Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Çatı Malzemeleri – Teklif Al veya Hemen Ara!

çatı malzemeleri gelişen fabrikalarla beraber fazlalaşmıştır. Çatıların yapımında kullanılan malzemeler, çatıların ne kadar süre dayanacağı konusunda önemlidir. Ne kadar kaliteli malzeme kullanılırsa çatılarda, çatılar o kadar uzun ömürlü olur. Çatı malzeme çeşitleri kişilerin evlerinin planlarına, modellerine göre değişebilmekte olup, dekorasyon olarak da değişim yapılabilmektedir.  

İnsanlar çatı malzemesi alırken, kalitesine bakmakla beraber rengine, evin dış boyasına uymasına da bakmaktadır. Çatının yapıldığı malzeme binaları bütün sıkıntılara karşı korumasından dolayı önemlidir. Yağmur suları, sıcak - soğuk havalar gibi bütün olumsuzlukların binaya zarar vermesini engelleyen inşaat çatılardır.

 

Çatı Malzemeleri Nelerdir?

Çatı malzemeleri yoğun çeşitlidir.  

Şıngıllı çatı

Oluklu çatı

Kiremit çatı

Sac çatı

Tuğla çatı

Bunlar sadece çatı malzemelerinin birkaçıdır. Sizler evlerinize en uygun çatı malzemelerini çatı malzemeleri firmalarını arayarak bulabilirsiniz.  

En yoğun kullanılan çatı çeşitleri yukarıda belirttiğimiz gibi sac, kiremit, oluklu ve şıngıllı çatıdır. Çatı çeşitleri renklerine göre de değişiklik göstermektedir. Çatılar sizlerin istediği her renk olabilir. Ustalarımız sizin zevkinize uygun en uygun çatıları sizlere sunacaklardır.  

Çatı malzemeleri alınırken renklerine, villanıza, evlerinize uyumuna bakılmaktadır. Çatılarda en yoğun seçim edilen renkler kırmızı çatı ve yeşil çatılardır. Onun haricinde da birçok çatı rengi mevcuttur. En hızlı bulabileceğiniz renkler de bu renklerdir. firmalar yoğun satışı olan renkleri ve malzemeleri ellerinden daha yoğun bulundurur bu da sizin hızlı hizmet almanızı kolaylaştırır. Sizler de kırmızı veya yeşil çatı rengini seçim edecekseniz en hızlı çatı malzemeleri firmalarına Hemen Geliriz'den ulaşabilirsiniz.  

 

Çatı Malzemesi Alırken Dikkat Edilecek Şeyler

Çatı malzemesi alırken sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Binanın altyapısı ne kadar önemliyse çatısı da o kadar önemlidir. Çatı, binanızı kışın yağmur, dolu gibi hava koşullarına karşı korurken, yazları da sıcak havalardan koruyarak sizlerin evlerinizde daha huzurlu olmanızı sağlar.  

Çatı malzemesi kiremitten yapılmışsa eğer bu tip çatılarda kiremitlerin zamanla düşme yapmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kiremit çatı yaptıracak kişilerin dikkat etmesi gereken şey düzgün bir çatı malzemesi ustası ile çalışmalarıdır. Kiremit çatılar düzgün yerleştirilmediği sürece, yağmurda doğal afetlerde düşmeye başlamaktadır. Bu tip sorunların önüne geçmek elinizde. Hemen Geliriz'den aramalarınızı yaparsanız en düzgün çatı malzemesi ile çatılarınızı yaptırır hiçbir zarar yaşamadan binanıza güzellik katarsınız.  

 

Çatı Malzemelerini Nereden Alabilirim?

Çatı malzemeleri Hemen Geliriz üzerinden arayacağınız firmalar tarafından sizler için temin edilebilmektedir. En ucuz, en kaliteli çatı malzemeleri için aramalara başlayın.

Sac çatı malzemesi; bu sac çatılar sizlerin yazları ve kışları olumsuz hava koşullarında sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Bu çatılar daha yoğun bahçelerde oturma alanlarının üstlerine, kafe restoran gibi yerlerde açık alanların üstlerinde uygulanmaktadır. Sac çatılar binanızın yalıtımı varsa sizleri gayet memnun edebilir.  

2. el çatı alımlarında çatıların çıkarılan yerden çıkarılma sırasında zarar almamış olmasına bakın. Çıkarılan yerle sizin çatınız arasında büyük ebat farklılıkları olup olmadığı da ciddi bir konudur. Çıkma çatı alımlarında en yoğun ebat problemi yaşanabilmektedir. Bu ebat sorunları da sizin  ikinci bir çıkma çatı almanıza sebep olabilir.  

