Konya

Konya Su Tesisatçısı

4 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Konya'nın tüm merkez ilçelerinde Tesisatçı olarak her türlü Sıhhi tesisat, Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma ve Petek Temizleme hizmetleri vermekteyiz. Her türlü Tesisat Arızasında Arayın Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Konya'da % 30 a varan indirimlerle Baca Temizleme Hizmetleri vermekteyiz. Konya'nın tüm merkez ilçe ve mahallelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arayın Hemen Geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Konya Su Tesisatçısı

Konya’da  ve Selçuklu, Meram, Karatay ilçelerinde Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, Sıhhi Tesisat, Musluk Tamiri, Batarya Tamiri, Su Deposu Tamiri, Sifon Tamiri, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Petek Temizliği, Sıhhi Tesisat, Tesisat Döşeme, Batarya Tamiri, Rezervuar Tamiri, Su Deposu Tamiri, Vana Tamiri, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Sifon Tamiri, Petek Temizleme, Tesisat Döşeme, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Profesyonel Su Kaçağı Tespiti, gibi tesisat konularında  sizlere en hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.Emre Yapı Teknik Tesisat  adında Konya’da Su Tesisatı hizmeti vermekteyiz. Emre Yapı Teknik Tesisat  olarak hizmet veren firmamız yıllardır işinde profesyonel ustalar ile çalışmaktadır. En gelişmiş yöntemlerde tıkanıklık açıp, kırmadan noktasal olarak buluyoruz. Kaliteli ve hesaplı hizmet sunmak temel prensibimizdir .  Bir Alo demeniz ile Konya  merkezinde, tüm ilçe ve köylerde  hizmet veriyoruz. Sıhhi Tesisat işleri için size profesyonel su tesisatı ustalarını yönlendiriyoruz.Emre Yapı Teknik Tesisat olarak musluk tamiri,  tıkanıklık açma, temiz su tesisatı, batarya tamiri, banyo gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı  gibi tesisat hizmetleri vermekteyiz. Pis su tesisatı konularında da hizmet veren firmamız uzun yıllar kalite ve güvenin adresi olmuştur. Tıkanıklık Açma. Kalorifer tamir bakım montaj, petek temizleme, Su tesisat döşeme, tamir, tıkanıklık açma. Arayın, Hemen Geliriz.

HİZMETLERİMİZ

Su Kaçağı Tespiti, Sıhhi Tesisat, Kombi Bakımı, Musluk Tamiri, Batarya Tamiri, Su Deposu Tamiri, Sifon Tamiri, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Petek Temizliği, Sıhhi Tesisat, Tesisat Döşeme, Batarya Tamiri, Rezervuar Tamiri, Su Deposu Tamiri, Vana Tamiri, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Sifon Tamiri, Petek Temizleme, Tesisat Döşeme, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Profesyonel Su Kaçağı Tespiti,