Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
210 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Güroymak İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Güroymak İmmobilizer Çipli Anahtar

Güroymak En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Güroymak En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli otomobil anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden önce film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı tekniği yapılabilmekteydi. ancak bu çipli anahtarlar sayesinde bu teknik artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların opsiyon sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların kalıntı immobilizer çipli anahtar sayesinde düz bağlantı yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya araba başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu korunaklılık sayesinde arabanın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda aracın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Güroymak Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli otomobil anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri araba çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun nedeni bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak oto çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz ancak her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için uzman bir Güroymak Anahtarcı bulmanız gerekmektedir. alanında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Güroymak immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız gerekli nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri genellikle çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece kalıntı her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte asıl anahtar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda arabanın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir bozukluk meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. hatası göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir kopya anahtarınız mevsutsa bu nüsha anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin yedek anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. nüsha anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda hasar olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız çok aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda oto servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri kişisel oldukları için arabalara şahsi olarak tanımlanabilmektedir. Bu tekniği de eğer anahtarınız yoksa olağan bir çilingirin yapması olabilir değildir. 

Güroymak immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden etkin çipli araba anahtar onarımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her şirket için çeşitlilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi farklı olabilmektedir. 

En ucuz Güroymak immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla irtibat kurarak hem görev ilişkin bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için özel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu türlü anahtarların standart çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu şekilde bir klonlama yöntemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olanaklı olmayacaktır. 

 

En Yakın Güroymak Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında mevcut Güroymak immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan yer ve servis bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar tamiri işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. profesyonel kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı yoğun çokça sağlam olmamaktadır. Bu türlü anahtarların arızaları çoğunlukla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri uzman kişiler tarafından epey seri şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın bakımını uzman kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel bozukluk tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda tamir tekniği başlamaktadır. aksaklık anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması yoğun kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve aracın bilgisayara bağlanması gibi durumlara ihtiyaç olabilir.

Sizlere en yakın Güroymak immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz bünyesinde mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile irtibata geçerek alacağınız hizmet hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en çabucak ve en kaliteli Güroymak immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Bitlis Güroymak Hakkında