hg
Süner Hukuk Bürosu Sadi Berk Süner
Süner Hukuk Bürosu olarak Aydın,Kuşadası lokasyonu ... nda Avukat, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Borç Alacak Avukatı, Tazminat Avukatı, Miras Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Bilişim Avukatı, Şirket Avukatı, Ticaret Hukuku Avukatı, Hukuki Danışman, Sağlık Hukuku Avukatı, İcra Avukatı, İflas Avukatı, Uluslararası Hukuk Avukatı, Vergi Avukatı, Temyiz Avukatı, İstinaf Avukatı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
2 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 İş Hukuku Avukatı – Teklif Al veya Hemen Ara!

iş hukuku avukatı, işveren ile işçi arasında yaşanmış olan yasal sıkıntılarda müdahil olarak işçi veya işverene avukatlık eden kişilerdir. iş hukuku alanında kendini ilerletmiş kişiler bu mesleği yapabilmektedirler. Türkiye genelinde mevcut hukuk fakültelerinden mezun ve zorunlu olarak yapılması gereken bir yıllık stajını yapmış olan bütün avukatlar, iş hukuku avukatı olabilmektedir. iş hukuku alanında kendini geliştirmiş ve bu alanda oldukça deneyim kazanmış kişiler tarafından iş hukuku avukatı hizmetini alabilirsiniz.  

iş hukuku avukatı bulmak için yapmanız gereken şey, Hemen Geliriz Web Sitesi üzerinden çağrı yapmak. Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mevcut hizmet ve konum bilgisini doldurmanız yeterlidir. Bu bilgileri doldurmanız halinde sizlere en düzgün hizmeti verecek olan ve en yakın iş hukuku avukatı ile çalışmanız mümkündür.

 

iş Avukatı

iş hukuku avukatı için Hemen Geliriz'de çağrı yapmanız mümkündür. Bu sitede mevcut iş hukuku avukatları ile anlaşarak işten çıkarılma, kovulma veya işe alım sırasında oluşabilecek hasarlar için yasal yollara başvurabilirsiniz. iş hukuku avukatları hukuksal yollar ile sizin hakkınızı korumak için çalışmaktadırlar. Sizlerin işvereniniz tarafından işten çıkarılma durumlarınızda veya diğer işveren-işçi arasındaki ilişkilerde yasal yollara başvurmanız için yardım edecek kişi, iş hukuku avukatıdır.  

İşe giriş sırasında imzalanan iş sözleşmeleri kapsamında yapılan hukuksuzlukların çözümü ancak mahkemelerde bulunmaktadır. Mahkemeye taşıyacağınız bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda iş hukuku avukatı ile beraber çalışarak dava açabilmektesiniz.  

Siz dava açabildiğiniz gibi başkalarının sizin adınıza açmış olduğu davalarda da iş hukuku avukatı devreye girerek sizleri mahkemelerde savunmaktadırlar. Adınıza açılmış davalarda da sizleri savunan iş hukuku avukatları sizleri kanunlar ile korumaya çalışmaktadır. Adaletin yerini bulabilmesi için aktif iş hukuku avukatları müvekkillerinin en hasarsız şekilde mahkemelerden çıkabilmesi için çalışmaktadırlar.  

iş yerinizde veya işvereniniz ile yaşadığınız bir zarar dolayısıyla işten çıkarıldığınızda davaların incelenmesi yapılarak size ödenecek olan bir tazminat olup olmadığının kararı verilmektedir. Verilen kararlar sonucu iş hukuku avukatınız ile beraber kararlara hakkında itiraz edilip edilmeyeceğinin kararını verebilirsiniz. İlk dereceli mahkemelerde verilen kararlara itiraz edebilir ve sonucun değiştirilmesi için başvurularda bulunabilirsiniz. Hangi dava sonucuna ve ne şekilde bu dava sonucuna itiraz edileceği bilgisi iş hukuku avukatlarında mevcuttur. Bu kişiler ile beraber anlaşma sağlayarak hangi davalara itiraz edeceğinizi kararlaştırabilirsiniz.  

 

İşçi Avukatı

İşçi, işe girerken eğer bir sözleşme imzalamamış ise bu türlü durumlarda işçinin işten çıkarılma gibi durumlarda bir garantisi bulunmamaktadır. İşçinin işe girişlerde kendisini garantiye alması için bir sözleşme yaparak bu işe girmesi gerekmektedir. Eğer işçi işe giriş sırasında bir sözleşme imzalamadıysa işten çıkarılma gibi durumlarda da kendi haklarını savunma ihtimali düşmektedir. İşçinin kendi haklarını hukuksal yollarda koruyabilmesi için işe giriş yaparken imzalaması gereken sözleşmeler bulunmaktadır.  

İşçinin giriş yaparken nasıl sözleşme imzalaması gerekiyorsa işverenin de işe alımda işçiye sözleşme yapması gerekmektedir. Çalıştıracağı kişilerin güvencelerini karşılayan işveren bu kişilerin iş yerinde zarar yaşaması için yeteri kadar önlemi alması gerekmektedir. gereken durumlarda iş hukuku avukatından yardım alarak işe alımlarda ve çıkarmalarda hazır olarak mevcut sözleşmeleri imzalatması gerekmektedir. iş hukuku avukatı ile beraber hazırlanacak olan iş sözleşmesi tarafların haklarını savunan ortaklaşa bir sözleşmedir. İşçi haklarını ve işveren haklarının yazılı olduğu iş sözleşmeleri önemlidir. Bu sözleşmeler ile kişiler kendi haklarını güvende tutabilmektedirler.  

