Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
354 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Adilcevaz İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Adilcevaz İmmobilizer Çipli Anahtar

Adilcevaz En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Adilcevaz En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli oto anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden önce film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz temas işlemi yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu teknik artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların şık sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz bağlantı yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir sigorta sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya otomobil başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o zaman bu korunaklılık sayesinde arabanın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda otomobilin motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma yöntemi başarısız olur. 

 

Adilcevaz Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli otomobil anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve bağlantısı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri otomobil çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun nedeni bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak oto çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ilave güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz ancak her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için uzman bir Adilcevaz Kilit Ustası bulmanız gerekmektedir. branşında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Adilcevaz immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız lazım yedek bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri sürekli çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak bulunan immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle beraber asıl anahtar çıkarma yöntemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda taşıtın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu olayda anahtar çipinde bir arıza meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. hatası göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir kopya anahtarınız mevsutsa bu kopya anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin yedek anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. kopya anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda zarar olması ile birlikte çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri şahsi oldukları için arabalara kişisel olarak tanımlanabilmektedir. Bu tekniği de eğer anahtarınız yoksa normal bir çilingirin yapması mümkün değildir. 

Adilcevaz immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden işleyen çipli oto anahtar bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için farklılık gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları işçilik üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi değişik olabilmektedir. 

En ucuz Adilcevaz immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla iletişim kurarak hem hizmet ilişkin bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için şahsi bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve özel kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu çeşit anahtarların standart çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu biçimde bir kopyalama işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olabilir olmayacaktır. 

 

En Yakın Adilcevaz Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Adilcevaz immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan bölge ve hizmet bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar onarımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. uzman kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar bakımı yoğun aşırı sağlıklı olmamaktadır. Bu türlü anahtarların arızaları sıklıkla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından epey süratli tasvirde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın bakımını usta kişilere yaptırmak için alanında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel arıza tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda onarım tekniği başlamaktadır. aksaklık anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu sıfır bir anahtar yapılması çok kolaydır lakin sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve otomobilin bilgisayara bağlanması gibi durumlara gereksinim olabilir.

Sizlere en yakın Adilcevaz immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz bünyesinde mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız görev hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en seri ve en kaliteli Adilcevaz immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Bitlis Adilcevaz Hakkında