Evinizde, ofisinizde veya başka yerlerde kullanmadığınız eşyalar olabilir. Eskiden kullanılmayan bu eşyalar bodrum katlarında ya da evlerin kilerlerinde muhafaza edilmekteydi. Fakat yen, yapılan meskenlerde bu yerler bulunmamaktadır. Bundan dolayı yeni bir iş kolu olan eşya depolama sektörü hizmete girmiştir. Kullanılmayan fazla eşyalarınızı güveli bir yerde tutmak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey web sitemizde bulunan eşya depolama hizmetinden yararlanmak olacaktır. 

Farklı bir eve taşındığınızda, evinizi küçülttüğünüzde veya ev eşyalarınızı yenilediğinizde geriye kalan eşyaları atmak yerine depo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınız ne kadar değerli olursa olsun bu eşyaları atmak istemezsiniz. Bundan dolayı eşya depolama hizmeti sizler için en uygun olandır. Eşya depolama hizmetimiz sizlere garantili olarak sunulmaktadır. Depo hizmeti alırken garanti kapsamında olup olmadığını mutlaka sormanız gerekmektedir. Garantilerin neyi kapsadığını da sorarak eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bütçenize en uygun eşya deposu fiyatlarına web sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

Güvenilir Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolarında deponun büyüklüğüne göre bir veya birden fazla kişinin eşyası ücret karşılığında muhafaza edilmektedir. Eşyaların güvenliğinin sağlanması ve istendiğinde yerine teslim edilmesi hizmetine eşya depolama hizmeti denir. Ev eşyası depolama, büyükşehirler de oldukça tercih edilen bir hizmet türüdür. Eşya depolamaya yol açan birçok farklı neden vardır. Ülkemizde eşyaların bir şekilde düzenli ve temiz bir şekilde korunmasını sağlayan depoların sayısı her geçen gün artmaktadır. Eşya deposu kiralamanın bir çok farklı sebebi vardır. Bu sebepleri şöyle sıralayabiliriz: 

 • Geçici atanmalar
 • Yurtdışı seyahatleri
 • Uzun süreli tatiller
 • Eğitim süreçleri
 • Evlenme
 • Yeni bir eve taşınma
 • Evi kiraya verme
 • İş yeri tarafından başka bir şehirde görevlendirilmeler (Özel Sektör)
 • Yurtdışında çalışma
 • Farklı bir şehire taşınma

Bu sebeplerden herhangi bir tanesi ile karşı karşıya kaldığınız zaman depo kiralama ihtiyacınız doğar. Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde web sitemiz üzerinden eşya depolama firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz kişilerden depo kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama şirketi genellikle, depoya sığabilecek bütün eşyalarınız için depo hizmeti sunmaktadırlar. Bu firmalar eşyalarınızın boyutlarına göre sizlere depo ortamı sunarlar. Ev eşyası konusunda da sizlere yardımcı olmaktadırlar. Yurt dışına yerleşirken aşırı eşyaları, evinizi değiştirdiğinizde artan eşyaları veya evinizde fazlalık yapan eşyaları bir eşya deposu kiralayarak saklayabilirsiniz. Bu depolarda ev eşyasını paketleme hizmeti ile beraber saklama hizmeti de sunulmaktadır. Uzun süreli veya kısa süreli aylık depo kiralama, yıllık depo kiralama, günlük depo kiralama hizmeti sizlere sunulmaktadır. Ev eşyalarından bıkmış ve artık aşırı eşya istemediğiniz zaman ancak bu eşyaları da atmak istemediğinizde depoları kiralayarak ev eşyalarınızı saklayabilmeniz mümkündür. 

