ingilizce özel ders alarak İngilizce konuşmanızı geliştirebilirsiniz. İngilizce konuşma, yazma ve okuma konusunda hızlanmak veya daha iyi olmak için birebir olarak verilen ingilizce özel ders alabilirsiniz. Hemen Geliriz'de mevcut İngilizce öğretmenlerinden hızlı bir şekilde ders alabilmeniz mümkündür. Hocalar ile irtibata geçmeniz ile beraber hocaların ne şekilde ders işlediklerini ve derslerden ne kadar ücret aldıklarını öğrenebilirsiniz.  

İngilizce özel ders alarak zaten var olan İngilizce bilginize birçok şey katabilir ve ielts gibi sınavlarda başarılı olabilirsiniz. Ielts, toefl gibi sınavlar İngilizce konusunda sizlerden birçok bilgi beklemektedir. Bu sınavlarda İngilizce seviyenizin başlangıç seviyeden daha yüksek olması gerekmektedir. gereken olan dersleri alabilmeniz için Hemen Geliriz'de mekan alan hocalar ile irtibata geçmeniz {yeterli|kâfi} olabilmektedir.  

 

özel İngilizce Dersi

İngilizce artık günümüzde hem iş alanında hem de eğitim alanında oldukça koşul olmuştur. İngilizce Türkiye genelinde birçok kurumsal firma tarafından elemanlarında aradıkları bir dil olmaktadır. Üniversitelerin sınırlı bölümlerinde de yine İngilizce'ye oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. İngilizce olan bölümlerden mezun olarak meslek hayatlarına kolaylıkla geçiş yapabilen kişiler vardır. Bu kişilerin İngilizce seviyelerine bağlı olarak çalıştıkları kurumlarda da oldukça yüksek seviyelere çıkabilmeleri mümkündür. Sizler de eğitim alanınızda veya iş alanınızda bir fark yaratmak için İngilizce özel ders alabilirsiniz. İngilizce özel ders alarak hem sıfırdan eğitim alabilir hem de zaten var olan İngilizce bilginize ek bilgiler katabilirsiniz.  

TOEFL, YDS ve IELTS gibi sınavlarda yüksek seviyede İngilizce bilgisi istendiği için bu sınavlara hazırlık sürecinizde İngilizce özel ders alabilirsiniz. İngilizce konusunda kendinizi geliştirmek için mesleki İngilizce konusunda da ders alabilmeniz mümkündür. Hocaların sizlere özel derse başlamadan önce yaptıkları seviye belirleme sınavları ile beraber derslerin nasıl işleneceği kararı verilmektedir. Hocaların seviye belirleme sınavları ile beraber sizlere özel olarak hazırladıkları programlar dahilinde ders alabilmeniz mümkündür.

Öğretmenler ile anlaştığınız özel ders saatleri kapsamında öğretmenler size en iyi politika ve teknikler ile beraber hizmet vermek için çalışmaktadırlar. Öğretmenlerin sizler için her geçen gün yeni bir teknik bulmaya çalışması ile beraber sizlerin en iyi şekilde nasıl anladığınıza karar verebilmektedirler. Her öğrencinin dersi anlama modeli farklı olabilmektedir. farklı olan bu durumlar içinde de öğretmenlerin her önceyi ilk tanıdığı andan itibaren bilmesinin imkanı bulunmamaktadır. Bundan dolayı öğretmenler İngilizce özel ders vermeden önce öğrenciye küçük ve basit bir seviye tespit sınavı yapmaktadırlar. Öğrencilerin bu testi tamamlamaları ile beraber öğretmen, öğrencinin seviyesini belirlemiş olmaktadır. Belirlenen seviyeler ile beraber de öğrenciye özel olarak hazırlanacak programlar sunulmaktadır. Öğrencinin de bu programı kabul etmesi ile beraber derslere başlanmaktadır.  

 

Birebir İngilizce Ders Ücretleri

İngilizce özel ders genellikle birebir verilmekte olup bazen de ekip halinde verilebilmektedir. Arkadaşlarınızla beraber veya hocaların diğer öğrencileriyle beraber bir ekip oluşturarak özel ders alabilmeniz mümkündür. Hocaların ekip halinde olan özel dersler ve birebir olarak verdikleri derslerin ücretleri farklı farklı olmaktadır.  

İngilizce alanında alacağınız özel ders ile beraber öncelikle birebir mi veya ekip halinde mi ders alacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Bu kararı verdikten sonra da Hemen Geliriz'de mekan alan öğretmenler ile irtibata geçebilirsiniz. Öğretmenlerin sizlere ne şekilde ders verecekleri hakkında bilgi sunmaları gerekmektedir. Ders içerikleri hakkında bilgiye sahip olduktan sonra bu İngilizce özel dersi alıp almayacağınıza karar verebilmektesiniz. İngilizce özel ders almaya karar verdikten sonra da hocalar ile müsait olduğunuz bir gün dersleri almaya başlayabilmektesiniz. Hocaların ve öğrencilerin müsait oldukları günlerde derslerin yapılması planlanarak öğretmen ve öğrencinin bu programa uyması istenmektedir. Hocaların ve öğrencilerin ortak karar alarak hazırladıkları programlar ile beraber İngilizce özel ders başlamaktadır. Haftanın kaç günü veya günde kaç saat İngilizce özel ders almak isterseniz ders programlarınız da buna göre ayarlanmaktadır.  

