Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Asansör Firmaları – Teklif Al veya Hemen Ara!

asansör firmaları apartmanlarınızda, iş hanlarınızda, yüksek katları çıkmamanız için çalışmaktalardır. Asansör artık neredeyse her apartmanda, avmlerde ve iş yerlerinde mevcuttur. Günümüzde yapılan yoğun yüksek katlı binaların kurtarıcısıdır. Gökdelenlerde aktif veya oturan kişiler 20'li katlara çıkmakta zorlanırlar ve bu nedenle asansör böyle binalarda şarttır.  

Apartmanınız 2 katlı bile olsa asansör firmaları binanıza uygun asansör montajı yapmaktadırlar. Binanızda yaşlılar, engelli kişiler mevcutsa asansör artık bir koşul olmuştur. Bu kategoride ki insanlar merdiven çıkmakta zorlandıkları için asansöre ihtiyaç duymaktadırlar.  

 

Asansör tamiri Yapan Servisler

Asansörlerinizin haftalık, aylık veya yıllık bakımları mevcuttur. Bu bakımların yapılması profesyonel asansör firmaları tarafından yapılmalıdır. Bu onarımlar, sizin ve çevrenizdeki insanların hayatları için önemlidir.  

Bakımları yapılan asansörler sizlere kesintisiz uygulama sunar. Bakımları yapılmadıysa, eksiklikleri varsa asansörler sizler için tehlikeli mümkün . Bakımları yapılmayan asansörlerin çalışması da sıkıntılı olur. Daha yavaş veya gereğinden aşırı hızlı çalışarak sizi riske atabilir. tamiri yapılmayan asansör halatları eskimiş yıpranmış mümkün ve ustalar tarafından kontrol edilmeden binilen bu asansörler sizleri korkutabilir.  

Oturduğunuz veya çalıştığınız binada asansör varsa bina yönetiminden asansör bakımlarının yapılıp yapılmadığını öğrenebilir bu koşulları göz önüne alarak asansörleri kullanınız.  

asansör servisleri Hemen Geliriz'de size en düzgün hizmeti vermek için bulunmaktadır. Asansörünüzde mevcut bütün sorunları asansör firmaları çözebilirler. Asansörünüzün haftalık, aylık ve yıllık bakımlarını asansör firmaları yapar. Asansörünüzü korkmadan kullanma imkanını asansör firmaları verir.

 

En düzgün Asansör Firmaları

En düzgün firmaları bulmak artık yoğun basit ! Hemen Geliriz'de yapacağınız çağrı sonucu bulunduğunuz ilde mevcut en düzgün firmaları sizlere listelenecektir. dilediğiniz firma ile çalışarak asansörünüze en düzgün tamiri yaptırabilirsiniz.  

Asansörlerinizi işinde profesyonel kişilere emanet ediniz. Sizi taşıyan bu mekanizmanın düzgün çalışır olması oldukça önemlidir. Kimse asansöre binerken korku yaşamak istemez. Asansörden korkmadan asansörü kullanabilmeniz asansör servisleri tarafından yapılan bakımlara bağlıdır.  

Asansör bulunmayan binalara asansör de yapan bu firmaların yaptıkları bazı işler,

Asansör bakımı

Asansör montajı

Asansör onarımı

Asansör tamiri

Yük asansörü imalatı ve bakımı

Yürüyen merdiven imalatı ve onarımı

Engelli asansörü imalatı ve bakımı

Hidrolik asansör montajı ve onarımı

 

kurumsal Asansör Firmaları

Asansörünüzü işinde en profesyonel asansör firmalarına yaptırmak istiyorsanız Hemen Geliriz'den en kurumsal firmalara ulaşın. Sizin için kurumsallık önemliyse bu asansör firmaları sizlere hizmet vermek için Hemen Geliriz'de sizleri beklemekte.  

kurumsal asansör firmaları, sizlere periyodik tamir yapar. İşlerini %100 garantili şekilde tamamlarlar. kurumsal şirketlerin kendilerine ait garantileri mevcuttur. kurumsal firmalardan alacağınız hizmet kendi garantileri altındadır. Garantili ve güvenceli aktif bu firmalar sizlerin en düzgün asansörü yaptırmanızı sağlarlar. yabancı ve yerli kurumsal asansör firmaları mevcuttur. Bu firmaların hepsine Hemen Geliriz'den ulaşabilirsiniz.

kurumsal asansör firmaları ile çalışmak sizin için bir ayrıcalıktır. Kendi kuralları ve kendi garantilerine sahip firmalar sizlere kullanıcı hakları kapsamında hizmet vermektedir.  

 

En düzgün Asansör Firmaları Markaları

Canlift

Moris

Kleemann

Emas

Genemek

Sodimas

Önsa Asansör

Demsan Asansör

Bu ve bu gibi benzer asansör markaları en düzgün asansör markalarıdır. Asansör markaları her asansör firmasında farklıdır. Her firma her türlü marka ile çalışabilmektedir. Asansörden anlayan profesyonel kişiler sizin sahip olduğunuz asansörün markasına bakmaksızın, asansörün bakımını yaparlar.  

 

Asansör montajı ve Kurulumu

asansör firmaları bina planlarını çıkararak asansör montajı yapar. Binaya uygun olmayan planlar asansörün de orada çalışamayacağı anlamına gelir. Binaya özel yapılan bu plan profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Planlarda asansörün kaç kişilik olacağı gibi durumlarda belirlenir. Asansör alanının büyüklüğü küçüklüğü her binada fark edebilmektedir. Asansörün 2 mi, 4 mü, 5 mi veya daha aşırı kişilik mi olacağına profesyonel kişi plana göre karar verir.

