19 Mayıs

19 Mayıs Tıkanıklık Açma

2 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Samsun ilinde 7/24 Su Tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Samsun tesisat olarak Samsun merkezde tüm ilçelerde Sıhhi Tesisat, Su tesisat kaçağı, Tıkanıklık açma, duşakabin ve batarya montaj hizmetleri, duşakabin…

Samsun 19 Mayıs Tıkanıklık Açma

TIKANIKLIK AÇMA

19 Mayıs Tıkanıklık Açma servisi için 7/24 acil hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Gider tıkanıklıkları çok büyük sorunlar olarak görünse de üstesinden gelmek doğru firmalar bulunduğu sürece çokta zor değildir. Tamda bu nokta da Hemen Geliriz size yardımcı olacaktır. www.hemengeliriz.com olarak Türkiye ’nin tüm bölgelerinde tüm tıkanıklık açma hizmetleri için anlaşmalı servislerimiz mevcuttur. Üye İş yerlerimizden alacağınız hizmetler kaliteli, garantili ve profesyonel olacaktır. Ayrıca en hesaplı hizmeti de firmamızdan aldığınızı göreceksiniz.  Tıkanıklık Açma deyince akla  bir çok gider tıkanıklığı gelir bunlardan bazıları şöyledir ;

HemenGeliriz.Com Tıkanıklık Açma Konusunda nerede olursanız  olun günün ve haftanın  her saati  24 saat  sizlere hizmet  vermesi için firmalar listeleyecektir.  En Hesaplı, en hızlı, en profesyonel, en kaliteli hizmeti  HemenGeliriz.Com ‘dan alacağınızı garanti ederiz.  Konumunuza en yakın tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma ustalarını yönlendirerek minimum sürede hizmet almanızı sağlıyoruz.

En uygun tıkanıklık açma fiyatlarını ve işçilik ücretlerini sunmaktayız. Üstelik HemenGeliriz.Com ‘dan almış olduğunuz hizmeti takip ediyor ve memnuniyetinize önem veriyoruz. En iyi ücret ve fiyatlar HemenGeliriz.Com ‘da. Arayın, Hemen Geliriz!

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Giderlere kaçan herhangi bir madde, tuvaletlerin, lavaboların, banyo ve havuz giderlerinin yanlış kullanımı, kalitesiz peçete kullanımı, giderlere peçete atılması ya da tuvalet kağıdı yerine başka kağıt türleri kullanılması, saç, kıl vb. maddelerin atılması, giysi ve bez parçalarının atılması, yemek artıklarının dökülmesi,  büyük  ve sert cisimlerin atılması gibi bir çok etken gider tıkanıklığına sebebiyet verebilir  ya da bunların dışında çocukların tuvalet giderine oyuncak atması, düşen telefonlar, anahtarlar  ya da kırılan duvar parçaları da tıkanmaya sebep olacaktır.  Tıkanıklıkları açmanın birçok farklı yöntemleri vardır. Yapacağınız tek şey tıkanıklık sorununda firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Firmamız size işinin ehli ve size en  hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Gider Tıkanıklığı Tespiti Nasıl Yapılır ?

HemenGeliriz.Com olarak çalıştığımız tüm sektörlerdeki firmalar işinin ehli ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık Açma Sektörü de bunlardan biridir. Yaptığımız ve Yaptırdığımız tüm işleri profesyonelcedir. Tıkanıklık Açma işleri sırasında son  model robotik cihazlar ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılır. Bu Cihazlar tıkalı kısmın tamamını görüntüleyebilecek kapasiteye sahip cihazlardır . Görüntüleme sayesinde tıkalı kısmın tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda  tıkanıklığın açılacağı yer tespit edilerek  çalışma alanına karar verilir.

Tıkanıklık Açma,  Banyo Tıkanıklığı Açma,   Boru Tıkanıklığı Açma,  Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma,  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Küvet Tıkanıklığı Açma,  Lavabo Tıkanıklığı Açma,  Logar Tıkanıklığı Açma,  Mutfak Tıkanıklığı Açma,  Pimaş Tıkanıklığı Açma,   Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Kuyu  Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı, Logar Tıkanıklığı, Kanal Tıkanıklığı Açma, Makine ile Tıkanıklık Açma, Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Gibi bir çok gider tıkanıklığını anlaşmalı servislerimiz en hesaplı ve en kaliteli şekilde açar. Hizmetlerimiz de her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.  Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve memnun bırakmak temel iş anlayışımızdır.

