hg
Süner Hukuk Bürosu Sadi Berk Süner
Süner Hukuk Bürosu olarak Aydın,Kuşadası lokasyonu ... nda Avukat, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Borç Alacak Avukatı, Tazminat Avukatı, Miras Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Bilişim Avukatı, Şirket Avukatı, Ticaret Hukuku Avukatı, Hukuki Danışman, Sağlık Hukuku Avukatı, İcra Avukatı, İflas Avukatı, Uluslararası Hukuk Avukatı, Vergi Avukatı, Temyiz Avukatı, İstinaf Avukatı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
2 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 İcra Avukatı – Teklif Al veya Hemen Ara!

icra avukatı, alacaklının karşı açıdan alacağı maddi kayıplarını karşılaması için İcra ve İflas Kanunu kapsamında haklarını koruması için çalışmaktadır. İcra davaları İflas Müdürlükleri ile beraber yürütülmektedir. İcranın gerçekleşmesi için icra avukatı kanun kapsamında çalışmaktadır.

icra avukatı, alacaklı ile anlaşma sağlayarak ne kadar alacağının belirlenmesi sonrası bir dava dilekçesi ile mahkemeye başvurmaktadır. Bu davaların sonuçlanması için bazen yoğun uzun zamanlar gerekmektedir. Bu durumlarda icra avukatı bütün sürecin takibinde olmaktadır. Sizlerin haberi olmasa bile görülecek davalarda sizleri temsil etmektedir. Alacaklı ile borçlu olan kişi arasında oluşacak yasal yöntemleri gerçekleştirmektedir.  

 

İcra Avukatı

icra avukatı ile alacaklının anlaşması sonucu borçlu adına bir dava açılmaktadır. Bu davanın bütün süreci anlaştığınız icra avukatının takibindedir. Bu takip süreci ve dosyada mevcut gelişmelerin takibi tamamen icra avukatının sorumluluğundadır. Bu sorumluluk ile beraber icra avukatı bütün takibi yapmaktadır. Takibi yapılan bütün dosyaların sorumlulukları icra avukatındadır.  

İcra avukatları son güncellemelerden haberdar olmak zorundalardır. Son değiştirilen kanunlardan haberdar olarak işlerini takip etmeleri gerekmektedir. gereken takibi yaparak davaların sonuçlarının daha düzgün olmasını sağlamaktadır. Kendi müvekillerini ilgilendiren durumlardan haberdar olmaması gibi durumlarda davaların farklı sonuçlanması ihtimal dahilindedir. Bu durumda ise icra avukatının kaçırdığı kanunda yenilikler davanın sonucunu etkileyebilmektedir. icra avukatı ile alacaklının anlaşması durumunda icra avukatına noter üzerinden vekalet vererek bütün işlerin gerçekleşmesini sağlayabilmektedirler.  

 • İcra avukatının yaptığı bazı işler şu şekildedir;
 • Alacaklılar ile anlaşmak
 • Borçlu kişiler adına davaları açmak  
 • Açtığı davaların dosya takibini yapmak
 • Kanun yeniliklerini takip etmek  
 • Yeniliklerden haberdar olarak mahkemeye savunma hazırlamak
 • Müvekkilinin en düzgün sonuçlarla davadan çıkması için çalışmak
 • İcra hakkında danışmanlık yapmak
 • İcra takibini de yapmak
 • Alacaklı için yazılacak dilekçeleri yazmak

İcra avukatı bu yöntemleri yaptıktan sonra davaların sonuçlanması ile beraber müvekkilinin alacağı tahsilatı sonuna kadar takip ederek haberdar olması gerekmektedir. Mahkeme sonucuna göre hareket ederek bu sonuçların sağlanıp sağlanmadığını müvekkili ile konuşarak öğrenmek gerekmektedir. Davalarda çıkan sonuçlar ile beraber müvekkiline ödenecek para durumları varsa bu durumların sağlanıp sağlanmadığının sonuna kadar takibinde kalmak zorundadır.  

icra avukatı,  genellikle ekip halinde bürolarda çalışmaktadır. İcra avukatı ayrıca tek başına da bürolarda çalışabilmektedir. icra avukatı ekip halinde çalıştığında yoğun daha hızlı ve düzgün işler çıkarabilmektedir. Ona rağmen tek başına çalışarak daha başarılı olan icra avukatları olmaktadır.  

 

En düzgün İcra Avukatı

En düzgün icra avukatına ulaşmak için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mevcut icra avukatları en düzgün {Location] avukatlarıdır. İcra avukatı olmak için, hukuk fakültelerini başarıyla tamamlamak ve 1 yıl görülen zorunlu stajı yerine getirmek yeterlidir. Bu durumlarda başarıyla bir icra avukatı olunabilmektedir. İcra avukatları genellikle alacak tahsilini yapabilmek için dava açmaktadırlar. Alacak tahsilinin bütün takip sürecini gerçekleştirerek müvekkillerine en düzgün icra avukatı hizmetini vermektedirler. Bu hizmetler kapsamında da aldıkları ücretler değişiklik göstermektedir.  