Otel, rezidans, gökdelen gibi yerlerde asansöre ayrılan alan oldukça büyüktür. Büyük olmasının sebebi buralarda insan giriş çıkışının aşırı olmasıdır. İnsan giriş çıkışı haricinde da bazı yüksek binalarda yük asansörü yapılmaktadır.

İnsan giriş çıkışının aşırı olduğu bu tip binalarda asansörler 10-12 kişilik olabilmektedir. Çünkü buralarda insanlar aşırı bekletilmek istenmez ve hızlı bir iniş çıkış sağlanmak istenebilir. Ayrıca böyle yerlerde asansör kapasitesinin yanı sıra asansör sayısı da oldukça fazladır.

 

Yürüyen Merdivenler ve Bakımları

Yürüyen merdivenler artık çevremizdeki her üst geçitte, her alışveriş merkezinde bulunmakta. Yürüyen merdivenden düşme kazaları, yürüyen merdivenin dişlilerinin ayrılması gibi hasarlar görülmeye başlanmıştır. Bu gibi şeylerin görülmemesi için yürüyen merdivenlerin de programlı bir bakımının yapılması gerekir.  

Avm'lerde kullanılan bu merdivenler insanların binada daha hızlı gezinebilmesi için tasarlanmıştır. Yukarıya, aşağıya  in - çık herkes için basit olmayan bir durum olduğundan yürüyen merdivenler hayatı kolaylaştıran şeylerden bir tanesi olmuştur.  

 

Asansör Kullanımında Dikkat Edilecekler

Asansörlere ne kadar tamir yaptırsak da asansörü kullanırken dikkat etmemiz gereken şeyler vardır. Onlardan bazıları şunlardır,

Asansör kabinini görmeden binmeye çalışmamak

Asansöre çocukları tek başına bindirmemek

Asansör hareket halindeyken güvenlik kapısına yaklaşmamak

Asansör kapısı kapanırken arada kalabilecek kıyafetlerinize, çantanıza dikkat etmek

Asansör taşıma kapasitesine göre asansöre binmek  

Asansörün alabileceği kişi sayısına dikkat ederek daha aşırı kişinin binmemesi  

Asansör kapısı açıldığında kabini görmeden kabine binmeyiniz.

Asansörler dikkat edilerek kullanılması gereken makinelerdir. Bu makineler deprem, yangın anında kullanılmamalıdır.  

Asansör kullanmayı bilmiyorsanız tek başınıza asansörlere binmeyiniz. Yanınıza bilen kişileri alarak bininiz.  

 

Asansör tamir Fiyatları

Asansörlerinize tamir yaptırmak istediğinizde dilediğiniz bir firma ile Hemen Geliriz üzerinden anlaşabilirsiniz. Asansör bakımlarının lüks olmasından çekinmeyerek bakımlarınızı periyodik bir şekilde yaptırınız. artık asansör bakımları daha ucuz ve basit . Hemen Geliriz'de mevcut kurumsal asansör firmaları ile anlaştığınız süre sizlerin binalarına gelerek asansör bakımlarını dilediğiniz aralıkta yapmaktadırlar.  

Asansöre yapılan tamir ve tamir işlemlerine göre alınan ücretler değişmektedir. Eğer asansörünüzde büyük bir arıza yoksa rutin yağlama, tamir yöntemleri yapılacaksa yoğun cüzi miktarlar alınarak size programlı bir tamir hizmeti sunarlar.  

Hemen Geliriz'de mevcut bütün firmalar en ucuz işlem ücreti sunan firmalardır. Bu firmalar sizler için hizmet vermektedir.  

 

Asansör İçinde Kalmak

Asansör kullanımı oldukça basittir. Sizleri dilediğiniz kata indirir veya çıkarır. İstediğiniz kata götürmek için tasarlanmış makinelerdir. Bu makineler çoğu süre hayatımızı kolaylaştıran yegâne şeylerdir. Yorulmadan 10'larca kata inip çıkabilmekteyiz. Tek yapmamız gereken ise içerisinde mevcut kat tuşlarına basmaktır. Bu tuşlara basmak ve asansör kullanmak bu kadar kolayken bu asansörün bakımlarını yaptırmak da bu kadar basit olmalıdır. İnsan taşıyan bu makineler hayati öneme de sahiptir.  

Asansör içerisinde kaldığınızda içeride mevcut zil tuşuna basılmalı ve insanların sizi duyması sağlanmalıdır. Bazı asansörlerin içerisinde telefon bulunmaktadır bu telefon; dışarıdaki bina görevlilerinden birine bağlanarak sizi asansörden çıkartabilecek kişilere ulaşmanızı sağlar. Asansör içerisinde panik yapmamaya yanınızda birisi var ise onunla sohbet ederek içeride kaldığınız dakikada sıkıntıya düşmemeye çalışın. Sizi asansörden çıkaracak kişilerin gelmesini bekleyin. Kısa süre içerisinde birisi asansör kapısını açacaktır.

Asansör firmaları genellikle asansör kapısı anahtarlarını bina yöneticilerine vererek asansörde kalan kişilerin daha hızlı çıkarılmasını amaçlamaktadır.