Cam Balkon 

Evinizde, iş yerinizde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve yaşamın geçtiği birçok yerde balkonlar veya teraslar vardır. Balkonlarınızı havadaki tozlardan sık sık kirlenmesi sebebi ile cam balkon sistemi ile kaplatmak isteyebilirsiniz. Balkonlarınızın havasını değiştirmek, dilediğiniz eşyaları buraya yerleştirmek ve balkonlarınızda daha sıcak bir ortam yaratarak daha fazla vakit geçirmek istiyorsanız cam balkon sistemi yaptırabilirsiniz.

Yağmur, fırtına kar gibi hava koşullarında balkonlarınızdaki mobilyalar zarar görebilir. Yaptıracağınız cam balkon sayesinde hem mobilyalarınızı hem de balkonlarınızı koruyabilirsiniz. Cam balkonlar ile hem uygulama alanlarınızı oldukça genişletebilir hem de balkonlarınızı daha rahat ve temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Cam balkon hizmetinden yararlanırken farklı cam markaları ve sistemleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz renk ve marka sistemlerini kurmak için cam balkon ustaları hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedirler. Dilediğiniz zaman iletişim kurabileceğiniz cam balkon ustalarına web sitemizi kullanarak tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

 

Cam Balkon Hizmetleri

Cam balkon yaptırmak istediğiniz zaman ustalar ile iletişime geçerek yaptıracağınız alanın boyutunu iletip fiyat alabilirsiniz. Veya ücretsiz keşif yapan ustalarımız ile ustayı evinize iş yerinize çağırarak alan ve fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cam balkon ustalarından alacağınız hizmetlerin listesi şu şekildedir:

 • Kapı sinekliği
 • Camekan balkon
 • Sürgülü cam balkon
 • Katlanır cam balkon
 • Mıknatıslı sineklik
 • Akordeon sineklik
 • Sürgülü sineklik 
 • Pileli sineklik
 • Balkon kapatma
 • Kedi sinekliği
 • Isıcamlı cam balkon
 • Kumandalı cam balkon
 • Aynalı cam balkon
 • Perdeli cam balkon
 • Eşiksiz sürme cam balkon
 • Çıtçıtlı sineklik
 • Açılır kapanır sineklik
 • Giyotin cam balkon 

Cam balkonlar ile hem yaşam alanlarınızı oldukça genişletebilir hem de balkonlarınızı daha rahat ve temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Cam balkon sistemleri yaptırırken farklı cam markaları ve sistem markaları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz renk ve marka sistemleri kurmak için web sitemiz üzerinden iletişime geçeceğiniz ustalar ile hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

 

Cam Balkon Montaj Aşamaları 

Cam balkon yaptıracağınız zamanlarda web sitemizdeki mevcut firmalardan yardım alabilmeniz mümkündür. Geniş ve manzaralı balkonlarınızı daha da güzelleştirmek için cam balkon sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Balkonların kaç cephesi olursa olsun bütün balkonlarınızın güvenlikli ve kaliteli camlar ile kaplanmasını istediğiniz de ustaları arayarak bu hizmeti alabilirsiniz. Balkonlarınızın kirlenmesinden sıkıldıysanız, çevrede oluşan gürültüleri duymaktan rahatsızlık duyuyorsanız, havaların daha serin geçtiği şehirlerde yaşıyorsanız veya balkonlarınızı mutfaklarınıza veya diğer odalara katmak istiyorsanız cam balkon firmalarını arayabilirsiniz. Aradığınız firmaların sizlere ne şekilde bir hizmet sunmasını istediğinizi telefon üzerinden anlatarak, gereken önerileri sizlere sunmalarını sağlayabilirsiniz. Ustalar cam balkonlar için gereken ölçüleri almaya gelerek, ölçülerini aldıkları balkonların yapımlarına başlamaktadırlar. Cam balkon yapım aşamasının hepsini atölyelerinde gerçekleştirerek, sadece montajını yapmak için gelmektedirler. Montajın yapılmasını sağladıktan sonra gereken kontrolleri ve garanti belgelerini kullanıcılara vererek, işlemlerini sonlandırmaktadırlar. Sonlanan işlemlerden sonra gerçekleşecek olan herhangi bir arıza için tekrar Hemen Geliriz ustalarını arayabilir ve tamir yöntemleri için çağırabilirsiniz. 

