Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
294 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis İmmobilizer Çipli Anahtar

Bitlis En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Bitlis En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli araba anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı yöntemi yapılabilmekteydi. ancak bu çipli anahtarlar sayesinde bu teknik artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların seçenek sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların kalıntı immobilizer çipli anahtar sayesinde düz kontak yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir sigorta sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya oto başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o zaman bu korunaklılık sayesinde otomobilin elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda arabanın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Bitlis Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli otomobil anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. bulunan bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve bağlantısı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda çok zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. lakin bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak oto çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz ancak her geçen gün gelişerek devam etmektedir. artık bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Bitlis Anahtarcı bulmanız gerekmektedir. branşında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Bitlis immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız gereken nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri çoğunlukla çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin sıkıntılı olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir biçimde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak bulunan immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. çok eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle beraber orijinal anahtar çıkarma yöntemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda arabanın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir aksaklık meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. sorunu göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir yedek anahtarınız mevsutsa bu yedek anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. ancak nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. kopya anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda sorun olması ile birlikte çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf tüm araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda otomobil servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri özel oldukları için arabalara kişisel olarak tanımlanabilmektedir. Bu yöntemi de eğer anahtarınız yoksa standart bir çilingirin yapması mümkün değildir. 

Bitlis immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden faal çipli araba anahtar bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları gereçler ve yaptıkları işçilik üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi değişik olabilmektedir. 

En ucuz Bitlis immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla iletişim kurarak hem görev hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için şahsi bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu tür anahtarların standart çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu biçimde bir kopyalama işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olanaklı olmayacaktır. 

 

En Yakın Bitlis Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Bitlis immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan bölge ve görev bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar tamiri işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. profesyonel kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı yoğun orantısız sağlıklı olmamaktadır. Bu çeşit anahtarların arızaları sıklıkla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından oldukça seri şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın tamirini usta kişilere yaptırmak için alanında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında bulunan çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel bozukluk tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda onarım tekniği başlamaktadır. kusur anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması çok kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve arabanın bilgisayara bağlanması gibi durumlara gereksinim olabilir.

Sizlere en yakın Bitlis immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında bulunan ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız hizmet hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en çabucak ve en kaliteli Bitlis immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz.