Star Tesisat

AÇIK
4.7 / 5

Ömer Arı
259 Yapılan İş
0 342 606 09 37

Gaziantep Nizip Lavabo Tıkanıklığı Açma

Nizip En İyi 10 Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması – Teklif Al veya Hemen Ara!
Nizip En İyi 10 Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır

genellikle yaşamda ev ve iş yerlerinde farklı alanlarda kullanılan lavabolar çeşitli nedenlerden dolayı tıkanabilmekte ve hasarlar yaratmaktadır, böylesi durumlarda ise Nizip lavabo tıkanıklığı açma hizmeti alınması gerekmektedir. şahsi yöntemler ile sunulan lavabo açma hizmetleri sayesinde hızlı, hesaplı ve pratik bir şekilde kullanılmaz duruma gelen lavabolarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığına yemek artıkları, sabun artıkları, saç ya da kıllar, deterjan artıkları gibi pek yoğun durum neden olabilmektedir. Bazı durumlarda da tesisattan kaynaklı hasarlar ortaya çıktığı için zira tıkanıklığın neden kaynaklandığının saptama edilmesi ve kırmadan ilgili işlemlerin yapılması büyük değer taşımaktadır. Sunulan servis kapsamında kırmadan ve emniyetli bir biçimde tıkanıklığı giderebilirsiniz.

 

Nizip Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolar günlük yaşamda en aşırı tıkanıklık yaşanan yerler arasındadır. Lavabolar için çoğunlukla lavabo açıcıların kullanılmasına rağmen bu ürünler anlık bir rahatlama sağlarlar ve orijinal tıkanıklığın kaynağına inemezler. Bu durum ise kısa süreler içerisinde lavabonun tıkanması sorununu tekrar gündeme getirecektir. Ayrıca açıcı içinde bulunan kimyasallar lavabonun contalarına ve gider hortumuna da sorun verdiği için daha büyük zararlara yol açabilmektedir.  

Robotlu Nizip lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sayesinde ise kameralı sistem kullanılarak tıkanmış vaziyette olan lavabo giderinin açılması için en emniyetli biçimde servis verilmektedir. Robotlu sistem kullanmak aynı sürede fayans, seramik, mermer gibi kaplamaların da kırılmadan müdahale edilmesi anlamına gelmektedir. Böylece çok daha düşük masraflar ve ek giderler çıkarmadan tıkanıklık robot sistemi ile açılmaktadır. Robot sisteminin çalışma mantığı, ucunda kamera mevcut denetim edilebilir hortumun giderden salınması ve tıkalı olan bölgeyi tespit etmesine dayanmaktadır.

 

Nizip Mutfakta Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabosunu açmak için kullanılacak en düzgün politika robotlu sistemdir. Ustalar ve firmalar tarafından kullanılan bu yöntem ile Nizip lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri en kısa sürelerde güvenle yapılabilmektedir. Mutfak lavabolarının tıkanma sebepleri sürekli tesisattan kaynaklı değil, lavabonun içine yemek artıklarının, yağların ya da benzeri atıkların gitmesinden kaynaklanmaktadır. Özellikle çay posası gibi maddelerin doğrudan lavaboya dökülmesi kısa zamanda lavabonun tıkanmasına yol açacaktır.

Böyle durumda robotlu sistem kullanılarak lavabonun hangi bölgesinde ve giderinde tıkanıklık olduğu keşfedilmektedir. Robot sayesinde tespit edilmesi halinde yine şahsi yöntemler ile beraber boru içindeki tıkanıklık giderilmekte ve lavabo tekrar kullanıma açılmaktadır.  

 

Nizip Banyoda Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklar genellikle sabun artıkları, vücut, saç ve sakal kılları, tesisatta yapılmış hatalar, eğimin yetersiz olması ve lavabo açıcı kullanımı sonucunda boruların zarar görmesi gibi sebeplerden kaynaklanabilmektedir. Banyo lavaboları genellikle yaşam içinde opsiyon kullanıldıkları için acil müdahale edilmesi gerekmektedir. ters takdirde hem kullanılmaz olacaklar hem de ortama fena kokular yayacaklardır.

