Su hayatımızın vazgeçilmez parçasıdır. İnsan vücudunun neredeyse yarısından fazlası sudan oluşmaktadır. Su hayatımız için bu kadar önemli iken su içme de oldukça önemlidir. Uzmanlar özellikle su içmenin sağlığımıza, cildimize en önemlisi de bize olan yararlarından bahsedip dururlar. Su içmek bu kadara önemliyken sağlıklı su içmekte oldukça önemlidir. 

Birçok şehir de çeşme ya da musluk suyu dediğimiz su sağlıklı değildir. Kuyu suyudur. Kuyu suyunu içmek, yemekler de ya da içecekler de kullanmak sağlığımız için tehlikelidir. Bundan dolayı hazır su denilen damacana suyu kullanılır. Evler, işyerleri, hastaneler, okullar, oteller, ya da restoran gibi mekanlar da su kullanımı oldukça fazladır. Bu nedenle hazır su ihtiyacı damacana su bayisi ile iletişime geçerek karşılanmaktadır. 

Damacana Su Siparişi Vermek

Kalabalık bir aile de yaşıyorsunuz ya da restoran işletiyorsunuz ve su kullanımız oldukça fazla bundan dolayı su siparişi vermek isteyebilirsiniz. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda ayrı ayrı litrelik su satın almak sizleri fazla masrafa sokmaktadır. Bunun yerine damacana su tercih etmeniz bütçeniz açısından daha önemlidir. Damacana su siparişi vermek istediğiniz de web sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herşeyden önce cam damacana mı yoksa plastik damacana mı olacağına karar vermeniz gerekmektedir. Bütün bunların yanı sıra iletişim geçtiğiniz damacana su bayisinden damacana su fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Sağlıklı ve temiz içme suyu tüketmek için satın aldığınız damacanayı, belirtilen saklama koşullarında muhafaza etmelisiniz. Direkt güneş ışığına maruz kalmaması, kuru ve serin bir yerde bulunması sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Ambalajlı suyunuzun Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması gerekir. Damacanın dört ayrı noktasında üretim ve son tüketim tarihi, cinsi, seri ve parti numarası ile suyun özellikleri belirtilmiş olmalıdır. Güvenlik bandı da damacana su satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husustur. Arıca damacanalarda kötü kokuya ve bozuk tada nadir rastlanır. Damacanalarınızı kullanım koşullarını göz önünde bulundurarak serin, rutubetsiz ve temiz ortamda saklarsanız, ister cam ister plastik olsun, koku veya kötü tat riski ile karşılaşmazsınız.

En Yakın Damacana Su Bayisi

Suya her zaman ihtiyacımız vardır. Suya olan ihtiyaç insan hijyeni ve insanın yaşamını devam ettirebilmesi için her daim gereklidir. Susuz yaşanabilecek bir gün bile insan için yoktur. Suyun olmadığı bir dünyada insanların yaşamlarını devam ettirebilmesi oldukça zordur ve hatta imkansızdır. İnsanlar çeşme sularına güvenmeyerek, damacana suların daha sağlıklı olduğunu düşünmektedirler. Bu nedenden dolayı da içme suları için genellikle damacana suyunu kullanmaktadırlar. Musluklu damacana suyu sadece içmek için kullanan kişiler bu sular bitmeye yakınken kendilerine en yakın damacana su bayisi aramaktadırlar. Damacana su bayilerini öğrenebilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede yer alan damacana su bayileri diğer bayilere göre en ucuz ve en hızlı hizmeti sunmaktadırlar. Bu bayilerde satılan bazı damacana su markaları şunlardır:

 • Buzdağı  
 • Tekir
 • Danone Hayat
 • Erikli
 • Berrak
 • Munzur
 • Fuska
 • Damla
 • Kızıldağ
 • Pınar
 • Türk Kızılayı
 • Yaşar Pelit

Bu marka sular gibi kaliteli ve Türkiye içerisinde mevcut damacana markalarına ulaşabilmek için en yakın damacana su bayisi ile irtibata geçiniz. Sizin ve sevdiklerinizin hijyeni için kullanacağınız suların kalitesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Suların hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu için, içtiğimiz suların kalitesini de bilmenizin önemi büyüktür. Damacana su bayilerine suların pH derecelerini veya mineral gibi özelliklerine sorarak içmeniz için en düzgün olan su markasını bulabilirsiniz. Damacana su bayileri sizlere hem ucuz hem de kaliteli olan damacana suları gönderecektir.  

