Ferizli

Ferizli Buzdolabı Tamircisi

2 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Sakarya Teknik olarak Klima ve Beyaz Eşya Arıza, Bakım ve Montajları konusunda alanında uzman ekibimizle hızlı ve hesaplı hizmet veriyoruz. Arayın hemen Geliriz!

Sakarya Ferizli Buzdolabı Tamircisi

Ferizli Buzdolabı Tamircisi

Beyaz eşya teknolojileri sektöründe uzun süredir hizmet veren Beyaz Eşya Tamir Servis, deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm beyaz eşya markalarına servis vermektedir. Sektörde hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek hizmet vermektedir. Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişler
Ferizli Buzdolabı Tamircisi hizmet sayfasında sizlere 7 gün 24 saat hızlı, hesaplı ve kaliteli bir hizmet deneyimi vermekteyiz. Web sitemizde sunulan firmalarımız müşterilerimize Ferizli adresinde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferizli Buzdolabı Tamircisi Gece Gündüz hizmetinizdedir. Buzdolabı Tamircisi firmalarından alacağınız tamir, bakım, arıza, montaj, kurulum hizmetlerinde %25 ‘e varan indirim yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlar, ücretler, HemenGeliriz.Com ‘da. Alacağınız hizmet kaç lira olursa olsun %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Hemen Geliriz ‘de listelenen anlaşmalı üye iş yerlerimiz telefon ile görüşme esnasında size indirimli fiyat veriyor olacaktır.

Ferizli Buzdolabı Tamircisi hizmet sayfasında sizlere 7 gün 24 saat hızlı, hesaplı ve kaliteli bir hizmet deneyimi vermekteyiz. Web sitemizde sunulan firmalarımız müşterilerimize Ferizli adresinde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ferizli Buzdolabı Tamir Servisi, tamir, montaj, buzdolabı arızası, buzdolabı tamiri, buzdolabı onarım, buzdolabı yetkili servisi, buzdolabı teknik servisi hizmetleri vermektedir. 7/24 acil hizmet için Arayın, Hemen Geliriz!

Klasik Buzdolabı Çalışma prensibi

Ev tipi buzdolaplarının elektrik prensip şeması daha önceki ekovat devresine ilave olarak ekovata seri bağlı bir termostat ve bu ana devreye paralel bağlı buton ve lamba bulunur. Bu devrede röle yardımcı sargıyı devreye sokar, devreden çıkarır.

Termik, röle ve motor sargılarını aşırı akımlara karşı korur. Termostat, dolabın soğukluğunu, ayarlanan derecede ekovatı durdurup tekrar çalıştırır. Lamba butonu, dolabın kapısının hareketine bağlı olup dolap kapısı açıldığında kontakları kapanır. Aydınlatma lambası yanar. Dolap kapısı kapatıldığında kontaklarını açarak lambanın sönmesini sağlar.

Derin Donduruculu Buzdolabı Çalışma prensibi

Tek kapılı dolaptan farkı, bazılarında kondenser yağ soğutmalı ve iki soğutuculu olmasıdır. Soğutucular birbirlerine seri bağlıdır. Ekovat soğutucudan gazı emer, daha sonra önce birinci kondensere basar.

Gaz, ısıyı kondenserden atarak sıvı hale geçer. Birinci kondenserin çıkışı ekovat tabanındaki boruya bağlandığından sıvı halindeki soğutkan ekovat tabanından geçerken ekovat yağının ısısını emerek tekrar buharlaşır. Gaz ikinci kondenserden de bu ısıyı atarak tekrar sıvı haline geçer.

 

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Ağacık, Akçukur, Bakırlı, Ceylandere, Çiftlik, Damlık, Değirmencik, Devlet, Doğancı, Gölkent, Hocaoğlu, İnönü, İstiklal, Karadiken, Kemalpaşa, Konuklu, Kusca, Nalköy, Sarıahmetler, Seyifler, Sinanoğlu, Teberik, Tokat, Yeni Mahalle