Banyo lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için kişisel cihazlar kullanılarak görev verilmektedir. Bu sayede özellikle fayans ve seramiklerin seçenek kullanıldığı alanlar olan banyolarda daha istenilen ve düşük masraflar ile sonuçlar elde edilebilmektedir. Robot açma cihazı kullanılması ile birlikte giderlerde ya da hortumda meydana gelen tıkanmalar çok konforlu bir şekilde tespit edilebilmektedir. Bunun yanında eğer tıkanıklık tesisatın yanlış bağlanmasından kaynaklanıyorsa, bu durumda ise yerel olarak kırma yöntemleri yapılır ve ardından yine kırılan bölgenin eski görünümünde olması için mecburi olan işlemler yapılır.

 

Nizip Su Taşan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Su taşması lavabo tıkanıklığında şık görülen durumlar arasındadır. Su tıkanıklığının olması giderdeki bir tıkanıklıktan meydana gelebileceği gibi binanın tesisatından da kaynaklanıyor olabilmektedir. Bu olayda lavabo tıkanıklığı açma için sadece dairenin değil, komşu dairelerin de masraf borularının incelenmesi gerekir. Dairelerdeki hepsi giderler mutfak, Wc ya da banyo daire içinde ayrı giderlere sahi olsalar da ana giderleri birdir. Bu yüzden su lavabodan aktıktan bir müddet sonra geri geliyorsa yakındaki giderlerin denetleme edilmesi gerekmektedir.

Bu yöntem için de kameralı robot sistemi kullanılmakta ve alayı maliyet boyunca kamera ile kontrol yapılarak mevcut hatanın ya da tıkanıklığın nereden kaynaklandığı seri ve doğru bir şekilde tespit edilmektedir. Eğer tıkanıklık yüzünden su geri gelmesi sorunu yaşanıyorsa, tıkanıklık kırma işlemine ihtiyaç kalmadan yine robot sistemi dayanağı ile giderilebilmektedir.

 

Okul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Okullar kalabalık alanlar oldukları ve yoğun orantısız sayıda öğrencinin lavabo kullanımı gerektiği için genellikle lavabo tıkanıklığı görülebilmektedir. Lavabonun tıkanması öğrencilerin sağlığını olumsuz etkileyeceği ve hijyen koşullarını düşüreceği için Nizip lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Ortak kullanıma dahil olan bu lavabolarda atıklar, sabun giderleri, farklı kırtasiye ürünlerinin düşürülmesi gibi zararlar yüzünden tıkanıklık bulunmaktadır.

Ancak okul gibi alanlarda gider ve tesisat yapısı büyük olabildiği için bu konuda çabuk sonuç alınması için alanında yetkin kimselerin müdahale etmesi gerekmektedir. Okullarda lavabo tıkanıklarının giderilmesi için öncelikle hepsi tesisat yapısı incelenmekte, mecburi hallerde tesisat yenilenmesi de yapılabilmektedir. Bu sayede sağlam bir tasvirde bütün tıkanıklık giderilerek öğrencilerin ve öğretmenlerin kullanımına sunulur.

 

Otel Lavabo Tıkanıklığı Açma

Otel gibi kalabalık ve ortak kullanım alanlarına sahip yerlerde günlük lavabo tıkanıklığı meydana gelebilmektedir. gerek müşterilerin kullanımı gerekse eğim gibi sorunlar yüzünden meydana gelen otellerde kısa sürelerde tıkanıklığın giderilmesi hem müşteri kaybına yol açabilir hem de alt katlara su sızmasına neden olarak bulunan müşterilerin de rahatsızlık duymasına neden olabilmektedir.

Otellerde yapılacak özel işlemler sonucunda Nizip lavabo tıkanıklığı açma için özel aygıtlar kullanılmaktadır. Otellerin yapısına ve kaplamalarına hasar vermeden yapılan işlemler sonucunda lavabo tıkanıkları pratik bir şekilde giderilmektedir. Eğer civardaki binaların tesisatlarından tıkanıklık kaynaklanıyorsa, bu durumda kişisel tespit cihazları ile tıkanıklığın oldu kısım yine kolayca bulunabilmektedir. Böylelikle çok geniş bir alan olmasına rağmen otel tıkanıklıklarının giderilmesi için de ekonomik ve kaliteli servis alınabilmektedir.