Ev eşyası depo görevleri için eşya depolama firmalarına ulaşabilirsiniz. Ev eşyalarınızın tümünü de depo imkanına sahip olabilirsiniz. Ev eşyalarınızın tümünü depolamak dilediğiniz süre bu firmalar ile irtibata geçerek gereken yöntemleri başlatabilirsiniz. Genel olarak eşya depo firmaları evden depoya veya depodan eve nakliye hizmeti de sunmaktadırlar. Bu firmalar ile anlaşma şeklinize bağlı olarak depo işlemlerini size göre ayarlamaktadırlar. Ev eşyalarınızın tümünü depolatmak istediğinizde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 depolar ile sizlere hizmet vermektedirler. 

Ev eşyanızın 1+1 boyutunda olması ile beraber ücretler ve depo boyutları da değişiklik göstermektedir. Bu boyutlarda herhangi bir depo kiralamak istediğinizde öncelikli olarak web sitemizde bulunan eşya depo firmaları ile irtibata geçebilirsiniz. Evlerinizin boyutuna göre ayarlanan depolara sizlerin eşyalarını taşıma hizmeti de sunan bu firmalar ile aşırı ucuz miktarlarda anlaşma sağlayabilirsiniz. 4+1 evinizin eşyasını taşıtmak ve depolatmak bu firmalar için mümkündür. Sizin eşyalarınızın bulunduğu yerlere gelerek sizlere hem bu eşyaları koruyucu şekilde paketleme hizmeti verirken, hem de nakliye hizmeti sunarak sizlerin bir iş yapmanıza ihtiyaç kalmadan bütün eşyanızı taşıyabilmektedirler. Eşyaların taşınması ve güvenle paketlenmesi işlemini yapan kişiler ile beraber bu depolara giderek eşyalarınızın taşındığından emin olabilirsiniz. Sizlere özel giriş şifreleri veya anahtarlar ile depolarınıza giriş çıkış yapabilmektesiniz. Depoların güvenliği ile beraber eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zararda depolar, kendi garantilerini sunarak sizleri mağdur etmemektedirler. Eşyalarınızın evinizde paketlemesini yaparak, bu eşyaları eşya depo merkezlerine götürmektedirler.  Eşyalarınızın düzgün paketlenmesi ile beraber uzun süre depoda kalmasını sağlayabilirsiniz. Eşyalar depolarda eskimeden veya yıpranmadan kalabilmektedirler. Bunun olması için düzgün bir paketleme ve düzgün bir depo ortamı olması gerekmektedir. Kiralık eşya depo şirketleri ile beraber çalışarak sizlere özel olan depoları kiralayabilmeniz mümkündür. Bu depolarda ev eşyasından, arabaya kadar birçok şeyi saklayabilirsiniz. Burada bulunma süreniz ve depo boyutları sizlerin ödeyeceği fiyatları değiştirmektedir.

Eşya Depolama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Depolanacak eşya ne olursa olsun, depolama yapan firmanın size sağladığı güvenceler çok önemlidir. Sigortası olan, depolama hizmetinin verildiği mekanın her türlü güvenlik önlemini almış olması gerekmektedir. Eşya depolama şirketi olarak sizlerin bize emanet ettiği eşyaları en yüksek düzeyde güvenlikli ortamlarda, 7/24 kamera sistemi ile izleyerek, sigortalı bir şekilde depolamaktayız. Eşya depolarına konulmak istenen eşyaların nakliyelerini, sizler kendiniz yapabileceğiniz, eğer isterseniz nakliyeyi firmada yapabilmektedir. Yani bu eşyaların taşınması için depolama yapan şirketin nakliye aracı da olmalıdır. 

Eşyaların depolaması yapılırken baştan sona kadar, paketleme, taşıma ve depolama hizmetleri kusursuz bir şekilde yapılmalıdır. Bununla da kalmayıp, gelecekte, istenen tarihlerde, eşyalarınız evinize ya da ofisinize nakliye araçları ile teslim edilmelidir. Depolanacak eşyanın sayısı önemli değildir. İster tam ev, ister birden fazla ev eşyası ya da ofis eşyası olsun depolama hizmeti için gerekli alanlar olmalıdır. Bütün bunların yanı sıra eşya depolama hizmeti alırken mutlaka sözleşme yapılmalıdır. 