İki Farklı Tıkanıklık Vardır

Bunlardan birincisi pis su tıkanıklığı ikincisi ise temiz su tıkanıklığıdır.

Temiz Su Tesisatının Tıkanması

Dairelerde ve iş yerlerinde sık sık karşılaşılan  sorunlardandır. Uzun yıllar kullanılan temiz su tesisatı, suyun fazla kireçli olması, olası bir ihtimalle şebeke suyunun içinde yosun gelmesi, tesisatın çok dar olması temiz su tesisatının tıkanmasına sebebiyet verecektir. Temiz Su Tesisatını Açmak için firmamızda bulunduğunuz şehirde bir  Gider Tıkanıklığı Açma Ustası Bulup aramanız yeterli olacaktır.

Pis Su Tesisatının Tıkanması

Bilindiği üzere daire en önemli tesisatlarından biri de su tesisatıdır. Tesisat döşerken borulara zarar vermek, yanlış tesisat çekmek, tesisatçının tecrübesiz olması ya da gözden kaçan en ufak  bir sorun  pis su tesisatlarının tıkanmasına sebep olacaktır. Bunların dışında Tuvalet tıkanıklığına sebep olacak etkenler yanlış tuvalet kağıdı kullanımı, tuvalete oyuncak telefon gibi sert cisimler düşürmek, peçeteden daha sert cisimlerin atılması olacaktır. Mutfak Tıkanıklığına ise, yemek atıklarının mutfak lavabosuna dökülmesi, çay limon çekirdeği gibi atıkların dökülmesi, donmuş yağların dökülmesi , katı cisimlerin olduğu suların dökülmesi de mutfak giderinin tıkanmasına sebebiyet verecektir. Banyo tıkanıklığına da  atılan cisimler, saç ve farklı cisimler, kullanılan zararlı atıklar, poşet ve farklı cisimler sebep olacaktır.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklığını açmanın bir çok yöntemi olsa da en profesyonel olanı kırmadan dökmeden robotik görüntüleme cihazlarıyla açmak olacaktır. Tıkanıklık Açma işlemi yaparken ekiplerimiz kırma dökme işlemi yapmazlar. Evler, İş yerleri, Okullar, Kurumlar, Cafeler ve daha birçok yerde  bulunan gider tıkanıklıkları işinin ehli ustalarımız tarafından tespit edilerek personellerimiz tarafından son model robotik cihazlarla gider tıkanıklığı açma işlemini yaparlar.  İşinin ehli olmayan firmalar tıkanıklığı kendi yöntemleriyle tespit etmeye çalışarak tespit ettiklerinin zannettikleri yeri kırmaya başlarlar . Fakat kırdıkları yer yanlış yer olabilir. Bu işlemler sizlere hem maddi hem manevi zararlar verebilir. Bu sebepten muhakkak profesyonel ekiplere yaptırmanız gereken bir iştir tıkanıklık açma işi. Bunun yanı sıra kimyasallarla tıkanıklık açma gibi bir işlem daha vardır mutfak ve lavabolarınız için marketlerde satılan kostik gibi kimyasallar küçük tıkanıklıklar için uygulanabilir fakat büyük tıkanıklıklar için kesinlikle bu kimyasallar işe yaramayacak ve yanlış kullanım sonucu bu kimyasallar sizlere de zarar verecektir.

Kanalizasyon Tıkanması

Binaların atık sularının toplandığı alana Kanalizasyon denir. Kanalizasyon tıkanmalarına sebep olan etkenler ise yine  giderlere atılan cisimlerin sert olması, kullanılan kağıt havlu, ıslak mendil ve tuvalet kağıtlarının çözülemeyecek maddelerden oluşması,  temizlik anında kullanılan kimyasalların çözülemeyecek durumda olması ve olduğu gibi giderlere dökülmesi, saç ve ambalaj gibi çöplerin gidere dökülmesi  kanalizasyon hattının tıkanmasına sebep olacaktır. Bu sebeplerin dışında yanlışlıkla tuvaletlere düşürülen telefon, anahtar, oyuncak, para, bez parçaları, cam parçaları, beton parçaları gibi cisimler de kanalizasyon hattına ulaşarak  kanalizasyon tıkanıklıklarına neden olacaktır. Ayrıca eskimiş kanalizasyon hattı da bir süre sonra çürümeden kaynaklı kırılacak bu tıkanıklıklara mahal verecektir.

