Akseki

Antalya Klima Servisi

6 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Antalya'da Klima ve  Beyaz Eşya  firması olarak her maka ve model  cihazlarınızın tamir bakım ve montajlarını %25 e varan indirimlerle garantili ve profesyonel şekilde yapmaktayız. Arayın Hemen Geliriz.

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Alanya da Beyaz eşya KLİMA hizmeti vermekteyiz.

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Antalya'da klima ve beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya tamiri, soğuk hava deposu ve…

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Alanya Klima Servisi olarak 24 yıldır Alanya halkına hizmet vermekteyiz. Klima Servis, Klima Bakım, Klima Onarım, Klima Temizliği, Klima Montajı gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Antalya Şekerci teknik olarak su tesisatı ve haşere ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatı, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve böcek ilaçlama hizmetlerinde hızlı, hesaplı ve kaliteli çözümler için…

Antalya Klima Servisi olarak Antalya merkezde hizmet vermekteyiz. Hızlı, Kaliteli, Hesaplı bir hizmet için Arayın, Hemen Geliriz!

Antalya’da klima, kombi servisi mi aradınız? Duysak İklimlendirme olarak uygun fiyatlarla Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Montaj,Klima Gaz Dolumu, Petek Temizleme,  Petek temizleme, Kombi Bakımı, Kombi Arızası, Kombi Onarımı, Buz Dolabı Tamircisi, gibi hizmetlerimiz vardır. Antalya’nın en tecrübeli ve bu tecrübesini kanıtlamış olan klima servis hizmeti veren firmamız  bugüne kadar yüzlerce kişiye ve yüzlerce şirkete kaliteli ve sorunsuz  servis hizmeti vermiştir.Yaptığımız tüm  iş süreçlerinde kalite ve güven ön plandadır. Klima ve Kombi Servisimiz  profesyonel ekibimizle onarım garantisi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır . Firmamız Teknik sorunlarınız da en uygun ve kesin çözümlerle güler yüzlü ve kaliteli ekibimiz siz değerli Antalya halkına  hesaplı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Isıtma soğutma klima sistemleri, havuz ve su arıtma temini, yenilenebilir enerji kaynakları alanlarında mekanik tesisat soğutma ve doğalgaz tesisatı meslek grubunda tüm Antalya Bölgesinde Bina veya diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin tesisatı (ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörlerin bakım, onarım ve kurulumu ile elektriksiz güneş enerjisi kolektörlerinin kurulumu dahil) gibi konularda faaliyet göstermekteyiz. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü iklimlendirme sistemlerine ait makine, alet, yedek parça, yardımcı madde yarı mamul, mamul ve konusuyla ilgili tesisleri üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, servis ve dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak Her türlü klima, kombi, havalandırma, ısıtma, soğutma tesisleri, soğuk hava depolarının iklimlendirme , ısı pompaları montajlarını yapmak, bunlarla ilgili malzeme, ölçü kontrol cihazları temini sağlamak gibi işleriniz bize emanet. Arayın, Hemen Geliriz!

HİZMETLERİMİZ

KLİMA & KOMBİ SERVİSİ

Antalya’nın her yerinde geniş lokasyon ağımız sayesinde ev, mağaza, ve iş yerlerinde her türlü iklimlendirme problemleri, sistem arızaları, elektronik arızalar, mekanik arızalar, başlıca iklimlendirme sorunları gibi arızaların tespitlerini yapıp profesyonel ekibimiz ile onarımlarını sağlıyoruz. Antalya Klima Servisi, Klima Bakımı, Klima Temizleme, Klima Gaz Dolumu, Klima Montajı, Klima Tamiri, Klima Arıza, Klimacı, Kombi, Kombi Montajı, Kombi Tamiri, Petek Temizleme . Antalya’da 7/24 Acil klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Sektörde 10 yılı aşkın süredir faaliyetlerimize devam ediyoruz. Antalya  halkına her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmek adına çaba sarf etmiş bulunmaktayız. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata bizden alabilirsiniz. Arayın, Hemen Geliriz!