Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Çatı Yalıtımı – Teklif Al veya Hemen Ara!

Çatı yalıtımı ev ısısını korumak, ev içinde oluşabilecek rutubeti önlemek amacıyla yoğun önemlidir. düzgün bir çatı yalıtımı ustası sizlere istediğiniz hizmeti verecektir. Bu alanda kullanılan malzemelerin bazı insanlara lüks gelmesi ile herkes yalıtım yaptırmamaktadır. ancak Hemen Geliriz üzerinden sizlere en uygun fiyatlandırmayı yapacak ustaları bulmak yoğun basit .

Çatı yalıtımı artık her apartmanın, villanın, binanın yaptırdığı basit ve oluşmuş sorunları yoğun büyük ölçüde yok eden bir uygulamadır. Çatılarınızdan akan pis sular, duvarınızda oluşmuş olan rutubet izleri sizlerin yaşam alanlarınızı kirletmektedir. Duvarlarda oluşan su kabarcıkları görüntü olarak ev dekorasyonunuzu bozmaktadır.  

 

Çatı Yalıtımının Önemi

Çatı yalıtımı yapılmadan önce evlerinize yağmur suları, ya da çatınızda birikmiş olan pis sular akmaktadır. Ev duvarlarınızda rutubetlenme, duvar kağıtlarında, boyalarında kabarmalar meydana getirmektedir. Yani yalıtım öncelikle rutubetle meydana gelecek rahatsızlıklarınızı engeller. Göz zevkinizi ve ev dekorasyonunuzu bozmaz.  

Yalıtım yaptırmadan önce evinizde ısınmak veya soğumak için çalıştırdığınız klima, kalorifer, elektrikli soba, kömürlü-odunlu soba gibi cihazlar daha aşırı çalışmaktadır. Çünkü sizler yalıtım yaptırmadığınız sürece evinizdeki ısı sabit kalmayarak yalıtımı olmayan duvardan geçerek ev içinin daha hızlı soğumasına ve bu nedenle de daha aşırı elektrik, kömür vs gibi yakıtlar harcamanıza sebebiyet verecektir. Yalıtım yapıldıktan hemen sonra aradaki farkı anlayabilirsiniz.  

Çocuklarınız, aileniz için ciddi olan sağlık yalıtım olmayan çatı yüzünden evde üşütme gibi durumlar yaşamayın. Hemen Geliriz ustalarına güvenerek çatı yalıtımı yaptırın.

 

Çatı Yalıtımı Yapımı

Çatı yalıtımında en düzgün en kaliteli malzemeleri Hemen Geliriz ile aktif ustalar sizlere sunmaktadır. Çatınıza yalıtım yaptırırken kullanılacak malzemelerin 1. kalite olmasına dikkat edin. En düzgün malzeme ve en düzgün usta her süre sizin yaptırdığınız yöntemleri yoğun uzun süreli kullanmanızı sağlayacaktır.  

Yalıtım yaptırırken çatı modeli de önemlidir işte bazı çatı şekilleri;

 • Beşik çatı
 • Düz çatı
 • Kırma çatı
 • Sundurma çatı
 • Kenet çatı
 • Kiremit çatı
 • Şıngıl çatı

Bu ve bunun gibi birçok çatının yalıtım aşaması ve kullanılacak yalıtım malzemesi farklıdır. Çatı yalıtımının yapımında bazı uygulanan işlemler,

 • Mertek üzeri çatı yalıtımı
 • Çatı arası sprey poliüretan köpük izolasyonu
 • Mertek arası çatı yalıtımı gibi işlemler yapılabilmektedir.  

 

Çatı Yalıtımı Yapılırken Kullanılan Ürünler

 • Taşyünü
 • Camyünü
 • Ekstrüde Polistiren
 • Poliüreten

Gibi birçok özel malzeme kullanılmaktadır. Bu kullanılan malzemelerin kaliteleri farklıdır. Hepsinin fiyatlandırması da ona göre değişmektedir. Yapılan malzeme ve çatının büyüklüğü, işçilik gibi koşullar fiyatlandırma konusunda etkendir. ürün kalitesini, ustalarla konuşarak kendi çatınıza uygun olan malzemeye karar verebilirsiniz.  

 

Çatı Yalıtımı Ücretleri

Çatı yalıtımları bazı insanlara lüks gelse de sonrasında oluşacak ısı kayıplarını önlediği için ısınma için harcadığınız yakıttan tasarruf edebileceksiniz. Sizler yalıtım yaptırırken düzgün kalitede olan malzemeleri kullanarak çatınızda daha uzun ömürlü dayanacak bir yalıtım yaptırırsanız ilerde oluşacak sorunları engelleyerek ek ödeyeceğiniz masraflardan kurtulmuş olursunuz.  

Çatılarınızın eğilimli olup olmaması, çelikten, tuğladan gibi malzemelerden oluşması yalıtım aşamasında gerçekleşecek yöntemleri değiştirmektedir.

Ücretler Hemen Geliriz'den yaptıracağınız her çatı yalıtımı işleminde değişmektedir. firmalar kendi içlerinde fiyatlandırma yapmaktadır. Bizim görevimiz ise sizlere piyasadaki en uygun çatı yalıtımı yapan firmaları sizlere listelemek. hizmet seçeneğinden aratacağınız çatı yalıtım ustaları sizlere Hemen Geliriz müşterisi olduğunuz için sınırlı bir indirim sağlayacaktır.  

Çatı modellerinde bile değişiklik gösteren yalıtım işlemi usta kişiler tarafından yapılmalıdır. Herkes yalıtım işini yapamamaktadır.  

