Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Araç Kiralama – Teklif Al veya Hemen Ara!

araç kiralama firmalarının en uygunları Hemen Geliriz'de. Araç kiralama günümüzde sıkça kullanılan bir teknik olmaya başladı. İnsanlar araca ihtiyaç duyduklarında taksiden daha rahat ve ergonomik olan bu işlemi kullanmaktalar. Aracı kiraladıktan sonra kişiler kendi araçları gibi kullanabilmekte ve bunun rahatlığıyla gezebilmektedir.

Araç kiralayanların en yoğun seçim ettiği firmaları Hemen Geliriz'de bulabilirsiniz. Araç kiralayan kişiler seçim ettiği firmayı memnun kaldıysa tekrar tekrar seçim etmektedir. firmalar müşterilerine her türlü konforu sunmaktadır. İnsanlar daha yoğun kendi arabalarında gibi hissetsin diye, firmalar bu konforu müşterilerine sağlamaya çalışmaktalar.  

 

Araç Kiralarken Dikkat Edin

Araç kiralarken kurumsal firmalardan araç kiralamaya ve araçların sigortası olmasına özellikle dikkat edin. Bunların haricinde dikkat edilmesi gerekenler;

  1. Firmayı önceden araştırın
  2. aracın yakıt durumuna dikkat edin
  3. Sigortaya dikkat edin
  4. Sözleşmeyi iyice okuyun
  5. Aracı kiralayacağınız günden önce firma ile görüşme sağlayın.
  6. Kasko yaptırın
  7. Size en yakın yerden araç kiralayın

Araçlarda dikkat etmeniz gereken belli başlı konular bunlardır. Bu konular dikkat edilmesi gereken en ciddi konulardır. Bu konularda yapılabilecek olan bir hata, sizlere fazladan maliyet demektir. Bu masrafları en aza indirmek için yapmanız gereken kiralama şirketleri ile yapılan anlaşmalara dikkat etmek.  

Sizler aracın genellikle bedelinden biraz daha aşırı ödeyerek aracı kaskolatabilir başınıza gelebilecek herhangi bir kazada hiçbir ödeme yapmadan kurtulabilirsiniz. Araca vereceğiniz zararı da ilk başta vereceğiniz fazladan ücret karşılamaktadır. Kasko durumuna dikkat ediniz.  

 

Araç Nasıl Kiralanır?

Araç kiralama artık oldukça basit bazı kurallara uyduğunuz sürece yoğun basit bir şekilde araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.

2 yıl ve üzeri ehliyet sahibi olmak

Kredi kartına sahip olmak  

Kredi kartında limitinizin olması  

Kredi kartından provizyon alınması

Bunun gibi şartlara uyduğunuz takdirde sizlere kurumsal firmaları araç kiralama hizmeti verecektir.  Aracı kiralamak istediğiniz günden en az 1-2 gün önce firma ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Araçlar seçenek sık kiralandığı için kullanacağınız gün oto arıyor olmak ve bulmak zor olabilir. Önceden rezervasyon yaptırdığınız arabalar sizin kullanacağınız günden itibaren sizin sorumluluğunuzda olmaktadır. Rezervasyonu yaptırdıktan hemen sonra anlaşma imzalamazsınız. Kullanacağınız gün bir anlaşma imzalarsınız.  

Kredi kartınız ile gittiğiniz firma sizlerden aracın fiyatına göre bir provizyon alacaktır. Verdiğiniz bu provizyon sizin arabaya vereceğiniz zararın bedeli olabilmesi için alınmaktadır. Provizyon firmaların kendilerini bir nevi garantiye alma işlemidir. Provizyon ödemesi sizlerin araçlara hiçbir zararı bulunmadığı sürece size geri iade edilir. Kredi kartınızda bir zarar yaşamazsınız.  

 

En Yakın oto Kiralama 7/24

Araç kiralarken evinize, iş yerinize nerede bırakacaksanız o alana yakın bir oto kiralama firması bulun. Bu yakınlığın size avantajları; sizlerin aracı uygulama sonrası en hızlı şekilde firmaya götürebilmenizi sağlar, araç kiralama sürenizden yemezsiniz ve aracı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bu gibi şeyler sizlerin aracı kiralarken yoğun daha rahat olmanızı sağladığı için yakınlık ciddi bir konudur.  

araç kiralama, sizin istediğiniz her saat mevcuttur. Saat problemi yaşamadan araç kiralamak için Hemen Geliriz'deki firmaları ziyaret edin. Arabalara 7 gün 24 saat ihtiyacımız olabilir. Bu ihtiyaç ile firmalardan istenen diğer bir hizmet de 7/24 çalışıyor olmaları olmuştur. firmalar bu istekler üzerine sizlere bu hizmeti vermektedir. Acil arabaya ihtiyacınız olduğunda yine Hemen Geliriz firmalarını ziyaret ederek, araç kiralayabilirsiniz.  

