Yol Yardım Lastik Değişimi 2020-11-05 17:44:19

Arabalar ile seyahat ederken, lastiklere herhangi bir şeyin batması, lastiğin eskimiş olması veya herhangi bir kaza sebebiyle lastikler patlayabilmektedir. Lastiklerin patlaması şoföre ve yolculara panik yaratmaktadır. Lastiklerin patlamasının ardından araçları yol kenarında en uygun yere çekerek, güvenlik önlemlerini almanız gerekmektedir. Kenara çektiğiniz araçların etrafına, araçları fark ettirecek dubalar ve fosforlu cisimler koymanız gerekmektedir. Tüm bu önlemleri aldıktan sonra yedek lastiklerinizin olup olmadığını kontrol edebilir ve sonrasında 7/24 çalışan oto lastikçi ile bağlantı kurabilirsiniz. Oto lastikçi yardımı ile ister aracınızda bulunan lastikleri monteletebilir isterseniz de, lastikçinin getirdiği lastikleri taktırabilirsiniz. 

Oto Lastikçi Ne Yapar?

Oto lastikçi, lastikleri patlamış araçlarınız için en hızlı şekilde bunların tamir edilmesini ve yeni lastiklerinizle yola devam edebilmenizi sağlamaktadır. Yol kenarında, tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde duran araçlarınıza hızlı bir şekilde lastik değişimi yapmaktadırlar. Araç lastikleri mevsim geçişlerinde veya patlamasının ardından değiştirilmesi gerekmektedir. Her iki durum için de hizmet veren oto lastikçi sayesinde çok pratik bir şekilde lastik değişimleri yaptırabilirsiniz. Araçlarınızın lastiklerini herhangi bir nedenden dolayı değiştirmek istediğinizde, Hemen Geliriz üzerinden hizmet veren oto lastikçiler ile bağlantıya geçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz. Yol kenarlarında bağlantıya geçtiğiniz oto lastikçilere, lastik boyutlarınız, araba markalarınız ve araba modelleriniz hakkında bilgi vermeniz yeterli olmaktadır. Bu bilgileri paylaştığınız oto lastikçiler, araçlarınız için uygun lastikler ile birlikte beklediğiniz alanlara gelerek, lastiklerinizi değiştirebilmektedirler. Birçok marka bulunduran lastikçilerin kullandığı pek çok markadan bazıları şunlardır;

  • Good-Year
  • Petlas
  • Pirelli
  • Michelin
  • Bridgestone
  • Continental
  • Dayton
  • Dunlop

Bu markaları ve daha fazlasını elinde bulundurarak her bütçeye ve herkese hizmet sunabilmektedirler. Müşterilerinin istediği lastik markaları ve lastik adedi ile birlikte hizmet verirler. Arabalarınızla seyahatlerinize devam etmek istediğinizde, size en yakın Hemen Geliriz oto lastikçilerinden bir tanesini seçerek arama yapabilirsiniz. Oto lastikçiler; araçların kaç lastiğinin patladığını, lastiklerin inmiş olup olmadığını, hangi lastik markaları ile hizmet almak istediğinizi sorarak, sizlere lastik değişimi konusunda kaliteli bir hizmet sunmak istemektedirler.