Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
272 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Mutki İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Mutki İmmobilizer Çipli Anahtar

Mutki En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Mutki En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli otomobil anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden önce film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz temas yöntemi yapılabilmekteydi. ancak bu çipli anahtarlar sayesinde bu teknik artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların opsiyon sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz kontak yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında mevcut bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya araba başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu sigorta sayesinde otomobilin elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda taşıtın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Mutki Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli araba anahtar çeşitleri kalıntı her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda çok zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak araba çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ekstra güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. artık bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Mutki Kilitçi bulmanız gerekmektedir. branşında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Mutki immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız lazım yedek bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri genellikle çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin sıkıntılı olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz konforlu bir tasvirde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece kalıntı her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte orijinal anahtar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda otomobilin markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu olayda anahtar çipinde bir kusur meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. problemi göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir yedek anahtarınız mevsutsa bu nüsha anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin yedek anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda sorun olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri kişisel oldukları için arabalara şahsi olarak tanımlanabilmektedir. Bu tekniği de eğer anahtarınız yoksa olağan bir çilingirin yapması olabilir değildir. 

Mutki immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden faal çipli araba anahtar bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her şirket için çeşitlilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi farklı olabilmektedir. 

En ucuz Mutki immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla bağlanma kurarak hem servis hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için şahsi bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu tür anahtarların olağan çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu biçimde bir kopyalama yöntemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak mümkün olmayacaktır. 

 

En Yakın Mutki Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında mevcut Mutki immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan mevki ve görev bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar bakımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. uzman kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı çok fazla sağlam olmamaktadır. Bu çeşit anahtarların arızaları sıklıkla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri uzman kişiler tarafından oldukça seri şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın bakımını usta kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel kusur saptamasını yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda onarım tekniği başlamaktadır. kusur anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu sıfır bir anahtar yapılması çok kolaydır lakin sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve taşıtın bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Mutki immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız hizmet hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en hızlı ve en nitelikli Mutki immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Bitlis Mutki Hakkında