hg
Süner Hukuk Bürosu Sadi Berk Süner
Süner Hukuk Bürosu olarak Aydın,Kuşadası lokasyonu ... nda Avukat, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Borç Alacak Avukatı, Tazminat Avukatı, Miras Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Bilişim Avukatı, Şirket Avukatı, Ticaret Hukuku Avukatı, Hukuki Danışman, Sağlık Hukuku Avukatı, İcra Avukatı, İflas Avukatı, Uluslararası Hukuk Avukatı, Vergi Avukatı, Temyiz Avukatı, İstinaf Avukatı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
2 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Bilişim Avukatı – Teklif Al veya Hemen Ara!

bilişim avukatı günümüzde artık en yoğun ihtiyaç duyulan avukatlardan bir tanesisidir. bilişim avukatları sizlere internet üzerinde veya diğer sanal medya üzerinde oluşabilecek suçlar için hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerin kapsamında ise internet dolandırıcılığından, internette mevcut herhangi bir hakarete kadar oluşan suçlar mekan alabilmektedir. Günümüz yıllarında internet kullanımının artması ve diğer sosyal medyanın fazlasıyla kullanılmasıyla beraber oluşabilecek suçlar ile ilgilenen kişiler bilişim avukatıdır. Bilişim avukatları ile beraber internette yaşadığınız hasarlar için dava açabilir veya adınıza açılmış davalar için savunmanızı bilişim avukatlarına yaptırabilirsiniz.  

Bilişim avukatları ile beraber çalışarak internet üzerinde yaşadığınız bütün problemler ile ilgili olarak dava açabilir veya açılmış davalarda yardım alabilirsiniz. bilişim avukatı sizlere dava açmanızda, adınıza açılmış davaların takibini sağlamakta veya dosya takibinizi sağlamakta yardımcı olabilmektedir. Bu kişiler ile beraber çalışarak bilişimde işlenilen her suçu yargı yoluna taşıyabilmektesiniz.

 

İnternet Dolandırıcılığı

İnternetin günümüzde fazlasıyla kullanılması ile beraber internette oluşan pek yoğun suç çetesi de ortaya çıkmıştır. Çete haline gelmiş bu kişiler, internet üzerinden insanları bir şey satın almaya teşvik ederek veya insanların vicdanlarını kullanarak onlardan para almaya aktif kişiler haline gelmişlerdir. Gelinen bu durumda mağdur olmanız durumunda bir bilişim avukatı ile beraber çalışarak mağdur olduğunuz durumlar için dava açabilmektesiniz.  

İnternette oluşan durumlardan bir başkası da parasını ödediğiniz ve satın almaya çalıştığınız bir kıyafetin veya başka bir şeyin ödemesinden sonra sizlere gönderilen malzemelerin yoğun daha farklı olması durumudur. Bu durumlarda ise gönderilen mal ile internet üzerinde gösterilen malların farklı olması bilişim avukatının dava açabilmesi için yeterlidir. bilişim avukatı ile irtibata geçerek internette oluşan sizin adınıza işlenmiş suçlar için de dava açabilmektesiniz. En düzgün ve sizi doğru yönlendirecek bilişim avukatı Hemen Geliriz'de sizleri beklemekte.

İnternette mevcut sayfalardan birçoğu güvenli olmayarak dolandırıcılık için açılmış sitelerdir. Bu siteler ile beraber birçok kişi de bireysel olarak kendi hesabından dolandırıcılık yapabilmektedir. bireysel veya firma üzerinden hiç fark etmeden dolandırıcılık yapan kişiler tarafından size karşı işlenmiş herhangi bir suçta bilişim avukatı ile anlaşarak davalarınızı açabilmeniz mümkündür.  

İnternet üzerinden dolandırıcılık yapan kişilere itibar etmeyerek işlerinizi güvenilir kişi veya kuruluşlardan yapınız. Güvendiğiniz bildiğiniz internet siteleri üzerinden alışverişlerinizi yaparak paranızı ve kendinizi garantiye alabilirsiniz. Kendinizi ve paranızı garantiye alamadığınız ve güvenilirliğini kesinleştiremediğiniz internet sitelerinden işlerinizi yapınız.  

 

Bilişim Suçları Avukatı

Bilişimde işlenebilecek her suç yargıda yerini almıştır. Yargıda ister bilişim üzerinden isterse direkt olarak işlenen suçlar ile ilgili olarak kanunlar bulunmaktadır. mevcut bu kanunlar sayesinde bilişimde veya diğer konularda işlenebilecek her suç mahkemelere taşınabilmektedir. Bilişimde işlenebilecek suçlardan bazıları şunlardır;

İnternet sitesi telif hakkını ihlal etme

Kişi veya kuruluşlara hakaret etme

Kişi veya kişileri dolandırma

Yanlış bilgi verme veya yayma

Banka veya kredi kartlarının kötüye kullanılarak paraların kendi hesaplarına aktarılması

Bu ve bunun gibi pek suçun kanunlarda yeri vardır. Bu suçları aktif kişiler ve bu suçtan mağdur olan kişiler arasında açılacak davalarda bilişim avukatı hizmet almaktadır. hizmet alan bilişim avukatları suçların tanımını yaparak mahkemelere o şekilde başvurularda bulunmaktadırlar. Mahkemelere başvuru sırasında müvekkillerinin noter üzerinden vekaletnamelerini bilişim avukatına vermesi üzerine bu kişiler adına bilişim avukatları artık dava açabilecektir. Açtıkları davaların da takipçisi olarak, davaların nasıl ilerlediğini takip etmektedirler. Açılmış olan davalarda sonucun ne olacağı gibi durumlar için takipçi olmaktadırlar ve müvekkilleri adına en düzgün savunmayı yapmaktadırlar.  

