Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
472 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Merkez Oto Kumanda Tamiri

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Merkez Oto Kumanda Tamiri

Merkez En İyi 10 Oto Kumanda Tamiri – Teklif Al veya Hemen Ara!
Merkez En İyi 10 Oto Kumanda Tamiri – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Merkez oto kumanda tamiri yaptırmak dilediğiniz süre en yakında mevcut anahtar ustasına gitmeniz gerekecektir. oto kumandalar artık ister yakından isterseniz uzaktan şekilleriyle hayli çeşide sahiptir. Arabalarınız en çok önem verdiğiniz şeylerden biri olabilir. Arabalarla yoğun haşır neşir olabilirsiniz. Böyle durumlarda arabalarınızın anahtarlarının da sizin için önem taşıdığı söz konusu olabilir. Otomobillerde kullanılan kumanda tipleri her tür marka ve modele göre değişiklik göstermektedir.  

oto kumanda bakımı yaptırmak için en yakında bulunan anahtar tamircisine ulaşmak için Hemen Geliriz internet sitesinden çağrı yapabilirsiniz.  

 

Uzaktan araba Kumanda Tamiri

Uzaktan araba anahtarları, epey kullanışlıdır. Anahtarınızı belli mesafelerden kullanarak araba kapılarını ve bagajını açmanız mümkündür. Eski zamanlarda araba kapılarını açmak için araba anahtarları kapılara yerleştirilerek kapı açma işlemi gerçekleşiyordu. artık günümüzde uzaktan kumanda ile açılan araba kapıları insanlara basit bir kullanım sunmaktadır.  

Uzaktan araba kumandaları insanların basit kullanımını karşılamak için piyasaya çıkarılmıştır. Bu kumanda çeşitleri herkesin zevkine göre değişmektedir. 0 km bir oto alırken satış firma sorumlusu sizlere dilediğiniz tip anahtar çeşidini sunmaktadır. artık çok fazla çeşide sahip olan kumandalar kartlı sistemlerle de çalışarak daha da pratikleşmiştir. Kartlı sistemlerde kartı arabanın bağlantı kısmına taktığınız süre ve start olarak adlandırılan tuşa bastığınızda arabalarınız çalışmaktadır. aktif arabalarınızı, kartı çekmeden kullanmanız münkündür. Güvenlik önlemi olarak kartın çıkarılması gibi durumlarda otomobil kendi kendini durdurmaktadır. Eğer kullanım sırasında kartı çektiyseniz bu zamanlarda da araba hız denetimi sağlayarak hızınızı düşürmeye başlamaktadır.  

Kartlı ve uzaktan kumandalı oto anahtarları hassas aygıtlar olması dolayısıyla süratli bozulabilmektedirler. seri bozulan bu anahtar sistemini onarım ettirmek epey kolaydır. Hemen Geliriz üzerinden ulaşacağınız anahtar ustalarına ulaşmanız durumunda sizlere görev vereceklerdir. Ustalardan dilerseniz yanınıza gelerek, dilerseniz dükkanlarına giderek hizmet alabilirsiniz.  

Ustalar ile iletişime geçtiğinizde bir ücret talep edilmez. ancak bir otomobil kumanda tamiri yöntemi gerçekleştirildiyse bu işlemin ücreti sizlerden alınmaktadır. Telefonla ulaşacağınız ustalardan, araba kumanda tamirleri ilişkin ayrıntılı bilgi isteyebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. otomobil kumandalar hassas ve bir o kadar da onarımı zor cihazlardır

 

araba Kumanda Kabı

araba kumandalar pahalı ve ufak cihazlardır. Bu cihazlarınıza hasar gelmemesi için bu ürünler için oluşturulmuş kumanda kaplarına bakmanız mümkünüdür. Kumanda kaplarınızı Hemen Geliriz üzerinden ulaşacağınız Merkez otomobil kumanda bakımı ustalarından temin edebilirsiniz.  

oto kumandalarınızı yeni aldıysanız ve sorun görmesini istemiyorsanız bu aksesuarları rahatlıkla kullanabilirsiniz. araba anahtarlarınızı seçenek sık düşüryorsanız veya cebinizde taşıdığınız için sorun görmesini, çizilmesini istemiyorsanız oto kumanda kabı satın alabilirsiniz. Bunları temin edeceğiniz yerler araba kumanda tamircileridir. otomobil kumanda tamircilerini arayarak sipariş verebilir veya iş yerlerine giderek oradan satın alabilirsiniz.  