İngilizce özel ders ücretlerinde sabit bir fiyatlandırma yapılmamaktadır. İngilizce öğretmenleri dersler için saatlik ücreti kendileri belirlemektedir. Belirlenen fiyatlarda İngilizce öğretmeninin üniversite statüsü ve tecrübesi etki etmektedir. Öğretmenler deneyim kazandıkça öğrenciler için aşırı daha başarılı şeyler yapabildikleri için öğrenciler de deneyimli öğretmenleri seçim etmektedirler. Deneyimli ve alanında uzmanlaşmış öğretmenler ile beraber çalışmak için Hemen Geliriz üzerinden aktif kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Burada mevcut öğretmenlerin bütün birbirinden değerli ve öğrencilerini çocukları gibi görerek eğitimleri bu şekilde vermektedirler. Eğitim veren öğretmenlerin bütün öğrenciler için en doğru olanı yapmaya çalışmaktadırlar.  

Öğrencilerin en iyi şekilde eğitim alabilmesini sağlamak için öğretmenler genellikle olarak kendilerini geliştirmektedirler. İngilizce özel ders alanında genellikle olarak yeni gelişmeleri takip ederek öğrencileri için en güncel bilgileri toplamaktadırlar. Öğrencilerin sınavlara hazırlık süreçlerinde veya konuşma pratikleri konusunda gelişmesi için oldukça aşırı mesai harcayarak çalışmaktadırlar.  

İngilizce özel ders ücretleri ile ilgili bilgiye ulaşabilmek için Hemen Geliriz'de mevcut hocaları aramanız yeterlidir. irtibata geçtiğiniz hocalarla beraber alacağınız dersler hakkında konuşabilir ve ders ücretlerini öğrenebilirsiniz. Telefon sırasında söylenen fiyatlar üzerinden indirim yaptırabilir veya pazarlık edebilirsiniz. Pazarlık yapmanız ile beraber hocalar sizlere söylenen fiyatlar üzerinden sınırlı bir indirim yapabilmektedir.  

İngilizce konuşma konusunda pek aşırı kişi sıkıntı çekebilmektedir. Konuşma konusunda problemi olmayan kişilerde de yazma konusunda sıkıntılar çıkabilmektedir. Böyle durumlarda da İngilizce özel ders alabilmeniz mümkündür. İngilizce'ye ne için ihtiyacınızın olduğuna bağlı olarak İngilizce özel ders içerikleriniz değişebilmektedir. Eğer konuşmakta (Speaking)  sıkıntı çekiyorsanız derslerde daha aşırı İngilizce konuşarak sizlere pratik kazandırılmaya çalışılmaktadır. İngilizce yazma (writing) konusunda sıkıntılarınız varsa da öğretmenleriniz ile beraber yazma etkinlikleri yaparak İngilizce yazma konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. İngilizce yazma Türkçe yazma kadar basit olmadığı için kişilerin zorluk çekmesi oldukça normaldir.  

İngilizce özel ders küçük çocuklar için de geçerli olabilmektedir. Ebeveynler genellikle çocuklarının global dünyaya ayak uydurabilmesi için küçük yaşlarda çocuklarının farklı diller öğrenebilmesini istemektedirler. Ebeveynlerinin kararları ile beraber 3+ yaş çocuklara İngilizce özel ders verilebilmektedir. İngilizce ders alan çocukların ana dili İngilizce olan kişiler ile beraber özel ders alması ile çocukların da gelecekte ana dili gibi İngilizce konuşabilmesi mümkün olmaktadır. Çocuklar için özel olarak hazırlanan programlar kullanılmaktadır. Çocukların aşırı küçük olmaları ve İngilizce'yi ders şeklinde anlamamaları düşünülecek olursa çocuklar için genellikle oyun havasında geçen veya çocukları eğitici oyunlar oynatılarak yeni dil öğrenmesi sağlanmaktadır.  

Eğitim fakültelerinden mezun veya fen edebiyat fakültelerinden mezun olarak formasyon eğitimini almış her İngilizce öğretmeni çocuklar için özel olarak verilecek olan dersleri planlayabilmektedir. Planlanan derslerin uygulanması tamamen hocaya bağlı olmakta ve ebeveyn takibiyle çocukların İngilizce seviyeleri belirlenmektedir. Size en yakın ve çocuğunuzun eğitiminin aksamaması için programlı aktif deneyimli ve tecrübeli İngilizce öğretmenleriyle Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen Geliriz Web Sitesi'nde mevcut hocalar ile anlaşarak çocuğunuz için İngilizce özel ders alabilirsiniz. Çocukluktan yetişkinliğe kadar herkes İngilizce özel ders alabilmektedir. yabancı bir dil öğrenmenin yaşı olmadığı gibi İngilizce özel ders almanın da yaşı olmamaktadır.