İstanbul Teknik

AÇIK
4.99 / 5

İstanbul Teknik
389 Yapılan İş
0 539 576 07 40

İstanbul Çatı Yalıtımı

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

İstanbul Çatı Yalıtımı

İstanbul En İyi 10 Çatı Yalıtımı – Teklif Al veya Hemen Ara!
İstanbul En İyi 10 Çatı Yalıtımı – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

İstanbul Çatı yalıtımı ev ısısını korumak, ev içinde oluşabilecek rutubeti engellemek amacıyla yoğun önemlidir. iyi bir çatı yalıtımı ustası sizlere istediğiniz hizmeti verecektir. Bu alanda kullanılan malzemelerin bazı insanlara lüks gelmesi ile herkes yalıtım yaptırmamaktadır. lakin Hemen Geliriz üzerinden sizlere en uygun fiyatlandırmayı yapacak ustaları bulmak çok kolay .

Çatı yalıtımı artık her apartmanın, villanın, binanın yaptırdığı kolay ve oluşmuş sorunları yoğun büyük miktarda yok eden bir uygulamadır. Çatılarınızdan akan kirli sular, duvarınızda oluşmuş olan rutubet izleri sizlerin yaşam alanlarınızı kirletmektedir. Duvarlarda oluşan su kabarcıkları görüntü olarak ev dekorasyonunuzu bozmaktadır.  

 

İstanbul Çatı Yalıtımının Önemi

Çatı yalıtımı yapılmadan evvel evlerinize yağmur suları, ya da çatınızda birikmiş olan pis sular akmaktadır. Ev duvarlarınızda rutubetlenme, duvar kağıtlarında, boyalarında kabarmalar meydana getirmektedir. Yani yalıtım öncelikle rutubetle meydana gelecek rahatsızlıklarınızı engeller. Göz zevkinizi ve ev dekorasyonunuzu bozmaz.  

Yalıtım yaptırmadan evvel evinizde ısınmak veya soğumak için çalıştırdığınız klima, kalorifer, elektrikli soba, kömürlü-odunlu soba gibi cihazlar daha orantısız çalışmaktadır. Çünkü sizler yalıtım yaptırmadığınız sürece evinizdeki ısı devamlı kalmayarak yalıtımı olmayan duvardan geçerek ev içinin daha çabucak soğumasına ve bu sebeple de daha fazla elektrik, kömür vs gibi yakıtlar harcamanıza sebebiyet verecektir. Yalıtım yapıldıktan hemen sonra aradaki farkı anlayabilirsiniz.  

Çocuklarınız, aileniz için mühim olan sağlık yalıtım olmayan çatı yüzünden evde üşütme gibi durumlar yaşamayın. Hemen Geliriz ustalarına güvenerek İstanbul çatı yalıtımı yaptırın.

 

İstanbul Çatı Yalıtımı Yapımı

Çatı yalıtımında en iyi en nitelikli malzemeleri Hemen Geliriz ile etkin ustalar sizlere sunmaktadır. Çatınıza yalıtım yaptırırken kullanılacak malzemelerin 1. kalite olmasına dikkat edin. En düzgün ekipman ve en düzgün usta her zaman sizin yaptırdığınız yöntemleri çok uzun süreli kullanmanızı sağlayacaktır.  

Yalıtım yaptırırken çatı şekli de önemlidir işte bazı çatı şekilleri;

 • Beşik çatı
 • Düz çatı
 • Kırma çatı
 • Sundurma çatı
 • Kenet çatı
 • Kiremit çatı
 • Şıngıl çatı

Bu ve bunun gibi çokça çatının yalıtım aşaması ve kullanılacak yalıtım malzemesi farklıdır. Çatı yalıtımının yapımında bazı uygulanan işlemler,

 • Mertek üzeri çatı yalıtımı
 • Çatı arası sprey poliüretan köpük izolasyonu
 • Mertek arası çatı yalıtımı gibi işlemler yapılabilmektedir.  

 

İstanbul Çatı Yalıtımı Yapılırken Kullanılan Ürünler

 • Taşyünü
 • Camyünü
 • Ekstrüde Polistiren
 • Poliüreten

Gibi hayli şahsi gereç kullanılmaktadır. Bu kullanılan malzemelerin kaliteleri farklıdır. Hepsinin fiyatlandırması da ona göre değişmektedir. Yapılan gereç ve çatının büyüklüğü, zanaat gibi koşullar fiyatlandırma konusunda etkendir. ürün kalitesini, ustalarla konuşarak kendi çatınıza hesaplı olan malzemeye karar verebilirsiniz.  

 

Çatı Yalıtımı Ücretleri

Çatı yalıtımları bazı insanlara lüks gelse de sonrasında oluşacak ısı kayıplarını önlediği için ısınma için harcadığınız yakıttan tasarruf edebileceksiniz. Sizler yalıtım yaptırırken düzgün kalitede olan malzemeleri kullanarak çatınızda daha uzun ömürlü dayanacak bir yalıtım yaptırırsanız ilerde oluşacak sorunları engelleyerek ek ödeyeceğiniz masraflardan kurtulmuş olursunuz.  

Çatılarınızın eğilimli olup olmaması, çelikten, tuğladan gibi malzemelerden oluşması yalıtım aşamasında gerçekleşecek yöntemleri değiştirmektedir.

Ücretler Hemen Geliriz'den yaptıracağınız her İstanbul çatı yalıtımı işleminde değişmektedir. şirketler kendi içlerinde fiyatlandırma yapmaktadır. Bizim görevimiz ise sizlere piyasadaki en hesaplı çatı yalıtımı yapan firmaları sizlere listelemek. hizmet seçeneğinden aratacağınız çatı yalıtım ustaları sizlere Hemen Geliriz müşterisi olduğunuz için belirli bir iskonto sağlayacaktır.  

