Başiskele

Beyaz Teknik

3 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Kuzey Teknik olarak Kocaeli Merkez İlçeler ve Mahallelerinde Klima, Kombi ve Beyaz eşya tamir, bakım, montaj ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Kocaeli Teknik Servis olarak Klima Kombi ve Beyaz Eşya Arıza, Bakım, Montaj hizmetlerini %30 a varan indirimlerle  vermekteyiz. Arayın, Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Kocaeli Merkez ilçelerinde ve tüm Mahallelerinde Beyaz Eşya Alnında teknik servis hizmeti vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

Kocaeli’de Beyaz Teknik Servis Olarak Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet İmkanları Sunmaktayız. Beyaz Eşya Tamiri ve Elektrikli Süpürge, Beyaz Eşya Tamiri, Buz Dolabı Tamiri, Çamaşır Makinesi Tamiri, Bulaşık Makinesi Tamiri, Elektrikli Süpürge Tamiri, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Tamiri, Şofben Tamiri, gibi Her türlü elektrikli ev aletlerinin tamiri, bakımı ve onarımı yapılmaktadır.  Nerede olursanız olun Gezici ekibimiz ile size en yakın firmaları yönlendirerek minimum sürede hizmet sağlamaktayız .  Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan işletmemiz geniş bir servis ağına sahiptir. Servis hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde ayağınıza getirebiliyoruz.  Yapıla tüm iş süreçlerinde kaliteli güvenilir ve garantili hizmet almaktasınız. Buz Dolabı Arızaları, Çamaşır Makinesi Arızaları, Bulaşık Makinesi Arzaları, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Arızaları, Kombi Bakımı, Kombi Arızası, Petek Temizleme gibi hizmetlerden faydalanmak için Arayın, Hemen Geliriz!