 

Hamam Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Suyun her süre bulunduğu ve tıkanıklıkların opsiyon yaşandığı hamam tıkanıklarını önlemek için de özel yöntemler ile hizmet verilmektedir. Hamam lavabo tıkanıklığı açma süreci öncelikle hangi tesisattan tıkanmanın kaynaklandığını bularak yapılmaktadır. Hamamların tesisat boruları ve giderleri diğer binalara göre daha çeşitli olduğu için bu alanlarda daha çeşitli yöntemler uygulanmaktadır.

Lavaboların ana gider ile bağlantıları saptama edildikten sonra lazım olan lavabo tıkanıklığı açma işlemleri uygulanmakta ve Böylece sağlam bir şekilde tekrar lavabo akmaya başlamaktadır. günlük sabun ya da kıl artıklarından kaynaklanan tıkanıklıklar oluştuğu için kısa zamanda işlem tamamlanmaktadır.

 

Nizip En basit En çabucak Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmeti Nasıl Alınır?

Lavabo kullanımı sürekli yaşamda hem vücut sağlığı hem de yiyeceklerin temizlenmesi için çok mühim olduğundan lavabonun tıkanması durumunda yapılacaklar Hemen Geliriz hizmeti sayesinde hatasız ustalara ulaşmaktır. Türkiye’nin her yerinden kolayca bulunabilecek ve alanında profesyonel kimselerden oluşan Hemen Geliriz üyeleri, doğru ve hesaplı hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. şahsi kullandıkları araçlar ile tıkanıklık konusunda etkili çözümler sunan ustaların çalışma saatleri ve aynı sürede sundukları fiyat da sistem üzerinden rahatlıkla görülebilmektedir.  

Ayrıca sınırlı alanlarda sistem üzerinden sunulan kişisel indirimlerden de yararlanmak olabilir olduğu için Nizip lavabo tıkanıklığı açma konusunda en hızlı, güvenli, ekonomik fiyatlı kişi ya da kuruluşları bularak sorunuzu çözebilirsiniz.

Gaziantep Nizip Hakkında

Nizip, Gaziantep'e bağlı ilçe.

Gaziantep ilinin en büyük ilçesidir. Nizip ilçesinde tarım ve tarıma dayalı sanayi oldukça gelişmiştir. İklim olarak karasal iklim görülür. Antep fıstığı ve Zeytin bahçeleri yaygındır. Bu bahçelerden toplanan Antepfıstığı ve Zeytin Meyveleri işlenmeden piyasaya sürülemez. Bunları işleyecek 100'den fazla orta ölçekli fabrika ve işletme mevcuttur. Karasal iklimde yetişen zeytinlerin aroması ve kokusu çok yoğundur. Nizip ilçesinde toplanan zeytinlerin kendine özgü aroması vardır. Bu zeytinyağından elde edilen sabunları meşhurdur. 1960'lı yıllarda Türkiye'nin Sabun ihtiyacının %90'ı Nizip ilçesindeki Sabun Fabrikalarında üretilmekteydi. Zeugma, diğer adıyla Belkıs harabeleri ilçeye 8 km uzaklıktadır.

İçindekiler

 1. Tarihi ve coğrafi yapısı
 2. İdari, sosyal, eğitim ve kültür durumu
 3. Ekonomik durum
 4. Rakamlarla Nizip
 5. Nüfus
 6. Ayrıca bakınız
 7. Kaynakça
 8. Dış bağlantılar
 •  

Tarihi ve coğrafi yapısı

Nizip ilçesinin tarihi MÖ 2000 yılına kadar uzanır. Eski Hitit zamanında (M.Ö. 18. yüzyılda) I. Mursil, M.Ö. 13. yüzyılda İmparatorluk Hititleri zamanında daŞuppilulluima tarafından Hitit devletine bağlanmıştır.

1517 yılında Yavuz Sultan Selim Nizip'i Osmanlı İmparatorluğu topraklarına katmıştır. İlçe, Fırat nehrinin meydana getirdiği Orta Mezopotamya havzasındadır. Gaziantep-Nusaybin demiryolu diğer bir deyişle Bağdat Demiryolu ve E-90 karayolu ile Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu da ilçeden geçer. Gaziantep İli, Nizip İlçesi'nin 10 km. doğusundaki Belkıs Köyü'nde, Fırat Irmağı kıyısında, Zeugma Antik Kenti bulunmaktadır. Tarih öncesi çağlardan beri kesintisiz iskan gösteren bu yerleşimin önemi, Fırat Irmağı'nın en kolay geçit verdiği iki noktadan birisinde olmasıdır. Zeugma, kelime olarak "köprübaşı" ve "geçit yeri" anlamına gelmektedir. Yaklaşık 20 bin dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olan bu antik kentin 1/3'ü, su tutulması Ekim 2000'de tamamlanmış olan Nizip-Birecik Barajı göl alanı altında kalmıştır.