Hassas cihazlar olması nedeniyle çizilmeler ve kırılmalara müsaitlerdir. Bu durumlarda kumanda kapları işinizi görecekler orijinal kumandalarınıza zarar vermeden kullanabileceksiniz ve uzun yıllar koruma sağlayacaksınız.

 

Sustalı Anahtar  

Sustalı anahtarlara, kumandanın ucundaki metal kısmın açılır kapanır özellikte olmasından dolayı bu isim verilmiştir. Kumandanın ucundaki anahtarın kumanda içerisine gizlenmesi ile hem ceplerinize hem de çantalarınıza daha rahat sığmaları söz konusudur. Aynı zamanda ucundaki anahtarın bağlantı içerisine girmesinden dolayı temiz tutulması gerekmektedir. Anahtar, kumandanın içerisine gizlenerek kırılmalara  ve kirlenmelere karşı korunmuş olmaktadır.  

Anahtarlarınız orijinalde sustalı olmayabilir ve siz bir sustalı anahtara sahip olmak isterseniz otomobil anahtar ustalarına Hemen Geliriz üzerinden ulaşarak anahtarlarınızı sustalı modelde yaptırabilirsiniz.  

Sustalar kumanda üzerindeki bir tuş ile açılıp kapanmaktadır. Bu açılır kapanır mekanizma çok süratli bozulabilmektedir. yoğun fazla bu tuşla oynama durumlarında veya kumandanın kendi kendine bozukluk vermesi durumunda Merkez otomobil kumanda bakım ustalarına götürerek onarım ettirebilirsiniz.  

Sustalı anahtarın tuşunun bakımı çok kolay ve pratiktir. Bundan dolayı size hizmet verecek olan ustanın bu bakımı yapması çok kısa sürmektedir. çok aşırı zaman kaybetmeden sustalı anahtarlarınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Kumanda arızalarında acil durumlarda ustaları arabanızın yanına çağırarak onarım hizmeti alabilirsiniz. En yoğun bozulan kumanda çeşitlerinden bir tanesi olan sustalı anahtarlar araba tamircileri tarafından yoğun seri bir şekilde tamir edilmektedir. Sustalı anahtarlarınızın bakımını arzuladığınız kurumsal firmalara yaptırabilirsiniz.  

Kurumsal şirketler sustalı anahtarlarınızın bakımını yaptıktan sonra sizlere güvence hizmeti sunarak kumandanızın tamiri sonrası tekrar bozulması gibi durumlarda onarım edilen yerlere götürerek ücretsiz bir tasvirde kumandanın tamirinin tekrar yapılmasını ustalardan dileyebilirsiniz.  

Susta bozulduğunda; anahtar, kumandanın içerisinde kaldığı için aracınızı çalıştırmanız mümkün olmayacaktır. Bundan dolayı sustanın yaptırılması şart olmaktadır. Sustalı anahtarınızı iyi bir tasvirde onarım ettirmek istiyorsanız Hemen Geliriz ile aktif Merkez oto kumanda bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz.  

 

Kartlı Anahtar Sistemi

Kartlı anahtar sistemlerinde çoğunlukla kartın sıklıkla ceplerde taşınması dolayısıyla çıkmış olan temassızlık sorunları oluşmaktadır. otomobil kumanda onarımı ustaları sizlere en düzgün hizmeti sunarak kartlı anahtarlarınızı da tamir etmektedirler. Kartlı anahtar denmesinin sebebi; anahtarın bir banka kartı şeklinde olmasından dolayıdır. Bu kartlı anahtarlar üzerinde tuşlar bulunan kartlardır. Bu kartlar ile araba kapılarınızın kapılarını bir tuşla açabiliyor ve araca bindiğinizde kartı bağlantı bölümüne takarak arabalarınızı çalıştırabilirsiniz.  