Sundukları hizmetler uzun yıllar garanti altında olduğu için cam balkon sistemlerinde oluşan herhangi bir arızada problemi çözmek için tekrar gelmektedirler. Sorunun kökten çözülmesi sağlanana kadar da tamir işlemlerini yapmaya devam etmektedirler. Komple cam yapılan balkonların güvenli olması oldukça ciddi olduğu için bu sistemlerin kullanımlarında sıkıntı çıkmaması gerekmektedir. Sistemlerin sürgülü veya katlanabilir olmasını istediğinizde bu sistemlerin en iyisini sizlere sunacak olan firmalara web sitemizden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Katlanabilir ve Sürgülü Cam Balkon Sistemi

Katlanabilir ve sürgülü cam balkon sistemleri kurdurmak istediğinizde iyi bir cam balkon firması ile çalışmanız gerekmektedir. Bu işlerde uzun yıllar hizmet veren ve garantili hizmetler sunan firmalar ile çalışmanız daha kaliteli hizmet almanızda oldukça önemlidir.  Sistemi balkonlarınız için kuran ustaların garanti hizmeti sayesinde herhangi bir arıza durumunda balkonlarınız için tamir hizmetini de vereceklerdir. Herhangi bir arıza durumunun oluşmasının ardından ustalar 7/24 tamir hizmeti sunarak tehlikeli olabilecek durumları engellemektedirler.

Katlanır cam balkon sistemleri balkonlarınızı şık yaşam alanlarına dönüştürür. Mevsimsel değişikliklere şık ve modern çözümler sunmanın yanı sıra, balkonlar, kış bahçeleri ve restoranları katlanır cam balkon sistemleriyle ergonomik yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz. Katlanır cam balkon Sistemleri hem ısıcamlı hem tek camlı uygulama seçenekleriyle ihtiyaca ve bütçeye göre geniş alternatif yelpazesiyle sizlere sunulur. Sürme cam balkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik olarak diğer cam balkon istemlerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Katlanabilir veya sürülebilir olan sistemlerden sizin bütçenize uygun olan hangisi ise o sistemden yararlanabilirsiniz. En iyi cam balkon sistemlerinden sizlere uygun olanı seçerek, balkonlarınız için uygulatabilmeniz mümkün olmaktadır. Seçtiğiniz ürünlerle sizlere hizmet veren firmaların kaç yıl garanti sunacaklarını da hizmet sonrasında öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır.  Ustaların sizlere sundukları her hizmet için garanti vermesi gerekmektedir.

 

Giyotin Cam

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikey hareketlerle açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışır. Bu sistemler çoğunlukla, uzaktan kumandalı, motorlu olarak yapılmaktadır. 2 panelli giyotin cam sistemlerinde, bir panel sabit, bir panel hareketli, 3 panelli sistemlerde, 1 panel sabit, 2 panel hareketli olmaktadır. Yüksekliğe göre, 4 panelli giyotin cam sistemleri de yapılabilmektedir. Genellikle cafe, restaurant, sosyal alanlar gibi yerlerde kullanıldığında, yerden küpeşte yüksekliğinde, genellikle masa hizası, yerin sabit kalmasıdır. Hareketli küpeşte sistemlerinde, diğer adıyla giyotin cam sistemlerinde, tek cam veya ısıcam kullanılabilir.

Hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet ile beraber sizlere en iyi şekilde giyotin cam hizmeti sunacak olan firmalara web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ustaların sizlere sunacakları görevleri öğrenebilmek için irtibat numaralarından bu firmaları arayabilirsiniz. Aradığınız firmaların sizlere hizmet vermesini istediğiniz zamanlarda hızlı bir şekilde cam balkon m2 fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu sistemleri yaptıracağınız alanların büyüklüğüne bağlı olarak cam balkon masrafları değişiklik gösterebilmektedir. Bu masraflar için en uygun fiyatları ustalarımızdan alabilirsiniz. 

 

Isı Yalıtımlı Cam Balkon

Isı cam özelliği bulunan camlarla hazırlanmış cam balkon sistemlerine ısı cam balkon denir. Diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırır. Çünkü amaç ısı tasarrufudur ve kullanılan her malzemenin yalıtım özellikli olması gerekir. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profil, birleşme ve bağlantı noktaları, fitiller ve fitil içi malzemelerin tamamı yalıtımı en yüksek olan malzemeler olmalıdır. Aksi halde beklenilen ısı tasarrufu gerçekleşmemektedir. 

Isı yalıtımlı cam balkonlar ile ısı tasarrufu yapıldığı için soğuk şehirlerde daha çok tercih edilmektedir. Balkonlarınıza, teraslarınıza veya başka yerlere ısı camlı cam balkon yaptırmak istediğinizde web sitemizi kullanarak ulaşacağınız ustalardan deneyimli ve kaliteli hizmetler alabilirsiniz. 