 

Siber Suçlar Avukatı

Siber suçlar, bilişimde mekan alan her suçu kapsamaktadır. Kapsanan suçlar bilişim hukuku çerçevesinde yargılanmaktadır. Bilişimle ilgili olarak işlenmiş veya işlenmesi muhtemel suçların önüne geçilmesi için Siber Suçlar Daire Başkanlığı açılmıştır. Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olan bu Siber Suçlar Daire Başkanlığı, Türkiye'de mevcut bilişim suçlarının tespitini yapmaktadır. Yapılan tespitler ile beraber Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından bilişimde suç aktif kişilere dava açılmaktadır. Bu kişiler dolandırıcılık yapıyorsa, sahte hesaplar kullanarak yalan veya yanlış yönlendirmeler yapıyorlarsa gibi durumlarda bilişim avukatları devreye girerek dava açmaktadırlar. Açılan davaların sonucunda kişiler bilişim kanunu kapsamında yargılanmaktadırlar. Bilişim suçunu aktif kişilerin de bilişim avukatı tutma hakkı mevcuttur. Bu kişilerin de savunulması gerekmektedir. Adaletin yerine getirilmesi için suçlunun veya suçlu olabilecek kişilerin de savunulması için bir bilişim avukatı tutmaları gerekmektedir.  

En düzgün ve tecrübeli bilişim avukatı için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz süre konum ve hizmet bilgisini girmeniz yeterlidir. En düzgün ve en tecrübeli bilişim avukatı için Hemen Geliriz'de listelenen avukatlardan bir tanesini arayabilirsiniz. Aradığınız kişiler ile irtibata geçerek alacağınız görevleri ve bu hizmetler karşılığında alınacak ücretleri konuşabilirsiniz. Telefonda bilgi aldıktan sonra uygun gün ve saatte görüşme sağlayarak daha detaylı yöntemleri yüz yüze görüşebilmektesiniz.  

 

En düzgün Bilişim Avukatı

En düzgün ve en tecrübeli bilişim avukatlarına ulaşabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mevcut bilişim avukatları alanında tecrübeli ve bilişim hukuku alanında kendini geliştirmiş kişilerdir. Bilişim avukatları Türkiye'de mevcut hukuk fakültelerinden mezun olmuş ve zorunlu bir yıllık stajını tamamlamış kişilerdir. Eğer yabancı bir ülkeden gelen bir avukat ise Türkiye'de mevcut kanunları ve hukuku anlayabilmek için dersler almalı ve Türkiye için denklik belgesi almalıdır. Alınan dersler sonrası Türkiye'de bilişim avukatlığı yapabilmektedirler.  

Bilişim alanında kendini sertifika, seminer, kitap ve diğer bilgi kaynakları ile geliştiren bilişim avukatı diğerlerinden daha başarılı olabilmektedir. Kendini alanında geliştirmiş, ustalık kazanmış ve bilişim hukuku ile ilgili bütün bilgilere sahip bütün bilişim avukatları Hemen Geliriz'de.  

En düzgün bilişim avukatı olabilmek için yapılması gerekenler, bilişim hukuku alanında ve diğer alanlarda da yoğun okuma yaparak bu alan içinde oluşabilecek çoğu bilgiye sahip olmak önemlidir. Mahkemelerde görülen davalarda başarı kazanabilmek için kendini geliştirmiş bilişim alanında ilerlemek isteyen bilişim avukatları Hemen Geliriz Web Sitesi'nde yerini almaktadır. Hemen Geliriz üzerinden ulaşacağınız bilişim avukatları ile beraber internet üzerinden size karşı işlenmiş herhangi bir suç için dava açabilmektesiniz.

Geniş ve sonsuz internet dünyasında artık neyin ne olduğu pek belli olmamaktadır. İnternet sitelerinin güvenliği sınırlı güvenlik şekilleri tarafından belli olabilmekle beraber sizlerin güvenilir sitelerden alışveriş yapmanız ciddi bir ayrıntıdır. Sizlerin internet üzerinde güvenle dolaşabilmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için Siber Güçler çalışmaktadır. Türkiye genelinde internet sitelerinin güvenliğini teftiş ederek bunlara cezai yaptırım uygulayabilmektedirler.  

bilişim avukatı sizlerin internet üzerinden dolandırılmanız gibi durumlarda veya istemeden sahte mal veya ürün satın almanız durumunda sizler adına dava açabilmekte ve adınıza açılmış davaların takibini yapabilmektedirler. bilişim avukatı ile beraber çalışarak adınıza işlenmiş suçlarda neler yapabileceğinizi konuşabilirsiniz. Bu kişiler sizlere bilişim hukuku alanında danışmanlık hizmeti de sunmaktadırlar. Sunulan hizmetler sonucunda alınan fiyatlar da değişmektedir. bilişim avukatı her işlem için farklı ücret alabilmektedir.