 

En Ucuz Çatı Malzemeleri

En ucuz çatı malzemelerine ulaşmak için Hemen Geliriz'den hizmet almaya başlayın. Aldığınız hizmetler firmalar garantisindedir. firmalar kendi yaptıkları işlerin sizlere teminatını verebilmektedir. Yapılan işlerde çıkan hasarlar için firmaları tekrar aramanız durumunda yapan firma gelerek problemi çözer ve size hasarsız bir hizmet bırakmış olur.  

Çatı malzemelerini alırken de satarken de yoğun dikkat etmek gerekmektedir. kaliteli malzeme alımlarına öncelik verilmelidir. kaliteli olmayan bir çatı her süre yapılarınız için sıkıntı çıkaracaktır.  

En ucuz malzemeleri alırken sizin istediğiniz dayanıklıkta olup olmadığı konusunda kararı siz verirsiniz. Ustalarımız sizlere uygun seçenekleri sunarken sizler de bu seçenekler arasından size uygun olanı seçersiniz. uygun malzeme bulmak için istediğiniz hizmeti ana sayfadan girerek ustalarımızla irtibata geçebilirsiniz.  

 

Kabartmalı, Pullu Çatı Malzemeleri

Köpükten yapılan kabartmalı, pullu çatılar sizlerin çatı dekorasyonunuz da yoğun ucuza mâl olarak bütçenizi korumanızı sağlar. Köpükten oluşan bu çatı malzemeleri basit monteleriyle işinizi yoğun hızlı halletmenizi sağlar. hızlı seçenek ve çatınızı koruyucu bir malzeme arıyorsanız köpükten yapılan kabartmalı pullu ve pek yoğun seçeneği olan bu çatı malzemelerini seçim edebilirsiniz.  

 

Evinize En yoğun Yakışacak Çatı Malzemeleri

Evinizin dış boya rengine uyumlu bir çatı malzemesi ve rengi arıyorsanız Hemen Geliriz'den ulaşacağınız çatı malzemeleri firmaları sizlere dilediğiniz renk ve şekillerde hizmet vereceklerdir.  

Çatı malzemelerini seçerken sağlam olduğu kadar rengine ve şekline de bakılmaktadır. Ustalarımız sizlere en düzgün hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Sizler kaliteli malzemeler ve seçenek tasarımlarla yapılmış çatıları evlerinizde görmek istediğiniz sürece Hemen Geliriz üzerinden çatı malzemeleri firmalarına ulaşabilirsiniz.  

 

Shingle (Şıngıllı) Çatı Malzemesi

Bu türlü çatı malzemeleri yoğun seçenek olmakla beraber sağlamdır da. seçenek duran tasarımlarıyla pek yoğun renk seçenekleriyle Şıngıllı çatılar oldukça seçim edilen modellerdir. Kamelyalarda daha yoğun mevcut bu tip çatılar, rattan mobilyalarınızın üstüne yaptıracağınız küçük, gölge için yapılan çatılarda da yoğun seçenek durmaktadır.  

Evlerde bu çatı tipi en yoğun kırmızı (bordo) ve yeşil renkli olarak görülmektedir. Çatıların üzerlerine bu Shingle çatı kaplandığı süre çatılar yoğun daha seçenek ve kaliteli bir görünüme sahip olmaktadır.  

 

Çatı Malzemeleri Firmaları

Çatı malzemesi almak istediğiniz süre çatı malzemeleri satan firmalara Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilirsiniz. PVC, şıngıllı, sac, kiremit çatılar için alacağınız malzemelerin kaliteli olmasına özen gösterin. Evleriniz için yapacağınız çatı malzemeleri ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun ömürlü olur yani daha uzun süreler kullanabilirsiniz. Bakımlarını yaptırdığınızda, çatı malzemeleri sağlam maddelerden oluşmuştur o yüzden sizleri üzmez.  

En ucuz çatı malzemeleri satan firmalar Hemen Geliriz'de. Sizler hem kaliteli bir işçilik hem de kaliteli malzemeler ile çatılarınızı, teraslarınızı yaptırmak istiyorsanız çağrı yaparak ustalarımıza ulaşabilir, fiyat bilgisi, malzeme bilgisi gibi şeylere ulaşabilirsiniz. Aradığınız çatı ustasını siz seçersiniz. İstediğiniz güven veren çatı malzemeleri firmalarıyla çalışabilirsiniz. 7/24 çalışma yapan ustalarımız, çatılarınızın acil bir durumu söz konusu olduğunda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Kendinizi ve sevdiklerinizin canını sıkıntıya düşürmemek için çatılarınızda kullandığınız malzemelere özen gösterin ve profesyonel kişilere çatılarınızı yaptırın.