Eşya Depolarken Sözleşme İle Eşyalarınızı Güvende Tutun

İster ev eşyası depolama, ister villa eşyası depolama, ister antika eşya depolama hizmetinden yaralanmak istiyorsanız alacağınız hizmetlerin sadece sözleşmede yazması yeterli gelmeyebilir. Depolayacağınız eşyalarınız için bir liste hazırlamalısınız. Hazırladığınız listeyi firma ile beraber imzalayın ya da tutanak altına alın. Daha titiz bir çalışma yapmak istiyorsanız kolileri numaralandırarak hangi kolide hangi eşyaların bulunduğunu liste haline getirin. Bu listeyi fotoğraflar ile destekleyerek sözleşmeye ekleyin ve bir nüshasını saklamalısınız. Olası bir anlaşmazlık halinde elinizde sizi destekleyecek donelerin olması işinizi çok kolaylaştıracaktır. Bütün bunların yanı sıra güvenilir eşya depolama hizmeti için eşya depolana sözleşmesi yapın. Eşya depolama sözleşmesinde şu bilgiler mutlaka bulunmalıdır.

 • Depolama yapan firmanın irtibat bilgileri,
 • Eşyaların teslim alınma ve depolanma protokolü,
 • Ödemenin ne şekilde yapılacağı ve faturalandırma,
 • Alınacak ekstra hizmet ve maliyetlere ilişkin belirlemeler,
 • Depo kiralama bedeli,
 • Sigorta koşulları ve kapsamı,
 • Sözleşmenin fesih koşulları.

Profesyonel depolama hizmetleri veren depolama firması sizlere bu koşulları sağlar. Bütün bu hususlara dikkat eden depolama şirketi aradığınızda web sitemizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Herşeyden önce sizi ve değerli eşyalarınızı düşünen şirketimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. 

Kiralık Depoların Özellikleri 

Artık ofiste, dairede, evde eşyalarınız için boş alan aramaya gerek kalmadı. Yığınlar yaşam konforunu, depolama kalitesini etkiler. Bir süreliğine kutu kiralamak ve yer açmak çok daha kolaydır. Kiralık depo arayışınızda web sitemizdeki firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Kiralayacağınız depolara şu özelliklerin olmasına dikkat etmelisiniz. 

 • Kullanılabilirlik
 • Sabit sıcaklık ve nem: Düşük ortam sıcaklığı, yüksek nem, sıcaklık dalgalanmaları – tüm bu faktörler ekipmanın, mobilyaların, belgelerin güvenliğini olumsuz etkiler. Bu nedenle firmamız depoyu, depolama koşullarını optimum hale getiren modern ısıtma ve havalandırma sistemleriyle donatmıştır
 • Sigorta: Yangınlar ve diğer olaylar %100 korunamaz. Bu nedenle, müşterilerin tüm mülkleri sigortalıdır, bu da ek bir garantidir.
 • 24 saat erişim: Kiralık bir deponun kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur. Kiracı istediği zaman gelme hakkına ve eşyalarına dilediği zaman ulaşabilme imkanına sahiptir. 
 • 24 saat güvenlik: Depolar 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. 
 • Yüksek tavanlar: Eşyaları birden çok katmana yerleştirmek için yeterli alan mevcuttur.
 • Genişlik: Eşyalarınızın boyutuna göre depolar mevcuttur. 
 • Depoların düzenli temizliği: Toz ve diğer kirleticilerin miktarını en aza indirir.
 • Depolama Sepeti sezonluk depolamanın avantajları arasında şirketin itibarı da yer alıyor. Bir yıldan fazla bir süredir piyasadayız, istanbul’un binlerce sakini ve misafiri hizmetlerimizi kullanıyor.