hg
Suner Hukuk Bürosu Sadi Berk Suner
Suner Hukuk Bürosu olarak Aydın,Kuşadası lokasyonu ... nda Avukat, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Borç Alacak Avukatı, Tazminat Avukatı, Miras Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Bilişim Avukatı, Şirket Avukatı, Ticaret Hukuku Avukatı, Hukuki Danışman, Sağlık Hukuku Avukatı, İcra Avukatı, İflas Avukatı, Uluslararası Hukuk Avukatı, Vergi Avukatı, Temyiz Avukatı, İstinaf Avukatı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
4 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Avukat – Teklif Al veya Hemen Ara!

avukat, hukuk fakültelerinden mezun olmuş ve zorunlu bir yıllık stajını tamamlamış kişilerdir. Bu kişiler çalışırken bağımsız veya bir kuruma bağlı olarak çalışabilmektedirler. Çalıştıkları şehirlerde mevcut barolara kayıtlı olan bu kişiler genellikle kendi özel bürolarında çalışmaktadırlar. Avukatlar, Türk Hukuku'na uygun şekilde çalışma yapmaktadırlar. Yaptıkları her işlemi yasal yollardan yapmak zorundadırlar.  

Avukatlar davaları olan kişilere vekillik eden kimselerdir. Kişilere vekillik ederek kişilerin hakim, savcı karşısında kendisini daha düzgün savunmasını sağlamaktadır. Vekillik ettikleri kişileri kanunlar dahilinde korumaya ve savunmaya çalışmaktadırlar. Adınıza açılmış davaları veya açtığınız davaları daha düzgün bir şekilde sonuçlandırmak için avukata ihtiyaç duymaktasınız.  

 

UYAP AVUKAT

UYAP, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi'dir. Bu sistemde avukatlar mekan almaktadır. Avukatlar bu sisteme kaydolarak davalarını takip edebilmektedirler. Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi, avukatlara yoğun aşırı kolaylık sağlamaktadır. Sağlanan kolaylıklar nedeniyle avukatlar işlemlerini bu sistem üzerinden yapabilmektedirler.  

Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi sayesinde avukatlar davalarını bu sistem üzerinden açabilmektedir. UYAP'ın sağladığı bu sistem ile beraber vekillerin işleri kolaylamış her dosya için adliyeye gitme zorunluluğu kalkmıştır. Avukat, dava açmak istediğinde, bir davayı takip etmek istediğinde veya bir davanın dosyasına bakmak istediğinde bu sisteme girerek bilgilere ulaşabilmektedir.  

Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi'nde mekan almak isteyenler için UYAP'ın resmi sitesinde mekan alan tariften bu sisteme kaydolmak mümkündür. UYAP'a kayıtlı olan kişiler tarafından davalar yoğun daha hızlı takip edilmekte ve yoğun daha basit bir şekilde dava açılabilmektedir. Bu sistemi kullanan avukatlar kolaylıkla davanın durumunu kontrol edebilmektedirler. bütün avukatların bu sisteme kayıt olma imkanı vardır. Bu sistem ile beraber kurum avukatları ve bağımsız avukatlar da çalışabilmektedir.  

UYAP'ın sağladığı bu kolaylık uzun sürelerden beri mevcuttur. Bu iş yükünü azaltan sistem ile avukatlar işlerini daha hızlı ve pratik yapabilmektedirler. Barolardan bu sisteme giriş yaptırılan avukatlar kolaylıkla sisteme giriş yapabilmektedirler. Barolardan gelen şifreler ile beraber avukatlar bu sisteme kolaylıkla giriş yapabilmektedirler.  

 

Hukuk Bürosu

Avukatlar hukuk fakültelerinden mezun olduktan ve stajlarını tamamladıktan sonra çalışma sistemlerini kendileri belirleyebilmektedirler. Mezun kişiler öncelikle bulundukları şehrin barosuna giderek kayıt yaptırabilmektedir. Kayıt yaptırdıktan sonra avukatlık hizmetlerini verebilmektedirler. Avukatlar baroya kayıt sonrası kendi hukuk bürolarını açarak işlemlerini yürütebilmektedirler. özel hukuk büroları ile beraber çalışmalarını da bu alanda yapmaktadırlar. özel hukuk bürosu ile beraber tanıdıkları kişilere veya diğer kişilere hizmet verebilmektedirler. Hukuk bürosunu açan kişiler genellikle çevrelerinde mevcut kişilere de yardımcı olabilmektediler.  

Bu hukuk bürolarında verilen hizmetlerden bazıları şunlardır;

Hukuk alanında danışmanlık,

Ara buluculuk,

Avukatlık,

Uzlaştırmacı,

bu ve bunun gibi işlemler için hukuk bürolarına gidebilmektedir. Hukuk bürosunda aktif kişiler genellikle tek başına olmakta ancak bazı durumlarda da ekip arkadaşları ile beraber çalışabilmektedirler. aktif kişiler bir veya birden aşırı olabilmektedir. Avukatların kendi seçimleri dahilinde diledikleri kişiler ve dilekdikleri davalarda çalışabilmektedirler. ekip halinde aktif kişilerin her biri genellikle farklı tarzda ki davalara bakmaktadırlar. Herkesin profesyonel olduğu alanlar başka olduğu için kişiler ekipler halinde çalışarak iş paylaşımı yapmaktadırlar.  Avukatların baktıkları davaların başlıcaları şunlardır;