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma işlemi basit tıkanıklıktan daha zordur.  Tıkanan yere tıkanıklık açma robotları ya da vidanjörler müdahale edilmedir. Bilinçsiz müdahale edilen kanalizasyon tıkanıklığı hiç açılmayıp giderin taşmasına sebep olabilir ve bu da çok büyük hasarlara sebebiyet verir.  Açılamayan Kanalizasyon ve Logar tıkanıklıklarında genelde vidanjör ile müdahale edilir.

Vidanjör Nedir  ve Ne İşe Yarar?

Vidanjör foseptik kuyularında biriken atıkları çekmek için kullanılan bir araçtır. Vidanjör ekipmanlarında bulunan parçalar kanalizasyon ve foseptik kuyularında biriken pis suları emerek ve süzgeçten geçirerek kırsal alanlara dökülür.

Uzman Kadrolardan oluşan firmalarımız her türlü tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı, havuz tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kuyu tıkanıklığı gibi sorunlarda sizlere en hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaklardır. Kırmadan Dökmeden Robotla Tıkanıklık Açma işlemini yapan firmalarımız  için  hizmet verdikleri müşteriler referanstır.  Tıkanıklık ile karşı karşıya kaldığınızda bu  işi mutlaka işinin ehli bir ustaya danışmanız gerekecektir. Bilinçsiz yapılan müdahaleler sizi çok zararlı çıkartacaktır. En Hesaplı Tıkanıklık Açma hizmetini  www.hemengeliriz.com   da listelenen ustalarımızdan alabilirsiniz. Sizlere minimum sürece maksimum memnuniyetli hizmet sunulacaktır.  Hemen Geliriz ile yapılan anlaşmalar sayesinde indirimli ve garantili hizmet alacağınızı garanti ederiz.   Firmalarımız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak isterseniz. Arayın, Hemen Geliriz!

Hizmetlerimiz;

 1. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 2. Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 3. Gider Tıkanıklığı Açma
 4. Logar Tıkanıklığı AÇma
 5. Pimaş Tıkanıklığı Açma
 6. Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 7. Tıkalı Boru Açma
 8. Küvet Tıkanıklığı Açma
 9. Banyo Tıkanıklığı Açma
 10. Balkon Tıkanıklığı Açma
 11. Wc Tıkanıklığı Açma
 12. Mutfak Tıkanıklığı Açma
 13. Kostik ile tıkanıklık açma
 14. Kimyasal ile Tıkanıklık Açma
 15. Tuz ruhu ile tıkanıklık açma

19 Mayıs Tuvalet Tıkanıklığı Açma

19 Mayıs Tuvalet Tıkanıklığı Açma, genellikle tuvalet kağıtlarının veya farklı cisimlerin tuvalet veya wc atılması nedeniyle oluşan bu tıkanıklığı, kırmadan veya tuvaletinize zarar vermeden son teknoloji cihazlar ile açıyoruz. 

 • Tuvalet Tıkanıklığı
 • Wc Tıkanıklığı
 • Kanal Tıkanıklığı
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı

19 Mayıs Lavabo Tıkanıklığı Açma

19 Mayıs Lavabo Tıkanıklığı Açma, yemek artıkları veya bulaşıktan arta kalan cisimlerin lavabonun gider borusunu veya pimaşı tıkaması ile oluşan bu tıkanıklığı açmak için çeşitli yöntemler mevcuttur. En başta kimyasal kullanılarak bu tıkanıklar açılabilir. özel olarak imal edilen asit ile boruda oluşan tıkanıklığı açıyoruz. Bu yöntemle yeterli gelmemesi halinde profesyonel cihazlar ile pimaş içerisine girerek tıkanıklık sorununu en uygun fiyatlar ile çözeriz.