 

Yalıtım Malzemesi Kalitesi  

Ustalarımızın kullandığı malzemelerin çoğu birinci kalite olup yüksek sıcaklığa sağlam malzemelerdir. malzemeler erime yapmaz, çatı arasında kaybolmaz. Zararlı mikroorganizmalardan zarar görmezler.  

Çatı yalıtımı malzemesinin A1 kalite veya hangi kalitede olduğunu anlamak sizler için zordur. usta kişiler ancak bunu anlayabilir. O yüzden güvendiğiniz ustalara çatı yalıtımı işleminizi emanet ediniz. Çatınızı yaptıkları sırada sizlere söylenen ölçüde malzeme kullanılıp kullanılmadığına dikkat ediniz. Bazı firmaların malzeme parası alarak o malzemeleri o çatıda kullanmadıkları bilinmektedir. Hemen Geliriz'de çalıştığımız firmalar sizlere en uygun fiyat garantisini vermekle beraber size söylenen malzemenin tamamını sizin çatınız için kullanacaktır. Sizlerden ek paralar alarak çalışmamaktadırlar.

 

"İşlerini En düzgün Yapan Çatı Yalıtımı Ustaları Bu Sitede!"

Teraslarda, çatılarda oluk sistemleri kurularak yağmur veya diğer pis sistemlerin aşağıya akıtılması sağlanmaktadır. Oluk sistemini her çatıya uygun bir şekilde yapmak ustaların işidir. Olukların bir akış yönü vardır. Suyun düzgün gidebilmesi için olukların dikkatli yapılması gerekmektedir. Aynı dakikada oluklarda yapılan yanlışlıklar yalıtımı bozabilmekte veya bozmasa bile zarar verebilmektedir.  

Çatılarınıza yalıtım yaptırdıktan sonra yoğun uzun süreler bu yalıtımı kullanabilirsiniz. Yalıtım malzemeleri ve ustalık kaliteli olduğu sürece evlerinizde ısı kaybı, rutubet, dam akıtması, çatı akıtması gibi şikayetler olmaz ve rahatlıkla yaşayabilirsiniz.  

Su yalıtımı malzemelerinin su itici özellikleri vardır. Suları iterek evlere girebilecek suları engeller ve evlerde oluşacak hasarlar ortadan kalkar.  

 

Çatı Yalıtımı Neden Yapılır?

Çatı yalıtımı; ses, ısı, yangın, su önlemek amacıyla yapılır. Evlerin duvarı yoğun aşırı geçirgen mümkün . Bu geçirgenliği azaltmak amacıyla yalıtım yapılır. Bu geçirgenlik, su geçirgenliği, ısı geçirgenliği, ses geçirgenliği mümkün . Binanızı yapan kişiler yalıtım yapmamış mümkün . Yalıtım sonradan da yapılan bir şeydir. Komşunuzun sesinden rahatsız olabilirsiniz. Komşunuz bir müzisyen mümkün ve genellikle enstrüman sesi duymak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Ya da evinizi ısıtmak için yoğun aşırı enerji harcıyor olabilirsiniz. Bu kadar zarar yaşamanızı engelleyecek yalıtım sistemleri mevcut. Vakit kaybetmenize ihtiyaç yok. Hemen teras yalıtımı, çatı yalıtımı yaptırın.

Dayanıklı ısı yalıtımları, su yalıtımları, ses yalıtımları siz müşterilerin hizmetinizde. Evinizin aşırı sesli olması, komşu seslerinden, ana caddede oturuyorsanız oto seslerinden rahatsız oluyor olabilirsiniz. Çatı yalıtımları ile pek yoğun sorununuzu çözün.

 

En düzgün En Yakın Çatı Yalıtımı  

Evinizin yakınında bir çatı yalıtım ustası arıyorsanız Hemen Geliriz'in lokasyonuna bulunduğunuz bölgeyi girerek çağrı yapabilirsiniz. Binanızın, evinizin, iş yerinizin yanında ki yalıtım ustaları sizlere yoğun daha hızlı hizmet verecektir. En düzgün yalıtım için malzeme araştırması yapmalı ustalarla görüşerek ideal malzemelere karar vermelisiniz.  

En düzgün malzemeler sizin çatınıza uyumlu malzemeler olacaktır. Bulunduğunuz şehir yoğun soğuk veya yoğun sıcak bir şehir olabilir, memleketin her tarafında mekan alan ustalarımızdan hizmet almanıza {imkân|olanak|fırsat} sağlamaktayız.  

En ucuz, indirimli çatı yalıtımı Hemen Geliriz ile aktif firmalarda. Yalıtım malzemesi üreten fabrikalar ile anlaşmalı olan bu firmalar sizlere fabrikadan aldıkları ürünleri kendilerine yoğun az bir komisyon koyarak ve el işçiliği alarak uygulamaktadır. Fabrikalardan veya yalıtım malzemesi satan yerlerden çatınıza uygun yalıtım malzemenizi aldığınızda ise ustalar sadece el işçiliği ücretini alarak işlemlerini gerçekleştirir.  

Çatınıza, terasınıza uygun malzeme teminini sağladıktan sonra Hemen Geliriz'den anlaştığınız ustayı çağırarak yoğun hızlı bir şekilde yalıtımınızı tamamlarsınız.

Çatılarınızda, damlarınızda su, ses, ısı yalıtımı yaptırmak için profesyonel ustalara ulaşın. çatı yalıtımı ustalarının en iyileri Hemen Geliriz'de.