İflas davaları

Boşanma davaları

İcra davaları

Trafik kazası davaları

Marka patent davaları

Vergi davaları

Bilişim davaları

Miras davaları

Bu gibi davalarda sizlere yardımcı olacak bir avukat arıyorsanız Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Hemen Geliriz'de konum ve hizmet bilgisi ile bulacağınız avukatlardan bir tanesini arayarak davalarınız için yardım isteyebilirsiniz. Listelenen avukatlardan herhangi bir kişiyi aramanız halinde irtibata geçebilir ve bu kişilerden bilgiler alabilirsiniz. Hukuk alanında bilgi alabileceğiniz gibi bu hizmeti alırken ne kadar ödeyeceğinizin de bilgisini alabilmektesiniz. Avukatın bakacağı davayı kısaca anlatmanız halinde sizlere nasıl yardım edeceğini söyleyebilir ve yüz yüze görüşmek için sizlere randevu verebilir. Verdikleri gün ve saatte hukuk bürosunda bulunmanız halinde kişilerden yukarıda belirttiğimiz gibi dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Kişiler ile beraber çalışmak istediğinizde vekillere noter vasıtasıyla vekaletname vermeniz yeterlidir.  

Vekaletname verdiğiniz kişilerin sizlerin adına açılmış davaları veya sizin açtığınız davaları takip etmesi kolaydır. Mahkemelerde sizin temsilciniz olacak kişileri seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. alanında profesyonel ve kendini geliştirmiş kişiler ile beraber çalışarak davalarınızın sonucunun daha düzgün olmasını sağlayabilirsiniz. Vekaletname vermediğiniz kişilerin sizleri davalarda savunabilmesi mümkün değildir. Vekaletinizi verdiğiniz avukatlar sizlerin davalarına girebilmektedir. Anlaşma yaptığınız kişiler ile beraber vekalet işlemlerini halledebilir ve davalarınızda sizin vekiliniz olmasını isteyebilirsiniz.  

Mahkemelerde sizleri savunacak olan bu kişilerin ciddi derecede kendini geliştirmiş olması ve Türk Anayasası'na hakim olması gerekmektedir. Sizleri yoğun daha düzgün şekilde savunacak avukatlar için Hemen Geliriz'de mekan alan avukatlar ile anlaşabilirsiniz. Bu sitede mevcut avukatlar ile beraber çalışarak davalarınızın sizin için en düzgün şekilde sonlanmasını sağlayabilirsiniz. Hemen Geliriz'de mevcut olan avukatlar sizler için en düzgün şekilde çalışmakta ve başarı odaklı çalışmaktadırlar. Diğer avukatlar ile aralarına fark koyarak çalışmaktadırlar. Baktıkları davalarda kazanma oranlarının yüksek olması ve diğer etkenler Hemen Geliriz'de mevcut avukatları seçmekte daha da ikna etmektedirler. Hemen Geliriz yapısında olan kişilere güvenebilir alanında başarılı olduklarını bilerek iş yapabilirsiniz.  

 

Barosu Avukatı

Avukatlar ilgili alandan mezun olduktan sonra bulundukları şehirlerdeki veya yaşayacakları şehirlerdeki barolara kayıt yaptırmaktadırlar. Barolara kayıt yaptırdıktan sonra kendi özel bürolarını açarak işlemlerini takip edebilmektedirler. Her avukatın kendi özel bürosunu açması gibi bir ihtimal yoktur. Kendi hukuk bürosunu açan kişilerin kendi tercihleridir. Bu bürolarda dilerlerse tek başına dilerlerse bir ortakla beraber çalışabilmektedirler. Kişiler kendi çalışma şekillerini kendileri belirleyebilmektedir. Baroya kayıtlı olan her avukat artık işlerini yürütmeye başlayabilmektedir. Mahkemelerde yerini alarak dilediği gibi hizmet verebilmektedirler.  

Peki ya baroya kayıtlı olmayan avukatlar ne yapar? Bu kişiler genellikle baroya kaydolur ancak barolara kaydolmadan da avukatlık görevleri verebilmektedirler. Baroya kaydolmadan kurum avukatlığı yapabilmek mümkündür. Eğer avukat isterse baroya kaydolmayarak direkt bir kurumda avukatlık yapmaya başlayabilmektedir. Herhangi bir kurumda avukat ihtiyacı olduğu süre kişiler bu alanlar için kurumlara başvuru yapar ve kabul edildikleri takdirde bu kurumlarda iş yapmaya başlarlar. Kurumlarda aktif kişiler barolara kayıt yaptırmak zorunda değillerdir.  

Kurum içerisinde çalışarak barolardan kayıtlarını sildirebilmektedirler. Kurumlarda avukatlık yaparak bu firmada oluşan herhangi bir hukuk işlemlerini yerine getirebilmektedirler. Kurumlarda aktif kişiler genellikle tek olmakla beraber yine kurumun işlemlerine bağlı olarak ekip halinde de çalışabilmektedirler.  

Kurumda mekan alan avukat dilerse yanına stajyer avukat da alabilmektedir. stajyer avukat ile beraber bir süre çalışarak stajyerin kendini geliştirebilmesine izin verir. stajyer avukat olarak aktif kişiler genellikle işe başladıkları yerlerde bütün mahkemelere giderek deneyim kazanmaktadırlar. Mahkemelere dinleyici olarak veya avukat olarak katılabilmektedirler. Dinleyici olarak gittikleri mahkemelerde oluşan yasal durumları inceleyerek mahkemeler hakkında bilgi kazanabilmektedirler.  

Hemen Geliriz'de mekan alan avukat için yapmanız gereken; Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mekan alan hizmet ve konum bilgisini doldurmanızdır. Bu bilgilerin doldurulması ardından sizlere listelenecek olan avukatlardan dilediğinizi arayarak irtibat kurabilirsiniz. irtibat kurduğunuz avukat ile uygun bir gün ve saat ayarlayarak yüz yüze bir görüşme sağlayabilirsiniz.