 

Yurt İçi - Yurt Dışı Araç Kiralama

Araç kiralama her gün her saat yapılabilir. ancak sizin gideceğiniz mekan de önemlidir. Gideceğiniz mekan neresiyse ve araç ile tekrar aynı yere dönmeyecekseniz aracınızı bırakmanız için kurumsal firmalarla anlaşmış olmanız gerekmektedir. aracın yurt dışına çıkabilmesi için anlaşmış olduğunuz firmaların araçlarının yurt dışı belgelerinin olması gerekmektedir. Böyle durumlarda firma sahipleri ile görüşerek anlaşmaya varabilirsiniz.

 

Günlük Kiralık oto

Araç kiralama sizin istediğiniz süre boyunca olabilmektedir. Bu süre, bir günden başlayarak birkaç aya kadar gitmektedir. Araçları kiralamadan önce araçları kontrol  etmeli problemi olup olmadığını öğrenmelisiniz. Yolda kalma gibi sürprizler yaşamamanız için bu durumlar önemlidir. Günlük, aylık ve hatta yıllık araç kiralamalar mevcuttur. Araç kiralanırken uygun sınıftan VIP sınıfa kadar her türlü araç çeşidi önünüze sunulur. Sizler bunlardan bir tanesini seçerek kiralama işlemlerini başlatırsınız.  

uygun sınıf araç demek, sizlerin gideceğiniz yere daha tasarruflu gitmeniz demektir. Aynı dakikada uygun sınıf araç genellikle kirası daha uygun olacağı için sizin daha az maliyetle araç kiralama hizmeti almanızı sağlar.

Kiralayacağınız aracın lüks olmasını ve rahat olmasını istiyorsanız VIP araç seçeneklerinden bir tanesini seçebilir ve huzurlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. VIP araçlarda yakıt tasarrufu az olduğundan sizlere biraz daha aşırı ödemeyle yoğun daha rahat yolculuklar sunmaktadır.  

 

Araç Kiralama Fiyat

Araç kiralama fiyatları firmaların kendi belirlediği fiyatlardır. uygun sınıf araçtan lüks, VIP araç tipine kadar her türlü oto size sunulmaktadır. Siz bu seçenekler arasında seçtiğiniz oto fiyatını ödersiniz.  

Daha aşırı ödeme yapmak istemezseniz uygun sınıf bir araç da işinizi görecektir. Araçla tatile çıkmak istediğinizde aracı geniş ve büyük seçmeniz önemlidir. Yolculukta rahat ve rahat olabilmek için binecek kişi sayısına ve eşya durumuna göre oto seçmelisiniz.  

oto seçerken size uygun olup olmadığına da bakmalısınız. Araçlarda otomatik vites ve manuel vites seçenekleri mevcuttur. Araçlarda manuel araç kullanmak istemeyenler ve kullanamayanlar için otomatik vites seçeneği mevcuttur. Manuel vites araçlar da oldukça rahat olup insanların tercihleri arasındadır. Kişiler dilediği model arabaya ve vites seçeneğine sahip olabilmektedir.  

 Kiralık oto Markaları

Firmaların bütün farklı model ve marka araçlarla çalışmaktadır. Bu seçenekler arasından, siz dilediğiniz model ve marka ile yolculuk yapabilirsiniz. Firmaların çalıştığı bazı markalar;

Fiat

Toyota

Hyundai

BMW

Mercedes

Renault

Honda

Walksvagen

Bunun gibi bütün marka ve çeşitlerle firmalar Hemen Geliriz üzerinden hizmetinizde. Hizmetinizde olan firmalar sizlerin bütçelerine göre seçenek sunar ve dilediğiniz araca günlük, haftalık veya aylık sahip olabilirsiniz.

Hemen Geliriz'de sizleri bekleyen firmalar sizlere en uygun, en ucuz araç kiralama hizmetini verecektir. Araç kiralama da güvenilir firmalar ile çalışın. Güvenilir araç kiralama şirketleri sizlere sözleşme yaparak haklarınızı koruma altına almaktadır. Sizler bu sözleşmeleri dikkatle okuyup imzalayınız. İmzaladığınız andan itibaren araç sizindir ve sorumluluk size aittir.  

araç kiralama firmalarını en hızlı şekilde bulabilmek için Hemen Geliriz'de çağrı yapmaya başlayın. Araç kiralama firmaları ile çalışırken kurumsal olup olmadıklarına, işlerinde profesyonel olup olmadıklarına bakmanız gerekmektedir. Bu türlü şartlar altında haklarınız sözleşme kapsamında bulunduğu için haksızlığa uğramanız veya dolandırılmanız söz konusu olmaz. Güvenilir, hızlı ve ucuz araç kiralama şirketlerinin bütün Hemen Geliriz'de.