Buzdolabı Kart Tamiri 2020-11-05 17:25:03

Beyaz eşyalar arasından buzdolabı en fazla kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Buzdolabı; yiyeceklerin korunması, yaptığınız yemeklerin korunması açısından oldukça önemli olmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlar akıllı ev aletleri olarak geçerek, bu cihazların çalışma sistemlerinde kartlar bulunmaktadır. Buzdolabı veya diğer beyaz eşyaların içerisinde bulunan kartlar, cihazların çalışma fonksiyonlarının ayarlandığı ve cihazlara bu görevleri yönlendiren ürünlerdir. Buzdolabı kartı, sistemin beyni olarak cihaza bütün komutları vermesinden dolayı arızaların meydana gelmesinin ardından buzdolapları bir daha çalışmamaktadır. Ancak buzdolabı kartlarının tamirini ve değişimini yapan pek çok firma bulunmaktadır.

Buzdolabında En Sık Görülen Arıza

Buzdolaplarının kart arızası, buzdolabı kapı arızası, lastik değişimi, alt kısmının soğutmaması, üst kısmının soğutmaması veya diğer sorunlar için hızlı bir tamir sunacak kişilere Hemengeliriz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Buzdolaplarının arızalanmasının ardından, içerisinde bulunan yiyeceklerin bozulması ve pek çok kişinin bu cihazları kullanamaması ile birlikte işlerinin aksaması söz konusu olmaktadır. Buzdolaplarında en sık görülen arızalar ise şu şekildedir;

  • Buzdolabı kapak lastiklerinin eskimesi,
  • Buzdolabı kartlarının arızalanması,
  • Buzdolabının sesli çalışması,
  • Buzluğun dondurmaması,
  • Üst veya alt kısmın soğutmaması,
  • Buzdolabından su sızması.

Bunlar sadece buzdolabı arızalarından birkaç tanesidir. Buzdolaplarının her türlü arızasına bakabilecek tamir servisleri ise Hemen Geliriz'de yer almaktadır. Buzdolabınızın arızalanmasının ardından fişini çekerek, bu alanda profesyonel kişileri çağırmanız gerekmektedir. Ustaların gelerek buzdolaplarınızdaki arızaları tespit etmesi ve ardından tamir işlemlerini gerçekleştirmesi mümkün olmaktadır. Ustaların arıza tespitinden ücret almadan, sizin isteğinize bağlı olarak tamir işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır. Buzdolabında tespit edilen arızaların yedek parça ile giderilmesi söz konusu olduğunda ise profesyonel servisler her türlü buzdolabı markanız için yedek parça teminini gerçekleştirmektedirler. Bosch, Beko, Arçelik, Samsung, Hotpoint, Siemens ve LG gibi bilindik marka buzdolaplarının yedek parçaları, beyin kartları ve diğer sorunları buzdolabı tamir servisi tarafından tamir edilmektedir. Buzdolabı kartlarının arızasıyla beraber buzdolapları çalışmamaktadır. Ancak bu durumlarda tedirgin olmanıza gerek olmadan, profesyonel kişiler bu kartların tamirlerini veya değişimlerini garantili bir şekilde yapmaktadırlar. Bu kişileri Hemengeliriz.com'da bulabilirsiniz.