 

Siyah Camlı Cam Balkon 

Füme renk cam, demir – kobalt karışımı ile elde edilir yani camın ham maddesi olan silisyuma belirli bir miktarda demir ve kobalt ilave edilir. Bu uygulama camın bir miktar polarize bir özellik kazanmasına neden olmaktadır. Siyah camlı uygulamalar içeriye gelen güneşi geri yansıtmazlar; ancak kırarak tüm ışığın içeriye girmesini engellerler. Engellenen güneş ışığı çok düşük bir miktardır. Cam balkonlarda sistem katlanabilir bir özelliktedir. İster açık ister kapalı durumda kullanmak her zaman sizin tercihinizdedir. Siyah camlarda içeriden bakış ile dışarıdan bakış arasında fark vardır, içeriden bakıldığında dışarısı neredeyse şeffaf camda olduğu gibi net görülür. Dışarıdan bakıldığında içeresi bulanık ve daha koyu görünür. Az güneş gören veya hiç güneş görmeyen cephelerde tercih ederken daha dikkatli olunmalıdır. 

Siyah cam balkon hizmetinden yararlanarak, balkonlarınızda rahatça oturabilir, birilerinin balkonunuzu görmesinden rahatsız olmazsınız. Rahat koltuklarınızda otururken, bu koltuklarda yatarken yoldan geçen insanların veya komşularınızın sizi görmemesi için aynalı filmlerden yararlanarak cam balkonlarınıza uygulatabilirsiniz. Cam balkonları yapan ustalar bu konuda deneyimli ve profesyonel bir şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sundukları her türlü hizmet için ücretlendirmeleri farklı şekilde yaptıkları için ustalara ulaşarak size uygun fiyatları öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Web sitemiz üzerinden ulaşacağınız ustalardan hem fiyat bilgisi hem de siyah camlı cam balkon hizmeti alabilirsiniz. 

 

Plise Perde

Modern görünümüyle ev, ofis, kış bahçeleri ve daha fazla mekanda kullanılabilen ve 2 cm enindeki kumaşların, ipler aracılığı ile katlanarak toplanması ile çalışan perdelerdir. Bu perdeler yukarı ve aşağı hareket eder, üst ve alt kısımlarında paslanmaz alüminyum çıtalar bulunur. Bu çıtalar perdeye belirli miktarda ağırlık vererek, monte edildiği alanda daha rahat kullanım sağlar. İstenilen seviyede kalmasını sağlayan ipler ise kumaş içerisinden geçerek soketlere bağlanır böylelikle perde istenilen yükseklik veya alçaklıkta kullanılır. Günümüzde açılı ve yatay kullanımın artması ile birlikte daha sık tercih edilmektedir.

Plise perde genel olarak tavan camlarında yani kış bahçelerinde kullanılmaktır. Üçgen, geometrik şekilsiz pencerelerde de çok kullanışlı bir sistemdir. Kumaş özellikleri stor perdelerde olduğu gibi tül, blackout (karartma), screeen (sun screen) olarak üçe ayrılır. Zararlı güneş ışınları veya dumanlara karşı dayanıklıdır ve renklerinde sararma ve solma olmaz. Cam balkonlar, kış bahçeleri, mutfak pencereleri, balkon kapıları, mağazalar, kafeler, şehirlerarası otobüsler, otomobil camları gibi cam uygulaması olan her yerde kullanılır. Plise perde taktırmak istediğiniz zaman web sitemiz üzerinden cam balkon ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. 


Sineklik Sistemleri Nedir?

Pencereler ve balkon kapılarında kullanılan ortamların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen tülden oluşan perde gibi ince ve tül gibi olan malzemeye sineklik denir. Sineklik nedir sorusuna en doğru cevap kullanım alanları ile verilebilir. Sineklik sistemleri; pimapen, ahşap, alüminyum, demir, dış cephe, cam gibi tüm pencere ve kapı sistemlerinde kullanılır. 

Özellikle yaz aylarında sivrisinekler, böcekler ve haşereler çoğalmaktadır. Bu böcekler yüzünden konforunuzun bozulmaması için sineklik taktırmanızda fayda vardır. Mıknatıslı kapı sinekliği, yapışkanlı sineklik, menteşeli sineklik, stor sineklik gibi sineklik taktırmak istediğiniz de web sitemizi kullanarak ulaşacağınız ustalardan kaliteli ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.