hg
Yılmaz Beyaz Eşya Sinan Yılmaz
Yılmaz Beyaz Eşya olarak Aydın,Germencik lokasyonu ... nda Beyaz Eşya Servisi, Bulaşık Makinesi Servisi, Buzdolabı Servisi, Çamaşır Makinesi Servisi, Elektrik Süpürgesi Tamiri, Fırın Tamircisi, Şofben Tamircisi, Klima Servisi, Klima Bakımı, Klima Gaz Dolumu, Klima Montajı, Klima Tamircisi, Klima Temizleme, Buz Makinesi Tamircisi, Endüstriyel Buzdolabı Tamiri, Soğuk Hava Deposu Tamir Servisi, Soğuk Oda Tamir Servisi, Yetkili Servis, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
1032 Hizmet Verdi
hg
Dora Oto Kurtarma İsmail Dora
Dora Oto Kurtarma olarak Aydın,Germencik lokasyonu ... nda Oto Kurtarma, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
4 Değerlendirme
5.0
52 Hizmet Verdi
hg
Burak Mühendislik Ramazan Burak Domurcuk
Burak Mühendislik olarak Aydın,Germencik lokasyonu ... nda Doğalgaz Firmaları, Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme, Kalorifer Petek Temizleme, Kombi Petek Temizleme, Tesisat Petek Temizleme, Radyatör Temizleme, Kombi Servisi, Kombi Arıza, Kombi Bakımı, Kombi Montajı, Kombi Tamircisi, Kalorifer Firmaları, Kalorifer Tesisatı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
49 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Bugüne dek Germencik Lokasyonunda 20 hizmet verildi!
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Ebru Aycan 5

Aradığımda İsmail bey ile görüşme sağladım. Aracimi gecenin bi saati aldığı yetmezmiş gibi o saatte sanayide dükkan açtırıp hemde aracım yapılana kadar bekleyip yola devam etmemi sağladı . Hakkın ödenmez İsmail abi Cok teşekkür ederim.

Fatih Dost 5

Sanirim kalmadı böyle esnaflar günümüzde herseyin para olmadığını İsmail bey sayesinde günümüzde gördüm. Hem aracimi çekti hem cebime yol parası koydu. Yarin yollarım abi dedim tamam dedi sadece. Başkası olsa asla yapmazdı. Yarin oldu bir kere bile aramadı. Ben parasını yolladım.sadece o zaman arayıp teşekkür etti. Kalmadı senden İsmail bey. Tebrikler dora oto kurtarma.

Melih . 5

Deniz kenarında aracim kuma battı. Sagolsun ismail abi en az bir saat uğraşıp aracimi çekip çıkardı. Başkası olsa bir sürü fiyat isterdi. İsmail abi 1 tl bile fark almadan uğraştı didindi aracimi kurtardi. Teşekkür ederim İsmail abi.

Nesibe Yıldırım 5

Aracim ariza yapti . İnternet üzerinden ismail bey ile görüştüm. İlk basta bi bayan olarak tedirgindim. İsmail beyin iyi niyeti ve saygisi sayesinde hem aracimi hem kendimi zor durumdan kurtardım. Teşekkür ederim İsmail bey. Iyi ki size rastladım.