Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Araç Kaplama – Teklif Al veya Hemen Ara!

Araç kaplama şimdilerde yoğun moda olmuş bir uygulamadır. Arabanızı yeni almış olabilirsiniz ve aracınızın boyasında oluşabilecek sorunları istemezsiniz. Bu gibi sorunları önlemek için önceden yapılan araç kaplama işlemi boyalarınızda gerçekleşebilecek çizikleri önlemenize yarar sağlar. Araç kaplama, koruma haricinde da araçların boyalarının insanların kendi zevklerine göre tasarlanmasına {imkân|olanak|fırsat} sağlamaktadır.  

araç kaplama şirketleri aracınıza; boya işlemi, kaplama, koruma işlemi gibi işlemler uygulamaktadır. Uygulanan bu boyalar özel teknikler ile yapılmaktadır. Kişiler kendi kendilerine bunu gerçekleştiremez. Araçlarda yapılan özel farklı tasarımlarla aracınızla fark yaratabilirsiniz.  

 

Hologram Film Kaplama  

Hologram film kaplama özel tasarımlarla aracınıza istediğiniz şekilde uygulatabilirsiniz. Rahatlıkla her araca uygulanan bu hologram film kaplama araçlarda ki klasik düz, mat veya parlak renkleri gerisinde bırakarak sizin aracınızın öne çıkmasını sağlayacaktır. Hologram şeklinde olan bu araç kaplamalar parlaklıkları sayesinde yoğun dikkat çekicidir. Dikkat Çekici bir arabanıza boyasıyla beraber fark katmak istediğinizde araç kaplama firmalarına Hemen Geliriz'den ulaşabilirsiniz.  

Hologram film kaplama herkesin seçim ettiği bir kaplama modeli olmayıp giderek de çoğalmaya başlamıştır. Çünkü araçlarda ki boya farklılıkları gün geçtikçe istenmekte araçlarıyla fark yaratmak isteyenlerin birinci tercihleri olmaktadır.  

Bu tercihten sonra pişman olma gibi durumlar olmayıp daha yoğun sadece hologram filmini değiştirmek için araç kaplama firmalarına geri gelmektedirler. Her türlü ve renkte mevcut bu hologram filmler parlaklıklarıyla göz kamaştırıcıdır.  

Hologramlı film kaplamalar isterseniz bütün araç üzerinde isterseniz aracın bir bölgesinde uygulanabilmektedir. aracın tümünde ve sadece bir bölgesinde uygulanan hologram filmleri oldukça kullanışlıdır. Hem aracınıza fark yarattığı gibi altındaki orijinal boyayı da korumaktadır.

 

Araç Kaplama Firmalarının Yaptıkları İşlemler

Oto folyo kaplama

Seramik kaplama

Kaput koruma filmi

Cam filmi çekme

Nano boya koruma

Araba renk değişimi

Araç giydirme

Hologram film kaplama

 

Araç Kaplama Fiyatları

Arabalar sizler için hem bir araç hem de hobileriniz mümkün ya da araçlarla ilgili bir meslek içinde olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda arabalarınızda bir fark isteyebilirsiniz. Bu farkı aracınızı farklı şekillerde kaplatarak yapabilirsiniz. Aracınız sizin için önemliyse güvenilir yerlerde araç kaplatma işlemi yaptırınız. Hemen Geliriz'de birçok güvenilir firma ile çalışabilirsiniz.  

Araçlarda kaplatma yapmak istediğinizde maliyetinden korkuyor olabilirsiniz sizler için en uygun, en uygun araç kaplatma firmaları Hemen Geliriz'de hizmetinizde.  

Hemen Geliriz'de piyasada mevcut en ucuz araç kaplatma işlemi yapan firmalar mekan almaktadır. Bu firmalar sizlere en iyi, en kaliteli hizmeti sunarken sizden alacağı ücretlerde de piyasadan daha ucuz ücretler almaktalardır.  

Araç kaplatma fiyatları lokal veya komple kaplatmaya göre değişmektedir. Siz de aracınızı kaplatırken en uuygun işlemi yapacak firmalar ile çalışın. Araç kaplama fiyatlarının en uygunu ve en az maliyetlisi Hemen Geliriz'deki firmalarda.

 

Cam Filmi Çekme

Cam filmi araçlarda güneş ışınlarını engellediği gibi, sizin arka tarafta otururken dışarıdaki insanlar tarafından rahatlıkla gözükmenizi de engeller. Cam filmi çekme işlemi oldukça kısa süren bir işlemdir sizler dakikalar içerisinde araç kaplatma firmalarına giderek, araç camlarınıza film çektirebilirsiniz. Araç renginize de uyumlu olan araç filmleri, füme, siyah renkli araçlarda da yoğun seçenek durabilmektedir. Araç filmlerinin çeşitleri mevcuttur. Her türlü kalınlıkla film vardır. Bu kalınlıklar şeffaflığı belirlemektedir. Ne kadar şeffaf olmasını isterseniz o kalınlıkla araç film camını seçim edebilirsiniz.