 • Lavabo Tıkanıklığı
 • Mutfak Lavabo Tıkanıklığı
 • Banyo Lavabo Tıkanıklığı
 • Lavabo Açıcı ile Tıkanıklık Açma

19 Mayıs Logar Tıkanıklığı Açma

19 Mayıs logar tıkanıklığı açma hizmetini kaliteli, hızlı ve garantili fiyat ve ücretler ile sunuyoruz.  Logar tıkanıklıkları her tesisatçısının üstesinden gelebileceği bir iş değildir. İleride daha büyük sorunlar ile karşılaşmamanız için işinin uzmanı su tesisatçılarından hizmet almalısınız. Bu noktada HemenGeliriz.Com en iyi ücretlere, en hesaplı fiyata, en kaliteli ve hızlı hizmeti alabilirsiniz. 

 • Logar Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 • Foseptik Açma
 • Vidanjör ile tıkanıklık açma
 • Kanal Tıkanıklığı Açma
 • Lağımcı
 • Lağım Tıkanıklığı Açma

~

Evde basit tıkalı boru açma yöntemleri

 •  Kimyasal tıkanıklık açıcı ile tıkalı boru ve gider açma,
 • Lavabo aç ilacını sıcak suyla karıştırarak pimaş açma,
 • Sıcak suyla kostik veya şampuan dökerek gider açma,
 • Hortumla tazyikli su sıkılarak gider açma,
 • Asit içeren maden suyu, kola ve gazoz ile gider açma yöntemi

 

Kameralı sistemler ile Tıkanıklık açma

Rögar, apartman ve binadaki atıkların ve pis su borularının  toplandığı yerlerdir, Rögarlar bina veya apartmanda tuvalet ve lavabolardan tuvalet kağıtları vb atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekir. Sık karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir borunun zamanla eskiyip çökmesinden oluşmasıdır. Logar giderlerini robotlu makineler ve kameralı sistemler ile kırıp dökmeden açmaktadır.

 

Robotlu Tıkanıklık Açma

Evinizdeki ve işyerinizdeki tuvalet tıkanıklıkları, mutfak tıkanıklık açma veya ana hat pissu tıkanıklıklarını açmak için genel olarak demir çubuk veya çelik tel ile açılmaya çalışılır, açılırsa şansınız var açılmaz ise işiniz biraz daha çok demektir. Pis su borularının geçtiği yerler kırılıp dökülecek eviniz inşaat haline geçecek, yerler kırılıp tıkanıklık açılıp borular değişecek betonlar atılacak,seramikler ve laminant döşenecek iş bitmiş olacaktı. Yanlış duymadınız bizden önce durum böyleydi.Firmamız günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte envanterine çeşitli tıkanıklık açma cihazları eklemiştir.Tıkanıklık açma sırasında kırıp,dökmek artık geçmişte kaldı ve tıkanıklık açma makineleri ile etrafı kirletmeye gerek kalmadan tıkanan giderleri kısa sürede açıyoruz.Robotlu Tıkanıklık Açma 724 saat profesyonel hizmet vermekteyiz.

Klozet tıkanıklığı yanında küvet tıkanıklığı da sıkça görülen sorunlar arasındadır. Tıkanan küveti açmak da önemli bir iştir ve bunu da kırmadan yerine getirmek gerekir. Tüm gider açma hizmetlerini en son teknoloji ile tasarlanmış cihazlarla yapan firmalar, bu işlemi de özel olarak eğitilmiş uzman personeller aracılığı ile yapmaktadır. Pis su gideri tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılan cihazlar arasında bulunan görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tam yerini tespit etmektedir. Bu sayede de kırma işlemi uygulanmamaktadır. Tıkalı küvetleri açarken eski tip olanlarda iki ya da üç fayans kırılması gerekirken tıkalı tuvaletlerde kırma işlemi hiç olmamaktadır. Peki, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır Robot tıkanıklık açma cihazları, görüntüleme cihazları aracılığı ile tespit edilen sorunu çok kolay bir şekilde açmaktadır. Üstelik işlemi yapark en gider borularına herhangi bir zarar verilmemektedir.

Sektörler;

Su Tesisatçısı
Lavabo Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Klozet Tıkanıklığı Açma
Logar Tıkanıklığı Açma
Kanal Tıkanıklığı Açma
Gider Tıkanıklığı Açma
Pimaş Tıkanıklığı Açma
Banyo Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma
Küvet Tıkanıklığı Açma
Boru Tıkanıklığı Açma