Bingöl

Bingöl Oto Kurtarma

0 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Bingöl Oto Kurtarma

 

Bingöl Oto Kurtarma; Araba ve diğer araç çeşitlerinin kaza ve arıza durumlarında hareket edememesi halinde Bingöl Oto Kurtarma oto kurtarma hizmeti alarak aracın tamir edileceği yere nakli gerçekleştirilir. Kaza veya arızanın günün her saati meydana gelebilmesi ilgili hizmetin 7 gün 24 saat verilmesini zorunlu kılmaktadır. Oto kurtarma hizmeti aracın yürüyemeyeceği kaza ve arıza yanında ıslak arazide veya karda kalması sonrası da ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm araç türleri için ilgili hizmet büyük önem taşımakla birlikte;

 • Hızlı,
 • Kaliteli,
 • Çözüm odaklı 

olarak sunulması halinde ilgili hizmet yaşanan mağduriyeti ortadan kaldırmaktadır. Kurtarma ve taşıma hizmetlerini barındırmasının yanında araç arızaları için de çözüm üretebilen araç kurtarma firmaları deneyimli, profesyonel ve sorumluluk sahibi olma özelliklerini sağlamalı, bu zor durumdan istifade ederek müşterilerinden yüksek ücretler talep etmemeleri tüm araç sürücülerince meslek etiği olarak ilgili sektörde hizmet veren anlaşmalı servislerimizden beklentileridir.

Motosiklet Taşıma

Konum oto kurtarma; Özel ekipman isteyen motosiklet taşıma işleminde oto kurtarma hizmeti veren firmalara müracaat ederek şehir içi veya şehirler arası motosikletinizin naklini gerçekleştirebilirsiniz. Motosiklet yükleme ve boşaltmada kullanılacak özel rampa ve çekici ekipman kullanılarak araca yüklenen motosikletler ayrıca taşıma anında yaşanabilecek sarsıntıları önlemek adına özel kafes içerisinde ambalajlı bir şekilde taşınmaktadır. Garantili oto kurtarma hizmeti veren profesyonel ve deneyimli firmalardan alınacak hizmet ile itinalı olarak herhangi bir çizik, boya söküğü, vb. olumsuz durumun yaşanmayacağı motosiklet taşıma işlemi için referanslı firmaları tercih ederek yolunuz ne kadar uzun olsa da motosikletinizi güvenli bir şekilde nakledebilirsiniz.

Kurtarma firmaları motosiklet taşıma hizmeti için seçilirken en makul fiyatı araştırmanın yanında güvenilir, profesyonel ve deneyimli firmalardan hizmet almak gereklidir. İlgili araştırmalarda yardımcınız olacak hizmet sağlayıcıları kullanarak herhangi bir aksaklık yaşamadan %100 memnuniyet duyacağınız nakliye hizmetini hesaplı fiyatlarda alabilirsiniz.

Otomobil Taşıma

Arıza, kaza veya farklı nedenlerden dolayı aracı şehir içi veya şehirler arası taşımak için yürütmek yerine otomobil taşıma hizmeti veren oto kurtarma firmalarına taşıtabilirsiniz. Oto kurtarıcı olarak hizmet veren firmalara;

 • Uçakla gidilip dönülen yolculuklarda aracın nakli,
 • Trafiğe aracı ile çıkmak istemeyen kişilerin aracının nakli,
 • Uzun mesafeli seyahatlerde aracın fazla kilometre yapmasını istemeyen kişilerin aracının nakli,
 • Kaza veya arıza sonrası yürüyemez durumda olan aracın nakli

İçin başvurularak garantili otomobil taşıma hizmeti alınabilmektedir. Araç bagajının alabileceği kapasitedeki eşya ile birlikte taşınabilen otomobiller bırakılacağı yere kadar güven içerisinde nakledilerek hizmet alan müşterilerin memnuniyet duymaları sağlanmaktadır.

Ağır Vasıta Kurtarma

Kamyon, otobüs ve minibüs gibi yüksek tonajlı vasıtalara verilen ağır vasıta kurtarma hizmeti deneyimli ve profesyonel ekiplere sahip oto kurtarma firmaları tarafından verilmektedir. Hata kaldırmayacak titizlikte çalışma disiplini ve dikkat isteyen ilgili hizmette gerçekleştirilen kurtarma operasyonları %100 sigortalı olarak sunulmaktadır. Yüksek tonajlı araçların yürüyemez durumda kalması halinde tamir işlemleri için en yakın oto kurtarma aracılığıyla kurtarma operasyonu gerçekleştirilerek yaşanan mağduriyet giderilmektedir.

Yolda kalan ağır vasıtaları kurtarmanın yanında yan yatmış, devrilmiş veya saplanmış ağır vasıtaları içerisinde bulundukları olumsuz durumdan kurtaran ilgili firmalar aracılığıyla aracınız nerede kalmış olsa da hızlı ve emniyetli hizmetten faydalanarak aracınızın içinde bulunduğu kötü pozisyondan kurtararak güvenli bir şekilde naklini gerçekleştirebilirsiniz.

