IELTS özel ders alabilmek için Hemen Geliriz'de mevcut İngilizce öğretmenleri ile irtibata geçebilirsiniz. Ielts'e girmek isteyen öğrencilerin öncelikli olarak sınırlı bir seviye İngilizce'ye sahip olmaları gerekmektedir. Sıfırdan İngilizce öğrenimi ile beraber IELTS'e girme süreniz uzayabilmektedir. IELTS için özel ders alan kişilerin alt yapıları bulunuyorsa bu sınav için oldukça hızlı bir şekilde çalışma gösterebilmektedirler. ancak İngilizce alt yapısı bulunmayan öğrencilerin en baştan İngilizce öğrenme süreleri olacağı için bu sınava hazırlık süreleri uzayabilmektedir.  

IELTS'in açılımı; International English Language Testing System'dir. Bu sınav ile beraber yurt haricinde iş bulmak veya okumak için {yeterli|kâfi} İngilizce'ye sahip olup olmadığınız test edilmektedir. {yeterli|kâfi} bir İngilizce bilginizin olması ile beraber yurt haricinde iş veya okul hayatınıza başlayabilmektesiniz. IELTS'in sonucunda aldığınız puan tam 2 yıl geçerli olabilmektedir. 2 yıl geçerli olan IELTS notu ile beraber bu yıllar içerisinde dilediğiniz üniversite ve iş yerine başvuru yapabilmektesiniz.  

 

özel IELTS Dersi  

özel olarak alacağınız bu dersler ile beraber sınavda başarılı olma oranınızı artırmaktasınız. Sınavlarda ne kadar başarılı olmak istiyorsanız, hocalar ile irtibat sağlayarak daha aşırı ders saati programlamanız mümkündür. IELTS ile beraber İngiltere, ABD, yeni Zelanda, İrlanda ve diğer Avrupa ülkelerinde de iş ve okul imkanı bulmanız mümkündür. Her ülkenin kendine göre zorlukları olmakla beraber IELTS özel ders sayesinde bu zorlukları aşabilmeniz mümkündür. özel ders alarak gereken olan puanları alabilirsiniz. Her ülkenin veya başvurduğunuz her okulun ve iş yerinin IELTS puanından beklentisi farklı farklı olabilmektedir. Bu puan farklılıkları okulların ve iş yerinin statüsünü de göstermektedir.  

IELTS'den beklenen puanların farklı farklı olabilmesi mümkündür. Her ülke dış alımlarda kendi politikalarını uygulamaktadır. Bundan dolayı hocaların sizlere IELTS özel ders verirken bu puan farklılıklarına göre ders vermesi gerekmektedir. Hedeflediğiniz okulun veya işin sizden istediği IELTS puanına ulaşabilmek için alanında profesyonel ve oldukça deneyimli olan kişiler ile beraber çalışabilmeniz mümkündür. Hocaların sizlere yön göstermesi ile beraber dilediğiniz puanlara ulaşabilirsiniz. IELTS'den genellikle 80 ve üzeri alan kişilerin başarılı sayılabilmesi mümkündür.  

Sınav hazırlık sürecinde sizlere yardım sunarak sizlere iyi bir rehberlik yapan öğretmenler ile beraber başaramayacağınız bir sınav bulunmamaktadır. Sizlere IELTS özel ders veren ve sınava hazırlık sürecinde genellikle olarak yanınızda olan öğretmenlerle beraber çalışabilirsiniz. Hemen Geliriz'de mekan alan ıelts özel ders hocaları ile irtibata geçebilirsiniz. irtibata geçtiğiniz kişiler ile beraber özel dersleri ne şekilde alacağınızı konuşabilirsiniz. Öğretmenler ile telefon üzerinden irtibat kurduktan sonra özel dersler hakkında bilgi alabilir ve özel derslerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Fiyat bilgisine ve hizmet bilgisine sahip olduktan sonra anlaşabileceğiniz öğretmenler ile beraber IELTS özel ders alabilmeniz  mümkündür. Seçtiğiniz öğretmenlerin sizlerin üzerinde bir disiplin kurması da ciddi diğer bir kriterdir. Öğretmen öğrenci çerçevesi içerisinde öğrencileriyle iyi irtibat kurabilen ve ders saatleri haricinde da öğrencilerin sorularında yardımcı olabilmektedirler. Konu anlatımı haricinde da öğretmenler ile beraber bir test çözüm saati veya bir konu tekrar saati yapılabilmektedir.  

Öğretmenler ile anlaştığınız özel ders saatleri kapsamında öğretmenler size en iyi politika ve teknikler ile beraber hizmet vermek için çalışmaktadırlar. Öğretmenlerin sizler için her geçen gün yeni bir teknik bulmaya çalışması ile beraber sizlerin en iyi şekilde nasıl anladığınıza karar verebilmektedirler. Her öğrencinin dersi anlama modeli farklı olabilmektedir. farklı olan bu durumlar içinde de öğretmenlerin her önceyi ilk tanıdığı andan itibaren bilmesinin imkanı bulunmamaktadır. Bundan dolayı öğretmenler IELTS özel ders vermeden önce öğrenciye küçük ve basit bir seviye tespit sınavı yapmaktadırlar. Öğrencilerin bu testi tamamlamaları ile beraber öğretmen, öğrencinin seviyesini belirlemiş olmaktadır. Belirlenen seviyeler ile beraber de öğrenciye özel olarak hazırlanacak programlar sunulmaktadır. Öğrencinin de bu programı kabul etmesi ile beraber derslere başlanmaktadır.  