İşçi ve işverenlerin kendi haklarını koruduğu iş sözleşmeleri sonra açılacak olan davaların önüne geçmektedir. Eğer kişiler sonrasında bir sıkıntı yaşamak istemiyorsa iş sözleşmesini imzalaması gerekmektedir. Tarafların iş sözleşmesine iş çıkarmalarında da uyması halinde davalara ihtiyaç kalmadan işlemler halledilebilmektedir. iş hukuku davalarında cezai işlemler haricinde genellikle tazminat yöntemleri görülmektedir. Bu yöntemleri yerine getirmek için bir iş hukuku avukatı ile anlaşmanız gerekmektedir. gereken durumlarda iş hukuku avukatlarına ulaşmak için Hemen Geliriz'i ziyaret edebilirsiniz. Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mevcut hizmet ve konum bilgilerini doldurmanız halinde sizlere yansıtılacak olan iş hukuku avukatı listelerinden bir kişiyi seçerek çağrı yapabilirsiniz. Telefon ile ulaşacağınız iş hukuku avukatlarına, iş hukuku hakkında ve fiyat bilgisi hakkında sorular sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular ile beraber aldığınız cevaplar ile aradığınız iş hukuku avukatı ile çalışıp çalışamayacağınızın kararını verebilirsiniz. Çalışmaya karar verdiğiniz iş hukuku avukatları ile gün ve saat belirleyerek görüşme sağlayabilirsiniz. Görüşme sağladığınızda daha detaylı olarak ne yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgiler ışığında hareket ederek davalarınızı açabilir veya açılan davalarınızda savunmanızı yapabilirsiniz.  

 

Kıdem Tazminatı

Kıdem tazminatı, işverenin işçiyi hiçbir dayanak göstermeyerek ve aniden, zamansız bir şekilde işten çıkarması durumlarında işçinin işverenden alacağı tazminat türüdür. Kıdem tazminatına hak kazanabilmek için iş sözleşmesi koşullarını yerine getirmeniz önemlidir. Kıdem tazminatı için sınırlı bir dakikada de çalışılması gerekmektedir. sınırlı sürelerde çalışılarak ve sonrasında işveren tarafından işten çıkarılma söz konusu olduğunda işçi, kıdem tazminatı alabilmektedir.  

İşçinin kıdem tazminatına hak kazanması durumunda ancak işverenin bunu sağlamaması durumunda ise işçi bir iş hukuku avukatı ile beraber hareket ederek işverene dava açabilmektedir. İşçinin dava açabilmesi için gereken koşulların sağlanmamış olması gerekmektedir. İşçiye verilen hakların sağlanmaması durumlarında iş hukuku avukatı ile beraber hareket ederek işverene dava açması beklenmektedir.  

iş yerinde uygulanan mobbingler de iş hukuku avukatı ile beraber hareket edilerek açılabilecek davalardan bir tanesidir. Bu davaların açılması çalışana bağlıdır. aktif kişi mobbing olarak gördüğü baskıları kanıtlayabilirse ve bunu düzgün bir şekilde savunabilirse davada işverenden veya çalışma arkadaşlarından tazminat kazanması ya da bu kişilere cezai işlem uygulanması mümkün olmaktadır.  

iş yerinde başımıza gelebilecek en yoğun olaylardan bir tanesi olan psikolojik zorlama yani mobbing, mahkemelere taşındığı takdirde mobbingi uygulayan kişilerin tazminat veya başka bir cezaya çarptırılması mümkün olmaktadır. Böyle durumlarda acil olarak iş hukuku avukatı ile beraber çalışarak bir dava açabilmeniz mümkündür. Mobbingi uygulayan kişi olarak yargılanmanız durumunda da yine bir iş hukuku avukatına ihtiyacınız bulunmaktadır. iş hukuku avukatları sizleri davalarda savunmak için aktif kişilerdir.  

 

En Yakın iş Hukuku Avukatı

iş yerinde oluşmuş olan her türlü sorununuz için bu hizmeti alabilmeniz mümkündür. Bu hizmet ile beraber dava açabilmeniz ve açılan davalarınızı takip edebilmeniz mümkündür. Bu kişiler sizlere en düzgün hizmeti sunmak için iş hukuku konusunda profesyonel olmaya çalışmaktadırlar. Bu kişiler ile çalışmak için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mevcut hizmet ve konum alanlarını doldurarak sizlere listelenecek olan iş hukuku avukatlarından bir tanesi ile irtibata geçebilirsiniz. irtibata geçtiğiniz kişiler ile telefondan kısa bilgiler alarak sizlere hizmet verip veremeyeceğini anlayabilirsiniz. Bu kişilerin sizlere hizmet vermesini istiyorsanız bir gün ve saat belirleyerek o gün içerisinde görüşme sağlayabilirsiniz.  

Görüşme sağladığını kişiler ile beraber yoğun daha detaylı olarak iş hukuku alanında konuşabilir ve işlemleriniz için ne yapmanız gerektiği bilgisini alabilirsiniz.  En yakın iş hukuku avukatı için Hemen Geliriz'i ziyaret edebilirsiniz.