Bitlis Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bitlis Teknik
289 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bitlis Tatvan İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bitlis Tatvan İmmobilizer Çipli Anahtar

Tatvan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Tatvan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli oto anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı tekniği yapılabilmekteydi. ancak bu çipli anahtarlar sayesinde bu işlem kalıntı imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların şık sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz kontak yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir sigorta sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya otomobil başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu korunaklılık sayesinde arabanın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda aracın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Tatvan Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli oto anahtar çeşitleri kalıntı her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve teması da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri otomobil çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun nedeni bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak otomobil çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz ancak her geçen gün gelişerek devam etmektedir. artık bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için uzman bir Tatvan Kilitçi bulmanız gerekmektedir. branşında ehil kişiler tarafından ancak immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Tatvan immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız lazım yedek bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri çoğunlukla çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı oldukça iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz hızlıca bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece kalıntı her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte asıl anahtar çıkarma yöntemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda aracın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu olayda anahtar çipinde bir aksaklık meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. sorunu göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir nüsha anahtarınız mevsutsa bu kopya anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. kopya anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda hasar olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf bütün araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız çok fazla korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri şahsi oldukları için arabalara kişisel olarak tanımlanabilmektedir. Bu yöntemi de eğer anahtarınız yoksa standart bir çilingirin yapması olabilir değildir. 

Tatvan immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden aktif çipli araba anahtar bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için yenilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları işçilik üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi farklı olabilmektedir. 

En ucuz Tatvan immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla irtibat kurarak hem görev ilişkin bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için kişisel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu tür anahtarların normal çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu tasvirde bir kopyalama tekniği gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olanaklı olmayacaktır. 

 

En Yakın Tatvan Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında mevcut Tatvan immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan pozisyon ve görev bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar onarımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. uzman kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar tamiri çok çokça sağlam olmamaktadır. Bu türlü anahtarların arızaları genelde çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından oldukça seri tasvirde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın tamirini uzman kişilere yaptırmak için alanında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında bulunan çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk önce aksaklık tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda onarım işlemi başlamaktadır. aksaklık anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması çok kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için sıfır bir tanımlama ve otomobilin bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Tatvan immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız görev ilişkin bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en süratli ve en kaliteli Tatvan immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Bitlis Tatvan Hakkında