 

Mat ve Gold Araç Kaplama

Araç kaplamada en yoğun seçim edilen iki seçenektir. Mat araç kaplama uzun yıllardan beri vardır ancak daha yeni moda olmaya başlamıştır. Gold araç kaplama da öyledir. Bu araç kaplama yöntemleri yoğun sağlam ve seçenek olması dolayısıyla yoğun seçim edilmektedir. Gold araç kaplama her türlü arabaya yapılabilmektedir. Araç markası; BMW, Mercedes, Audi, Renault, Honda, Opel, Wolksvagen ve diğer türlü araç markalarından herhangi biri mümkün . Bu araç markaları ve burada olmayan markalarda da mat ve gold araç kaplama yöntemleri gerçekleştirilebilmektedir.  

Mat siyah araç kaplama, en yoğun seçim edilen renklerden birisidir. Aracınızın parlaklığından sıkılıp rengini değiştirmek istediğinizde mat siyah araç kaplama kullanabilirsiniz.  

Gold araç kaplama da yine araçlarda yoğun seçenek duran bir kaplama türüdür. Bu türlü kaplamalar araçları farklı gösterdiği gibi güneş lekesi vs gibi şeylerin boyalarda sıkıntı yaratmasının da önüne geçmektedir.

 

Araba Renk Değişimi

Arabanızın renginden sıkılmış olabilirsiniz, aracınızın güneşten dolayı boyaları kalkmış olabilir, aracınızda yoğun çizik olmuş mümkün bunun gibi durumlarda aracınıza boya yaptırmak isteyebilirsiniz.  

Aracınıza lokal boya veya komple boya yöntemleri için online olarak araç kaplama firmalarına ulaşabilirsiniz. Araç kaplama firmalarından bilgi alabilirsiniz. Aracınızın rengi koyu ve beyaz olmasını istediğinizde ustalarımız sizlere profesyonel ekipleriyle beraber hizmet vererek en düzgün sonuçları elde etmenizi sağlayacaklardır. Ustalar alanlarında profesyonel kişiler olduğu için hasarsız bir araç boyama işlemi gerçekleşecektir.

Sorunsuz garantili araç boyama yöntemleri için Hemen Geliriz üzerinden çağrı yapabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Firmaların kendi yaptıkları araçlar için uyguladığı garantiler mevcuttur. Bu garantilerden yararlanabilmek için araç kaplama firmaları ile irtibata geçin.  

Araç kaplama firmaları ekipler halinde çalışarak sizlerin yoğun hızlı arabanıza kavuşmanız için çabalayacaklardır. Araç kaplama işlemi gün içerisinde bitebildiği gibi bazen 2-3 günü de bulabilmektedir. Boyanın akmaması boyanın tam kuruması gibi koşullardan dolayı arabanızı birkaç günlüğüne firmada güvenli bir şekilde bekletebilirler. Sizlere daha kalite hizmet vermek için aktif ustalarımız araçlarınızda meydana getirebilecekleri sorunların da size garantisini vermektelerdir.  

 

Araç Folyo Kaplama

Araç  folyo kaplama araç boyamadan daha yoğun seçim edilmektedir. Araç boyamaları, aracın satıştaki piyasa değerini düşürdüğünden dolayı, folyo kaplama ona göre daha yoğun seçim edilmektedir. seçim edilen folyo kaplama özellikle kaporta üzerinde uygulanmaktadır. Güneşten zarar gören araç boyaları folyo kaplama ile kapatılmaktadır. O kötü görüntü kapatıldığı gibi araç daha temiz görünüyor duruma geliyor ve piyasa değerinde bir düşme yaşanmıyor.  

Araç kaplamada 2020'de moda olan renkler, yeni teknolojiler her süre Hemen Geliriz ile aktif firmalarımızda mevcuttur. Firmalarımız son teknoloji ürünlerle çalışarak araçlarınıza en hızlı, en kaliteli kaplama işlemini yapmaktalardır.  

 

Kaplama Araca zarar Verir Mi?

Kaplama işlemi profesyonel ekiplerce yapıldığında araca hiçbir zarar vermez. Araç boyalarınız ister orijinal olsun isterse üstünde boya olmuş olsun üzerine yapılan folyo kaplama işlemi aracınızın boyasına ve kendisine zarar vermez.  

Aracınız folyo kaplama sırasında çizilmez. Çizilen araçlar için kaplama işlemi yapan firmalar garanti sağlamaktadır. Anlaşacağınız firmalarda garanti olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Aracınız için araç kaplama hakkında bilgi alırken fiyat ve diğer bilgiler haricinde garanti bilgisini de sorarak aracınızı firmalara teslim ediniz.  

araç kaplama işlemleriniz için ilk önce Hemen Geliriz sitesini ziyaret edin. Alacağınız bilgiler doğrultusunda size en yoğun güvenilir gelen, garantili aktif ve en uygun fiyatı veren ustalarla çalışın.  

Araç kaplama konusunca öncü olmuş, profesyonel ekiplere sahip firmalar hemengeliriz.com'da. Araç kaplama konusunda güvenebileceğiniz firmalar ile çalışın. Loation Araç kaplamayı en uygun fiyatlarla bu sitede bulabilirsiniz.