Bingöl Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bingöl Teknik
211 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bingöl İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bingöl İmmobilizer Çipli Anahtar

Bingöl En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Bingöl En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli oto anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı yöntemi yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu yöntem artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların şık sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların kalıntı immobilizer çipli anahtar sayesinde düz temas yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında mevcut bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya otomobil başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu korunaklılık sayesinde otomobilin elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda otomobilin motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Bingöl Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli oto anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve teması da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak oto çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz ancak her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için uzman bir Bingöl Anahtarcı bulmanız gerekmektedir. alanında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Bingöl immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız lazım nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri sıklıkla yoğun uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz anında bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir biçimde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak bulunan immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. çok eski arabalar olmadıkları sürece kalıntı her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte asıl anahtar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda otomobilin markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir kusur meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. problemi göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir yedek anahtarınız mevsutsa bu yedek anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin kopya anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda sorun olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun çokça korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araba servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri şahsi oldukları için arabalara özel olarak tanımlanabilmektedir. Bu işlemi de eğer anahtarınız yoksa normal bir çilingirin yapması olanaklı değildir. 

Bingöl immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden aktif çipli otomobil anahtar bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her firma için yenilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları gereçler ve yaptıkları işçilik üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi çeşitli olabilmektedir. 

En ucuz Bingöl immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla irtibat kurarak hem servis hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için kişisel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve özel kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini anında kopyalayabilmektedirler. Bu türlü anahtarların standart çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu biçimde bir çoğaltma tekniği gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olanaklı olmayacaktır. 

 

En Yakın Bingöl Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Bingöl immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan mevki ve hizmet bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar onarımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. uzman kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar tamiri çok fazla sağlam olmamaktadır. Bu türlü anahtarların arızaları sürekli çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından oldukça çabuk biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın onarımını uzman kişilere yaptırmak için alanında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında bulunan çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk önce bozukluk saptamasını yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda tamir işlemi başlamaktadır. arıza anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu sıfır bir anahtar yapılması çok kolaydır lakin sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve otomobilin bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Bingöl immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız görev hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en çabucak ve en nitelikli Bingöl immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz.