Meram

Meram Tıkanıklık Açma

2 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Konya'nın tüm merkez ilçelerinde Tesisatçı olarak her türlü Sıhhi tesisat, Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma ve Petek Temizleme hizmetleri vermekteyiz. Her türlü Tesisat Arızasında Arayın Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Konya'da % 30 a varan indirimlerle Baca Temizleme Hizmetleri vermekteyiz. Konya'nın tüm merkez ilçe ve mahallelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arayın Hemen Geliriz!

Meram Tıkanıklık Açma, Logar Açma, Konya Meram Logar Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Meram Gider Tıkanıklığı Açma, Meram Tuvalet Açma, Meram Pimaş Tıkanıklığı Açma olarak Konya Meram ‘da 7/24 Acil tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Mutfak, Banyo, Tuvalet, Lavabo, Kanalizasyon, Logar, Gider, Pimaş, Boru tıkanıklık açma işleri yapmaktayız.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için siz de arayın, hemen geliriz!

Tıkanıklık Açma

HemenGeliriz.Com ile yaptığımız anlaşma neticesinde Meram tıkanıklık açma işleri için %25 indirim uygulamaktayız.  Hızlı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız siz de hemen bizi arayın. Konya ‘da Meram ilçesinde tüm mahallelere yaklaşık 15 dakikada hizmet vermekteyiz.

 

Konya Tuvalet Açma

Meram Tıkanıklık Açma, Giderlere kaçan herhangi bir cisim, tuvaletlerin, lavaboların, banyo ve havuz giderlerinin yanlış kullanımı, kalitesiz peçete kullanımı, giderlere peçete atılması ya da tuvalet kağıdı yerine farklı kağıt türleri kullanılması, saç, kıl vb cisimlerin atılması, giysi ve bez parçalarının atılması, yemek artıklarının dökülmesi, büyük ve sert cisimlerin atılması gibi bir çok etken gider tıkanıklığına sebebiyet verebilir. Ya da bunların dışında çocukların tuvalet giderine oyuncak atması, düşen telefonlar, anahtarlar ya da kırılan duvar parçaları da tıkanmaya sebep olacaktır.

Tıkanıklıkları açmanın birçok farklı yöntemleri vardır. Yapacağınız tek şey tıkanıklık sorununda firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Firmamız size işinin ehli ve size en hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Konya Lavabo Açma

Hemen Geliriz olarak çalıştığımız tüm sektörlerdeki firmalar işinin ehli ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık Açma Sektörü de bunlardan biridir. Yaptığımız ve Yaptırdığımız tüm işleri profesyonelcedir. Tıkanıklık Açma işleri sırasında son model robotik cihazlar ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılır. Bu Cihazlar yıkalı kısmın tamamını görüntüleyebilecek kapasiteye sahip cihazlardır . Görüntüleme sayesinde tıkalı kısmın tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda tıkanıklığın açılacağı yer tespit edilerek çalışma alanına karar verilir.
İki Farklı Tıkanıklık Vardır
Bunlardan birincisi pis su tıkanıklığı ikincisi ise temiz su tıkanıklığıdır.

Konya Kanal Açma

Meram Tıkanıklık Açma, Dairelerde ve iş yerlerinde sık sık karşılaşılan sorunlardandır. Uzun yıllar kullanılan temiz su tesisatı, suyun fazla kireçli olması, olası bir ihtimalle şebeke suyunun içinde yosun gelmesi, tesisatın çok dar olması temiz su tesisatının tıkanmasına sebebiyet verecektir. Temiz Su Tesisatını Açmak için firmamızda bulunduğunuz şehirde bir Gider Tıkanıklığı Açma Ustası Bulup aramanız yeterli olacaktır.

  • Meram Tıkanıklık Açma
  • Meram Lavabo Açma
  • Meram Tuvalet Açma
  • Meram Kanal Açma
  • Meram Gider Açma
  • Meram Logar Açma
  • Meram Tıkalı Boru Açma
Meram Tıkanıklık Açma

Meram Tıkanıklık Açma