Her icra avukatı verdiği hizmetler karşılığı olarak farklı ücretler almaktadırlar. Bu ücretler ile beraber anlaşmaya varırsanız ödeme yaparak icra avukatı hizmetini alabilirsiniz. İcra avukatına ulaşmak için Hemen Geliriz Web Sitesi üzerinden çağrı yapmanız yeterlidir. Ana sayfada mevcut konum ve hizmet bilgilerini girmeniz ile beraber sizlere en düzgün icra avukatı listelenecektir. dilediğiniz kişiyi arayarak irtibata geçebilirsiniz. irtibata geçtiğiniz icra avukatı ile ilk önce telefon üzerinden danışma sağlayabilirsiniz. dilediğiniz hizmeti söyleyerek bu hizmeti verip vermediğini öğrenebilirsiniz. Hangi görevleri verdiğine ilgili bilgileri aldıktan sonra bu hizmetlerden bir tanesini almak istediğinize karar vererek gün ve saat ayarlayarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Görüşme sağladınız icra avukatı ile beraber açmak dilediğiniz dava hakkında konuşabilirsiniz. İcra için sadece başvuru yapacaksanız veya dilekçe yazdırmak istiyorsanız icra avukatından danışmanlık hizmeti alabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Dilekçe ve diğer yazı işleriniz için de danışmanlık yapan avukatlar sizlere icra ile ilgili bütün konularınızda yardım olacaklardır.

 

En Yakın İcra Avukatı

En yakın icra avukatına ulaşmak için Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mevcut konum ve hizmet bilgilerini girerek ulaşabilirsiniz. Acil durumlarınızda veya danışmanız gereken durumlarda Hemen Geliriz'de mevcut icra avukatlarını arayabilirsiniz.  

İcra avukatları karşılıksız çıkan senetler, çekler için de hizmet vermektedirler. Sizler adına yazılan çek ve senetlerin sahte olması veya karşılıksız çıkma gibi durumlarında icra avukatına giderek bu konuda yapılması gerekeni konuşabilirsiniz. İcra avukatı size karşılıksız çekler için de hizmet verebilmektedir. En yoğun firmalar arasında oluşan karşılıksız çek durumu icra avukatları tarafından takibe alınmaktadır. Bu çeklerin karşılıksız olma durumları göz önüne alınarak icra avukatları sizler adına mahkemeye başvurur. Sizin adınıza başvuru yapabilmesi için öncelikle sizin noter üzerinden vekaletinizi icra avukatına devretmeniz gerekmektedir. Vekalet verme durumları adli vakalar için geçerli olup tedirgin olunacak veya güvensizlik duyulacak bir konu değildir.  

Karşılıksız çeklerde icra avukatı ile beraber hareket edilerek alacaklı tarafından borçluya dava açılabilmektedir. Bu durumlarda ilk önce bir icra avukatı ile görüşmeniz gerekmektedir. Senetlerinizin ödemesini alamadığınız durumlarda da yine icra avukatı ile anlaşarak bu senetlerin karşılıkları için dava açabilmektesiniz. Tahsilatın gerçekleşmesi için bir icra avukatı yargıda her türlü yolu deneyebilmektedir. Müvekkilinin davayı kazanarak tahsilatın gerçekleşmesi için çalışmaktadırlar.  

Size en yakın olan icra avukatı sizlere en hızlı hizmeti verecek kişilerdir. Size yakın olan veya adliyeye yakın olan icra avukatları ile beraber çalışarak işlerinizi daha basit halletmenizi sağlayabilirsiniz. Senetlerinizin karşılığını almak için ve karşılıksız çıkan çekleriniz için icra avukatları ile beraber çalışarak borçlularınızdan yasal yollarla para alabilmektesiniz. yasal yollarla zaten hakkınız olan çek ve senetlerin karşılığını kolaylıkla alabilmek için düzgün ve işinde başarılı olmuş bir icra avukatı ile beraber çalışmanız gerekmektedir.  

İşinde oldukça iyi, size en düzgün hizmeti verecek icra avukatları için Hemen Geliriz Ana Sayfası üzerinden konum ve hizmet bilgilerinizi girerek en düzgün icra avukatlarının listelerine ulaşabilmektesiniz. İcra avukatlarını seçerken bakılacak en ciddi kriterlerden bir tanesi davalarında ne kadar başarılı olduğudur. Kazandığı davalar ile beraber kaybettiği davaların da büyük bir önemi vardır ancak öncelik olarak kazandığı davalara bakarak hangi kişilerle çalışacağınızı belirleyebilirsiniz.  

 

Ara Buluculuk Hizmeti

İcra avukatları genellikle danışmanlık, avukatlık ve ara buluculuk hizmeti sunmaktadırlar. Ara buluculuk yaparken de özenle ve dikkatle yapmaktadırlar. Alacaklı müvekkili ile beraber borçlu kişi ve borçlu kişinin avukatı ile bir araya gelerek ara buluculuk hizmeti sunabilmektedirler. Ara buluculuğa yargı yoluna gidilmeden halledilebilecek sorunların çözümü için gidilmektedir. genellikle alacaklı ile icra avukatı anlaşarak borçlu kişiye dava açmaktadırlar. ancak bazı durumlarda borçlu ve alacaklı da iyimser ise bu hasarlar yargı yaptırımı olmadan çözülmektedir.  

en düzgün icra avukatı için Hemen Geliriz yapısında mevcut avukatlar ile irtibata geçebilirsiniz. En düzgün ara buluculuk, danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini veren kişiler bu sitede. Bu sitede mevcut avukatlara güvenebilir ve icra davalarınız için anlaşma sağlayabilirsiniz.