Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
473 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Ahlat İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Ahlat İmmobilizer Çipli Anahtar

Ahlat En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Ahlat En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli araba anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden önce film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı işlemi yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu işlem kalıntı imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların seçenek sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz kontak yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya araba başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o zaman bu korunaklılık sayesinde aracın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda otomobilin motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma yöntemi başarısız olur. 

 

Ahlat Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli araba anahtar çeşitleri kalıntı her arabada bulunmaktadır. bulunan bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda çok zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. lakin bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak otomobil çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ilave güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. artık bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Ahlat Anahtar Ustası bulmanız gerekmektedir. branşında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Ahlat immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız mecburi nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri genelde yoğun uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak bulunan immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte orijinal anahtar çıkarma tekniği yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda aracın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir kusur meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. sorunu göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir kopya anahtarınız mevsutsa bu yedek anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda zarar olması ile birlikte çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri kişisel oldukları için arabalara özel olarak tanımlanabilmektedir. Bu tekniği de eğer anahtarınız yoksa normal bir çilingirin yapması mümkün değildir. 

Ahlat immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden faal çipli araba anahtar onarımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her şirket için değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları ekipmanlar ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi farklı olabilmektedir. 

En ucuz Ahlat immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla iletişim kurarak hem görev hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için kişisel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve özel kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu türlü anahtarların olağan çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu tasvirde bir çoğaltma işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olabilir olmayacaktır. 

 

En Yakın Ahlat Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Ahlat immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan yer ve servis bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar onarımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. profesyonel kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar bakımı çok aşırı dayanıklı olmamaktadır. Bu çeşit anahtarların arızaları sürekli çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri uzman kişiler tarafından oldukça çabucak şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın onarımını uzman kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk önce aksaklık tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda bakım yöntemi başlamaktadır. arıza anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması çok kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve arabanın bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Ahlat immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında bulunan ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile irtibata geçerek alacağınız görev hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en seri ve en nitelikli Ahlat immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Bitlis Ahlat Hakkında