Kartal

Öz Anadolu Teknik

5 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

İstanbul 'da Anadolu Merkez Servis olarak tüm klima ve kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Güvenilir, kaliteli ve hesaplı hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Servis Merkezi olarak %25 e varan indirimlerle  Gebze, Darıca Çayırova ilçelerinde Klima Kombi ve Beyaz Eşya Tamir, Bakım, Montaj, Onarım hizmetleri vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Hakan Tesisat olarak Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme  ve her türlü tesisat sorunlarınız da 7/24 profesyonel hizmet vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

Kartal’da Teknik Servis olarak  Kombi Bakımı, Petek Temizleme , Klima Montajı, Beyaz Eşya tamiri gibi hizmetleri vermekteyiz. Tüm Kartal genelinde  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, buz makinesi,  endüstriyel mutfak aletleri, klima servisi, kombi bakım, montaj onarım, petek temizleme,  gibi tüm marka beyaz eşyalarınız, klima ve kombileriniz için alanında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Firmamız uzun zamandır beyaz eşya servis ve tamiri sektöründe çalıştığı için bu alanda oldukça tecrübeliyiz. Alanında uzman ekibimizle  Kartal’da Teknik Servis olarak faaliyet göstermekteyiz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan işletmemiz geniş bir servis ağına sahiptir. Servis hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde ayağınıza getirebiliyoruz. Arayın, Hemen Geliriz!

   HİZMETLERİMİZ

Buzdolabı Tamiri, Bulaşık Makinesi Tamiri, Çamaşır Makinesi Tamiri, Elektrikli Süpürge Tamiri, Buz Makinesi tamiri, Kombi Bakım ve Montaj, Endüstriyel Buzdolabı Tamiri Buz Makinesi Tamiri, Soğuk Hava Deposu, Soğuk Oda Tamiri, Klima Tamir, Bakım, Montaj, Klima Onarım

Kartal Klima ve Kombi Servisi 

 

Kartal da Klima Montaj, Tamir ve Beyaz Eşyalarınızın Tamiri için Bizi Arayın Hemen Geliriz!