Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
460 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Hizan İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Hizan İmmobilizer Çipli Anahtar

Hizan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Hizan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli oto anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı işlemi yapılabilmekteydi. ancak bu çipli anahtarlar sayesinde bu işlem kalıntı imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların seçenek sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz temas yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir sigorta sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya araba başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu korunaklılık sayesinde otomobilin elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda taşıtın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma yöntemi başarısız olur. 

 

Hizan Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli oto anahtar çeşitleri kalıntı her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda çok zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri araba çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun nedeni bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. lakin bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak otomobil çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ilave güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. artık bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Hizan Anahtarcı bulmanız gerekmektedir. alanında ehil kişiler tarafından ancak immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Hizan immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız gerekli kopya bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri genellikle çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı oldukça iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. çok eski arabalar olmadıkları sürece kalıntı her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte orijinal anahtar çıkarma yöntemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda arabanın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir bozukluk meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. sıkıntısı göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir nüsha anahtarınız mevsutsa bu nüsha anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin kopya anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda zarar olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf tüm araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız çok aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda otomobil servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri şahsi oldukları için arabalara özel olarak tanımlanabilmektedir. Bu yöntemi de eğer anahtarınız yoksa normal bir çilingirin yapması olabilir değildir. 

Hizan immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden etkin çipli araba anahtar onarımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her şirket için değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi çeşitli olabilmektedir. 

En ucuz Hizan immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla irtibat kurarak hem hizmet ilişkin bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için şahsi bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu tür anahtarların normal çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu biçimde bir kopyalama işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olabilir olmayacaktır. 

 

En Yakın Hizan Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Hizan immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan bölge ve hizmet bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar bakımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. profesyonel kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı çok fazla dayanıklı olmamaktadır. Bu tür anahtarların arızaları çoğunlukla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri uzman kişiler tarafından oldukça hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın tamirini uzman kişilere yaptırmak için alanında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel kusur saptamasını yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda bakım tekniği başlamaktadır. arıza anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması çok kolaydır lakin sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve otomobilin bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Hizan immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz bünyesinde mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile irtibata geçerek alacağınız hizmet hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en çabuk ve en kaliteli Hizan immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Bitlis Hizan Hakkında