Öğrenciler ve öğretmenlerin sınırlı bir program hazırlaması ile beraber IELTS özel ders başlamaktadır. Öğrencilerin uygun saatlerinde ve öğretmenlerin uygun saatlerinde dersler yapılmaktadır. Öğretmen ve öğrencinin uygun saatinde yapılan dersler ile beraber öğrencinin sınava hazırlanma süresi boyunca sınırlı bir seviyeye gelmesi hedeflenmektedir. IELTS özel ders sayesinde, bu sınavda başarı kazanan öğrenci sayısı oldukça fazladır. Öğrencilerin sınırlı bir alt yapısı olması ile beraber sınavlara hazırlık ömründe aşırı daha ilerlemeleri mümkündür. Hocaların öğrencinin seviyesini bilmesi ile beraber ders sırasında ne şekilde ders işleneceğini önceden planlamaktadırlar.  

 

En İyi IELTS Hazırlık Dersleri

En iyi şekilde bu sınava hazırlanmak için en iyi hocalar ile beraber çalışmanız gerekmektedir. gereken olan durumlarda Hemen Geliriz'de mevcut hocalardan yardım alabilmeniz mümkündür. IELTS özel ders fiyatları konusunda da en uygun ücretlerle aktif öğretmenlerimizle irtibata geçebilirsiniz. irtibata geçtiğiniz öğretmenlerden ders hakkında bilgi alabilirsiniz ve fiyat bilgisini edinebilirsiniz. Hocaların belirledikleri saatlik ücretler ile beraber hizmet almak isterseniz uygun gün ve saati belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz günlerde ıelts özel ders alabilmeniz mümkündür. Birebir ıelts özel ders alabilmek için hocalarla anlaşmanız yeterlidir. uygun fiyatlı ve size sınav süreciniz boyunca oldukça yardım olarak ve güler yüzlü davranarak rehberlik etmektedirler.  

Sınavlara hazırlanma sürecinde en ciddi şeylerden bir tanesi de nasıl çalışmanız gerektiğinin programıdır. programlı ve size uygun bir program ile beraber çalışarak sınavlarda başarılı olma oranınız artmaktadır. IELTS 4 bölümden oluşan bir sınavdır bu bölümler ise şu şekildedir;  

Okuma (Reading)  

Yazma (Writing)

Dinleme (Listening)

Konuşma (Speaking)  

Bu bölümlerin hepsinden başarılı bir şekilde geçmeniz ile beraber Kanada gibi birçok ülkede eğitim alabilmeniz veya iş bulabilmeniz mümkündür. Pilotluk yapmak veya konsolosluklarda çalışmak için de IELTS sonucu aranmaktadır. Bu sınav sonucu ile beraber birçok yabancı ülkede çalışma fırsatına ulaşabilirsiniz.  

Çalışmak dilediğiniz sınırlı bir firma varsa ve bu servisin da sınırlı bir IELTS puanı varsa bu puana ulaşabilmek için ıelts özel ders alabilmeniz mümkündür. sınırlı firmaların ıelts sonuçlarında aradıkları puanlar oldukça yüksek olabilmektedir. Bu başarıya ulaşabilmek için alt yapınızın olması yeterlidir. Bu puanların özel ders aldıktan sonra yeterince düşük olduğunu ve sizin bu sınavı başarabileceğinizi fark etmenizi öğretmenler sağlamaktadırlar. Sınav hazırlık ömründe motivasyonunuzu korumak için öğretmenler sizlere yeterince yardımcı olabilmektedirler.  

IELTS genellikle 10, 15 güne bir yapılmaktadır yani, dilediğiniz her an bu sınavlara başvuru yaptırabilmeniz mümkündür. Bu sınavların yapılması ile beraber dilediğiniz başarıyı da sağlayabilirsiniz. Sınavlar hem kağıt üzerinde hem de bilgisayar üzerinde yapılabilmektedir. Sınavı hangi şekilde daha rahat yapacaksanız onu seçebilmeniz mümkündür. Sınavlara başvuru sırasında sizlere yazılı veya bilgisayar üzerinde sınava girip girmeyeceğiniz sorulmaktadır, sizler de bu kararı dilediğiniz gibi vererek sınavınızı o şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

IELTS çoğu kişi için zor gibi gözüken bir sınavdır ancak ıelts özel ders alarak bu zor sınavın da üstesinden gelebilirsiniz. En tecrübeli ve alanında deneyimli hocalar ile beraber çalışmak için Hemen Geliriz'i ziyaret edebilirsniz. Hocalar ile irtibat kurmanız halinde IELTS özel ders alabilemeniz mümkündür.