İş Makinesi Taşıma

Her tonajda iş makinesinin lowbet ve Jumbo gibi araçlar ile şehir içi ve şehirler arası naklinin gerçekleştirildiği iş makinesi taşıma hizmeti oto kurtarma ve oto kurtarıcı hizmeti veren firmalar tarafından yerine getirilmektedir. Uzun mesafe yürütülmek istenmemesi veya paletli olması sebebiyle yürütülmesinin tercih edilmediği kısa ve yakın mesafeler için alınan iş makinesi taşıma hizmeti;

 • Uygun nakliye aracı,
 • Aracın güvenle yüklenmesi ve nakledilmesi için rampa ve sabitleme sistemi,
 • Deneyimli şoför ve escort görevi verecek personel,
 • Karayollarından alınan taşıma izni

Sonrası müşteri talebi doğrultusunda kısa ve uzun mesafeler için verilmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi mesafelerde iş makinelerinin taşınmasının yanında karayolları üzerinden ülke dışına iş makinesi çıkarmak isteyen müşterilerine de oto kurtarma hizmetleri veren firmalarca gerçekleştirilen iş makinesi taşıma hizmetinde kurumsal, profesyonel ve garantili taşımacılık hizmeti sunan firmalar seçilmelidir.

Bingöl Çekici

Otomobil sürücülerinin seyir halinde iken karıştıkları trafik kazası, meydana gelen arıza veya hareket etmelerini önleyen hava ve zemin koşulları içerisinde kalmaları sonrasında talep ettikleri oto kurtarma hizmetine günün her saatinde ihtiyaç duyulabilmektedir. Aracın yürüyemez olduğu durumlarda oto kurtarma çekici hizmeti ile aracı ve kendisini yerleşim yerine güvenle nakleden firmalar otomobil sürücülerini zor durumdan kurtarmaktadırlar. 

Şehir içi ve şehir dışı olarak verilebilen ilgili hizmette kurtarma hizmeti talep edilen firmanın hızlı bir şekilde otomobilin bulunduğu yere gelmesi için müsait aracının bulunması ve araca yakın konumda bulunması gereklidir. Kaza veya arıza halinde en yakın araç kurtarma firması seçimi mümkün değilken güvenilir ve profesyonel firmalarla çalışan hizmet sağlayıcıların işlem kolaylaştırıcılığından yararlanılarak aracın kaldığı noktaya kurtarma hizmetini verebilecek en yakın firma ile iletişime geçilebilmektedir.

En Hızlı Sürede Oto Çekici Nasıl Çağrılır?

Aracınızı en kısa sürede çektirerek kendi ve çevrenizi daha fazla mağdur etmek istemiyor musunuz? Hemen Geliriz güvencesi ile en hesaplı çekici hizmetini en hızlı koşullarda alabilirsiniz. Günün her saati hizmet veren kurumsal firmaları bünyesinde barındıran Hemen Geliriz;

 • En hesaplı fiyat,
 • En hızlı hizmet,
 • En kaliteli hizmet

Güvencesi ile hizmet vererek garantili bir şekilde aracınızın kurtarılma ve nakledilme hizmeti için deneyimli firmalarla sizleri buluşturmaktadır. Türkiye ’nin her ili ve ilçesinde Hemen Geliriz üyesi firmalar bulunmakta olup günün her saati Türkiye ’nin neresinde yolda kalırsanız kalın, en hızlı oto kurtarma hizmetini en düşük fiyatlarda Hemen Geliriz aracılığı ile alabilirsiniz. 

Verdiğimiz Hizmetler;

 1. Bingöl Oto Kurtarma
 2. Bingöl Oto Çekici
 3. Bingöl Çekici
 4. Bingöl Vinç
 5. Bingöl Kurtarıcı

Oto Kurtarıcı

Binek otomobil veya minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarının toplu olarak taşındığı filo taşıma hizmeti oto kurtarma firmaları tarafından verilmektedir. Yaygın olarak filo araç kiralama işlemleri sonrasında kiralanan araçların nakli sırasında verilen filo taşıma hizmeti veren firmaların profesyonel personel kadrosu ile birlikte araç ve makine parkının geniş olması gerekmektedir.

Kilometre bazında yapılan kiralama anlaşmaları sebebiyle ihtiyaç duyulan filo taşıma hizmeti araçların teslim alınırken sabit kilometre değerinde ilk kullanıma sunulması amacıyla kullanılırken araçların kiralama süresi bitiş sırasında da kilometre değerlerinin değişmemesi için tercih edilmektedir.

7/24 Acil Yol Yardım Hizmetleri

Araçlarda meydana gelebilecek arıza ve karışılan kazaların zamanı belli değildir. Haftanın her günü ve günün her saati başa gelebilen ilgili olumsuzluklarda 7/24 hizmet veren oto kurtarma ve çekici firmaları tarafından içerisinde bulunulan olumsuz durumdan daha fazla mağduriyet yaşamadan kurtulmak mümkündür. Günün her saati yakın ve uzak mesafeler için hizmet alınan ilgili firmalar ile yolculuk esnasında aracın karşılaşabileceği tüm sorunlar için destek alınabilmektedir.

Oto kurtarma 7/24 verilmesi zorunlu olan bir hizmettir. Kaza ve arıza sebebiyle yolda kalan araçların gerek yeniden faal hale geçirilmesi, gerek kapatılan yolun yeniden işler hale getirilmesi için çekici, kurtarma ve taşıma hizmetlerinin ivedilikle verilmesi gereklidir.