İdari, sosyal, eğitim ve kültür durumu

İlçenin merkezi ile birlikte 5 belediyesi ve 79 köyü bulunmaktadır.

İlçede bir devlet hastanesi, 3 özel hastane,10 sağlık ocağı, 19 sağlık evi, SSK sağlık istasyonu, ana çocuk sağlık ocağı, aile planlama merkezi, verem savaş dispanseri bulunmaktadır. Merkezde bir tane fen lisesi,bir sosyal bilimler lisesi,7 tane Anadolu lisesi, ticaret lisesi, kız meslek lisesi, sağlık meslek lisesi, imam hatip lisesi kız imam hatip lisesi Endüstri meslek lisesi ve 3 adet özel lise vardır. Yatılı ilköğretim bölge okulu olmak üzere kasaba ve köylerdeki toplam 121 ilk ve orta dereceli okulla eğitim öğretim hizmeti verilmektedir. Bunlardan 2 tanesi özel okuldur Gaziantep Üniversitesi'ne bağlı Meslek Yüksek Okulu da ilçededir. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde biçki-dikiş, makine nakışı, halıcılık ve konfeksiyon kursları, hat kursu, kasaplık kursu, Arapça ve İngilizce kursları açılmaktadır. Bir grup öğretmenin kurduğu Bağbozumu Tiyatro Grubu ilçede faaliyet göstermektedir.

Ekonomik durum

Nizip tarıma dayalı sanayi ve ticaret bölgesidir. Sabun, Antep fıstığı, zeytin, mercimek, buğday, arpa ve bağcılık faaliyetleri üzerine kurulu çeşitli sanayi kuruluşları ilçeyi ekonomik yönden canlı tutmaktadır. Özellikle zeytinyağı üretimi yaygındır.

Rakamlarla Nizip

Enlem : Kuzey 36°-37°

Boylam : Doğu 36°-38°

Rakım : 534-463 kotları arasındadır

Yüzölçümü : 761.950 dekar

Yıllık Ortalama Sıcaklık : 16 °C

En Yüksek Sıcaklık : 43 °C

En Düşük Sıcaklık : -15 °C

Otel sayısı : 12

Lokanta sayısı : 118

Kahvehane sayısı : 375 resmi 75

İnternet Kafe : 19 (2'si eğitim amaçlı)

Kamu Hastanesi : 1

Özel Hastane : 3

Sağlık Ocağı : 4 merkez 8 köy ve kasaba

Sağlık Evi : 13

Semt Parkı : 24 adet (Toplam 174.141 m²)

Çocuk Bahçeleri : 9 adet (Toplam 13.404 m²)

Yeşil Alan : 13 adet (34.818 m²)

İlçenin 10 km kuzey doğusunda Belkıs (Zeugma) şehri kalıntıları bulunmaktadır. İlçe sınırları içerisinde Rumkale,Nizip Kilisesi,Karpuzatan tesisleri ve Taşbaş dağı gezilip görülebilecek yerler arasındadır. İlçe merkezinde birçok park bulunmaktadır.Birecik Barajı civarına yapılan seyir tepesi ilçeyi ziyaret eden turistlerin uğradığı yerler arasındadır. Ayrıca Zeugma harebelerinin kıyısından başlayarak Halfeti ilçesine Fırat nehri üzerinden vapur ile turlar düzenlenmektedir.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
196574.21322.67551.538
197085.13430.21954.915
197594.66236.19058.472
198096.36738.96757.400
1985112.64450.06762.577
1990106.38158.60447.777
2000115.04371.62943.414
2007129.43291.48637.946
2008132.01893.10138.917
2009132.40894.83537.573
2010133.09396.22936.864
2011134.43497.95636.478
2012135.819100.48835.331
2013135.588135.588veri yok
2014136.365136.365veri yok
2015137.878137.878veri yok
2016139.304  
2017140.779140.779Veri yok

Ayrıca bakınız

 • Karkamış
 • Rumkale
 • Nizip Kilisesi