etkin arabalarda kartı çıkarmak mümkün değildir. araba hareket halindeyken kartı çıkarmaya çalışmak tehlikeli neticeler doğurabilmektedir. Kartlı sistemlerde çip bulunduğundan dolayı başka kartlar tarafından açılmamaktadır. Kartlı sistemlerde dikkat edilmesi gerekli en önemli şey kart şeklinde olan anahatarların çizilmelerini ve otomobilin içerisinde takılan yerin temiz tutulmasına dikkat edilmelidir.  

Kartlı anahtarlarda kaybetme gibi durumlar daha aşırı olduğu için çoğunlukla yedek anahtarlar ile çalışılmaktadır. nüsha anahtar çıkarma gibi durumlarda yine size en yakın Merkez otomobil kumanda onarımı ustalarına ulaşmak için Hemen Geliriz internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

 

otomobil Kumanda Fiyatları

oto kumandalar genelde bozulan cihazlardır. Bu aygıtlar ceplerde, çantalarda taşınmaktan dolayı aldıkları darbeler veya değdikleri maddelerden dolayı yoğun çabucak zarar görebilmektelerdir. hasar gören kumandaların araçlarınızı çalıştırabilmesi için tamirinin yapılması gerekmektedir. Eğer onarımı yapılmazsa bu kumandalar, arabaları çalıştırmayacak ve sizin araçlarınızı kullanmanızı engelleyeceklerdir.  

oto kumanda onarımı yaptırmadan önce Hemen Geliriz üzerinden arayacağınız Merkez araba kumanda tamir ustalarına ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Her servisin araba kumanda tamir fiyatları farklıdır. Bu değişiklik arabanızın markasına göre de değişmektedir. araba kumanda tamiri yapan şirketler sizlere her tür araç şekli ve markası için servis sunmaktalardır. otomobil kumanda tamirinin yapıldığı bazı otomobil markaları şunlardır;

Toyota

Honda

Wolksvagen

Renault

BMW  

Audi

Bu ve bunun gibi çokça arabanın otomobil kumandasının tamirini yapan ustalar, piyasada mevcut en ekonomik fiyatlara otomobil kumanda tamiri hizmeti sunmaktadırlar. Bu şirketler sizlere 7/24 tamir hizmeti sunarak arabalarınızın dışarısında kalma durumlarında, arabanızın çalışmadığı durumlarda yanınıza gelerek hizmet vermektedirler. Size en yakın acil olarak yanınıza gelebilecek Merkez araba kumanda bakımı firmaları için Hemen Geliriz üzerinden davet yapabilir ve ustaları yanınıza çağırabilirsiniz. Çağırdığınız ustalar geldikleri süre araba kumandalarınızı hemen hızlıca bakım edebilmektedirler.

Sizlerin de araçlarınızın kumandası bozulduğunda, kumandanın sustası, tuşu veya çipi bozulduğunda Merkez en yakın otomobil kumanda bakımı yapan ustaları Hemen Geliriz'de bulabilirsiniz. 

Bitlis Merkez Hakkında

Bitlis, (Osmanlıca: بدليس / Bidlis Kürtçe Bedlîs, Ermenice: "Baghaghesh" veya "Baghesh") Bitlis ilinin merkezi olan şehirdir. Merkez ilçeye bağlı üç bucak vardır. Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Bitlis'i, güneyden Siirt, batıdan Muş, kuzeyden Ağrı illeri ve doğudan Van Gölü çevreler. Bitlis, Kaleleri ve İslam eserleriyle önemli bir ildir.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Coğrafya
 3. Kültür
 4. Tarihi Yapılar
 5. Kaleler
 6. Camiler
 7. Medreseler
 8. Tarihi Köprüler
 9. Hanlar
 10. Türbeler
 11. Müze ve Ören Yeri
 12. Eğitim
 13. Ekonomi
 14. Nüfus
 15. Yerel yönetim
 16. Kardeş şehir
 17. Galeri
 18. Ayrıca bakınız
 19. Kaynakça
 20. Dış bağlantılar

Tarihçe

Tarihçiler Bitlis tarihini değişik zamanlardan başlatmaktadırlar. 5000 yıllık, 7000 yıllık tarih gibi. Gerçekte Bitlis tarihi Neolotik Çağ dediğimiz Yenitaş dönemine kadar uzanmaktadır. Bitlis ve yöresinin yazılı tarih öncesi oldukça karanlıktır. En önemli nedenleri yüzeydeki buluntuların az olması ve bugüne kadar gerçekçi bir arkeolojik çalışma yapılmamasıdır. Bitlis ili sınırları içerisinde bulunan Süphan ve Nemrut Dağı dağlarındaki obsidyen (doğal cam yatakları), doğrudan olmasa bile dolaylı olarak bu yöre tarihinin Neolitik dönemine kadar çıktığını göstermektedir. Obsidyen yataklarından elde edilen doğal camın yontucu, kesici, kazıyıcı olarak çevredeki yerleşim yerlerinde kullanıldığı anlaşılmaktadır. Yine yapılan çalışmalar sonucunda o döneme ait ticaret yolu Van Gölü'nün doğusundan güneye (bugünkü Van ili sınırları içerisinde bulunan Kalkolitik – Maden Dönemi – yerleşme alanı olan Tilkitepe), batıda ise Diyarbakır il sınırlarına (Ergani yakınındaki çanak-çömleksiz bir Neolitik yerleşme yeri olan Çayönü) dek uzanmaktadır.

Coğrafya

Bitlis geneli dağlar ve platolardan oluşmaktadır. Bu nedenle hayvancılığa daha elverişli bir kenttir.Karasal iklimi ise sert bir şekilde yaşadığından palmiye benzeri geniş yapraklı ağaçlar burada yetişemezler.

Kültür

Tarihi Yapılar

Kaleler

 • Tatvan Kalesi
 • Ahlat Kalesi
 • Adilcevaz Kalesi
 • Bitlis Kalesi

Camiler

 • Ulu Cami-Bitlis
 • Gökmeydan Cami
 • Şerefiye Külliyesi Ve Cami
 • Adilcevaz Tuğrul Bey Cami
 • Ahlat İskender Paşa Cami

Medreseler

 • İhlasiye Medresesi
 • Yusufiye Medresesi

Tarihi Köprüler

 • Narlıdere Köprüsü
 • Ahlat Emir Bayındır Köprüsü

Hanlar

 • El Aman Hanı
 • Hazo Han
 • Papşin Hanı

Türbeler

 • Emir Bayındır Kümbeti
 • Emir Ali Kümbeti
 • Usta Şagirt Kümbeti
 • Çifte Kümbet
 • Abdurrahman Gazi Türbesi
 • Şeyh Babo Kümbeti
 • Küfrevi Türbesi

Müze ve Ören Yeri

 • Bitlis Etnografya Müzesi
 • Ahlat Müzesi
 • Ahlat Selçuklu Mezarlığı
 • Ahlat Harabeşehir Kaya Evleri
 • Aghperig Manastırı

Eğitim

Ekonomi

Nüfus

YılToplamŞehirKır
196549.89018.72531.165
197056.92820.84236.086
197567.11225.05442.058
198077.29527.13750.158
198592.17436.07356.101
199068.13238.13030.002
200065.16944.92320.246
200761.78743.35918.428
200860.99641.40419.592
200965.55946.06219.497
201062.81143.10919.702
201165.67046.30119.369
201264.72546.11118.614
201366.09547.00819.087
201466.73247.90418.828
201567.37348.94818.425
2016Veri yokVeri yokVeri yok

Yerel yönetim

2014 yerel yönetim seçimlerini BDP'nin adayı Hüseyin Olan kazandı. 26 Kasım 2016 tarihinde İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan'ın yerine, 27 Kasım'da Bitlis Valisi olan Ahmet Çınar başkanvekili olarak atandı.

Kardeş şehir

 • Isparta Türkiye
 • İstanbul Türkiye
 • Manisa ]]
 • Bursa Türkiye