Çatı modellerinde bile yenilik gösteren yalıtım yöntemi usta kişiler tarafından yapılmalıdır. Herkes yalıtım işini yapamamaktadır.  

 

Yalıtım Malzemesi Kalitesi  

Ustalarımızın kullandığı malzemelerin çoğu birinci kalite olup yüksek sıcaklığa sağlam malzemelerdir. gereçler erime yapmaz, çatı arasında kaybolmaz. Zararlı mikroorganizmalardan zarar görmezler.  

Çatı yalıtımı malzemesinin A1 kalite veya hangi kalitede olduğunu anlamak sizler için zordur. uzman kişiler ancak bunu anlayabilir. O yüzden güvendiğiniz ustalara çatı yalıtımı işleminizi emanet ediniz. Çatınızı yaptıkları sırada sizlere söylenen ölçüde gereç kullanılıp kullanılmadığına dikkat ediniz. Bazı firmaların gereç parası alarak o malzemeleri o çatıda kullanmadıkları bilinmektedir. Hemen Geliriz'de çalıştığımız işletmeler sizlere en uygun fiyat garantisini vermekle birlikte size söylenen malzemenin tamamını sizin çatınız için kullanacaktır. Sizlerden ilave paralar alarak çalışmamaktadırlar.

 

"İşlerini En düzgün Yapan İstanbul Çatı Yalıtımı Ustaları Bu Sitede!"

Teraslarda, çatılarda oluk sistemleri kurularak yağmur veya diğer kirli sistemlerin aşağıya akıtılması sağlanmaktadır. Oluk sistemini her çatıya ekonomik bir tasvirde yapmak ustaların işidir. Olukların bir akış yönü vardır. Suyun düzgün gidebilmesi için olukların dikkatli yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda oluklarda yapılan yanlışlıklar yalıtımı bozabilmekte veya bozmasa bile sorun verebilmektedir.  

Çatılarınıza yalıtım yaptırdıktan sonra yoğun uzun süreler bu yalıtımı kullanabilirsiniz. Yalıtım malzemeleri ve ustalık nitelikli olduğu sürece evlerinizde ısı kaybı, rutubet, dam akıtması, çatı akıtması gibi şikayetler olmaz ve rahatlıkla yaşayabilirsiniz.  

Su yalıtımı malzemelerinin su itici özellikleri vardır. Suları iterek evlere girebilecek suları engeller ve evlerde oluşacak hasarlar ortadan kalkar.  

 

Çatı Yalıtımı Neden Yapılır?

Çatı yalıtımı; ses, ısı, yangın, su önlemek amacıyla yapılır. Evlerin duvarı çok çokça geçirgen olanaklı . Bu geçirgenliği azaltmak amacıyla yalıtım yapılır. Bu geçirgenlik, su geçirgenliği, ısı geçirgenliği, ses geçirgenliği mümkün . Binanızı yapan kişiler yalıtım yapmamış olabilir . Yalıtım sonradan da yapılan bir şeydir. Komşunuzun sesinden rahatsız olabilirsiniz. Komşunuz bir müzisyen mümkün ve çoğunlukla enstrüman sesi duymak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Ya da evinizi ısıtmak için yoğun orantısız enerji harcıyor olabilirsiniz. Bu kadar zarar yaşamanızı engelleyecek yalıtım sistemleri mevcut. Vakit kaybetmenize gerek yok. Hemen teras yalıtımı, çatı yalıtımı yaptırın.

Dayanıklı ısı yalıtımları, su yalıtımları, ses yalıtımları siz müşterilerin hizmetinizde. Evinizin aşırı sesli olması, komşu seslerinden, ana caddede oturuyorsanız oto seslerinden rahatsız oluyor olabilirsiniz. Çatı yalıtımları ile pek çok sorununuzu çözün.

 

En düzgün En Yakın İstanbul Çatı Yalıtımı  

Evinizin yakınında bir çatı yalıtım ustası arıyorsanız Hemen Geliriz'in lokasyonuna bulunduğunuz bölgeyi girerek çağrı yapabilirsiniz. Binanızın, evinizin, iş yerinizin yanında ki yalıtım ustaları sizlere yoğun daha hızlı hizmet verecektir. En düzgün yalıtım için gereç araştırması yapmalı ustalarla görüşerek ideal malzemelere karar vermelisiniz.  

En iyi gereçler sizin çatınıza uyumlu ekipmanlar olacaktır. Bulunduğunuz şehir çok soğuk veya yoğun sıcak bir şehir olabilir, memleketin her tarafında yer alan ustalarımızdan görev almanıza imkân sağlamaktayız.  

En ucuz, indirimli çatı yalıtımı Hemen Geliriz ile çalışan firmalarda. Yalıtım malzemesi üreten fabrikalar ile anlaşmalı olan bu işletmeler sizlere fabrikadan aldıkları ürünleri kendilerine çok az bir komisyon koyarak ve el işçiliği alarak uygulamaktadır. Fabrikalardan veya yalıtım malzemesi satan yerlerden çatınıza ekonomik yalıtım malzemenizi aldığınızda ise ustalar sadece el işçiliği ücretini alarak işlemlerini gerçekleştirir.  

Çatınıza, terasınıza ekonomik gereç teminini sağladıktan sonra Hemen Geliriz'den anlaştığınız ustayı çağırarak çok çabucak bir biçimde yalıtımınızı tamamlarsınız.

Çatılarınızda, damlarınızda su, ses, ısı yalıtımı yaptırmak için ehil ustalara ulaşın. İstanbul çatı yalıtımı ustalarının en iyileri Hemen Geliriz'de.