Damacana su bayileri dükkanlarında veya depolarında genellikle bütün markaları bulundurmaktadırlar. Bu markaların içinden dilediğiniz marka damacanayı evinize veya iş yerinize almanız mümkündür. Su satan kişiler sizlere hangi markanın daha sağlıklı olduğunu ve damacana su fiyatlarını söyleyeceklerdir. Damacana su bayisi ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren sizlere sular ile ilgili bilmek dilediğiniz bütün soruları cevaplayacaklardır. Damacana su bayisi ile irtibata geçmenizin en basit yolu ise Hemen Geliriz Web Sitesi'dir. Bu sitede yer alan bayiler sizlere en hızlı ve en ucuz damacana su hizmetini sunabilecek bayilerdir. Damacana su hizmetinden yararlanmak istediğinizde bu bayileri arayarak kapınıza kadar su getirme hizmetini sizlere sunacaklardır. Bu hizmetler dahilinde ise sizden sadece damacana su ücretini almaktadırlar. Ek olarak taşıma ücreti veya nakliye ücreti almamaktadırlar. Damacana sularınızı dilediğiniz ölçüde getirerek su ihtiyacınızın kesintisiz olarak sağlanması için çalışmaktadırlar.

Damacana Su Bayisi Abonesi Olmak

Kalabalık bir iş yeri ya da çok fazla çalışanın olduğu bir ofiste çalışıyorsanız su tüketimi oldukça fazladır. Bu nedenle sürekli 5 litrelik su satın almak sizleri fazla masrafa sokmaktadır. Bundan dolayı damacana su satın almanız daha mantıklı olmaktadır. Damacana su satın almanız sürekli gerçekleşiyor ise abonelik yaptırmanız bütçeniz açısından daha iyidir. Özellikle sık sık su tüketilen bir yerdeyseniz abonelik sayesinde çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

Damacana su bayisi abonesi olmak için öncelikle bir bayi ile anlaşmanız gerekmektedir. Anlaşma yaparken ne kadar sıklıkla su isteyeceğiniz ve kaç adet su isteyeceğiniz gibi şeyleri göz önünde bulundurmalı ve bunu su bayisine söylemeniz gerekmektedir. Böylece hem uygun fiyatla su almış olacaksınız hem de kampanyalardan yararlanabileceksiniz. Damacana su bayiliğine abone olmak istediğiniz de size en yakın damacana su bayisi ile iletişime geçmelisiniz. Bu durumda web sitemizi kullanabilirsiniz. 

Damacana Su Bayiliği  

Damacana su bayiliği hizmeti sunmak istediğiniz zamanlarda da gerekli markalar ile bayilik oluşturma hakkında konuşabilirsiniz. Her markanın farklı bayilik verme koşulları vardır. Bu şartlar dahilinde sizlere de uyarsa sizler de bu markaların bayiliklerini alabilirsiniz. Bayilik aldığınız markaların satışını ve tanıtımını yaparak işlerinizin daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz. İlgili koşulları tamamlayamadığınızda markalar sizlere bayilik vermeyecektir. Bayilik verilmeyen markalarla ile anlaşmanız oldukça zor olup bu yöntemleri gerçekleştiremeyebilirsiniz. Damacana su bayisi açmak için gereken koşulları sağlamak önemlidir. Hangi markanın bayisi olacağınıza karar vererek aramalara başlayabilirsiniz. Damacana su bayisi genellikle birkaç farklı marka ile çalışarak hizmet verdiği alanları genişletmek istemektedirler.

Damacana su bayisinde bulunması gereken en az iki marka su olmalıdır. Bu iki türlü sudan müşteriler kendilerine uygun olanı seçmelidir. Müşterilere sunulan seçenekler dahilinde müşteriler de seçeneklerden birini seçerler ve sizlerden bu marka suları temin etmenizi isterler.

Damacanaların Altında Bulunan Numaraların Anlamı

Günlük yaşantımızda tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin muhafaza edilmesinde sıkça kullanılan plastik ambalajlar üretim esnasında birden yediye (1-7) kadar numaralandırılmaktadır. Şişelerin tabanında üçgen şeklindeki geri dönüşüm ambleminin içine yazılan bu numaralar, o ambalajın ne tür bir hammadde kullanılarak yapıldığını gösterir. Damacanalarda kullanılan sayıların anlamı şu şekildedir:

 • 1 numara --> PET veya PETE (polyethylene terephtalate)
 • 2 numara --> HDPE (high density poly ethylene)
 • 3 numara --> PVC (poly vinyl chloride)
 • 4 numara --> LDPE (low density polyethylene)
 • 5 numara --> PP (polypropolene)
 • 6 numara --> PS (polystyrene)
 • 7 numara --> Diğer (yukarıdaki sınıflamaya girmeyen diğer plastik türlerinin genel sınıflaması).