Emre Tesisat
Fiyat
10 ★
Hız
10 ★
Kalite
10 ★
Emre Tesisat
  • Firma YetkilisiYunus Emre Görgülü
  • Sektör
  • Telefon0 534 645 36 84
  • İlçeMeram
  • ŞehirKonya
  • Posta Kodu42050
  • Mahalle-
  • Firma Adresi-

Emre Tesisat

Konya Tıkanıklık Açma, Konya Lavabo Tıkanıklığı Açma, Konya Banyo Tıkanıklığı Açma, Konya Gider Tıkanıklığı Açma, Konya Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma.

Konya  ilinde  Kanalizasyon olarak profesyonel su tesisatı hizmeti vermekteyiz. Sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş olan firmamız tıkanıklık açma konusunda profesyonel ekipman ve cihazları ile size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktadır.  Mutfak, Banyo Lavabolarında, giderlerde, küvet, jakuzi, duşa kabin tesisatında, tuvalet ve banyoda tıkanıklık veya koku gelmesi gibi sorunlar varsa bizimle görüşmelisiniz. Tıkanıklık açma cihazımız ile soruna hemen müdahale eder kısa süre içerisinde garantili olarak sorunu çözüme kavuştururuz. Yaklaşık servis süremiz Konya ‘nın tüm ilçeleri ve mahalleleri için 15 dakikadır.

Tıkanıklık Açma Hizmetimiz

Hizmetimiz garantilidir. Gider, pimaş, tıkalı boru, banyo, tuvalet, kanalizasyon açma hizmetinin ardından herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda ücretsi olarak tekrar geliyor ve problemi çözüyoruz. Banyo ve tuvalette koku problemi varsa daha fazla vakit kaybetmeyin. Hem bu kokuya maruz kalmayın hem de ileride giderin tıkanması sonucu oluşacak olan tıkanıklık için şimdiden önleminizi alın. Cihazla tıkanıklık açma konusunda isim yapmış olan firmamız Konya ‘da uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Konya Tıkanıklık Açma

Kaliteli, Profesyonel ve Hesaplı hizmet için hemen arayın!

HemenGeliriz.Com Tıkanıklık Hizmeti

HemenGeliriz.Com ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, Konya ‘da tıkanıklık açma işlerinde Öktem Tesisat olarak sizlere yardımcı olmak ve hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Yapılan anlaşma neticesinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunacağız. Ayrıca garantili hizmet verirken, 15 dakika gibi kısa bir sürede hizmet sağlamayı hedeflemekteyiz. Tıkanıklık Açma için ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz. Firmamız cihazlar ile gelir ve sorunu yerinde çözer.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemli

Firmamız sizlere sunduğu hizmet kalitesini geliştirebilmek adına eksiklerini ve hatalarını sürekli olarak gözden geçiririz ve her zaman daha hizmet sunmayı hedefler. Öktem Tesisat olarak aldığınız hizmet sonunda bu sayfada bulunan yorum alanına geri bildirim yapmanız, bizim için oldukça önemlidir. Buradan yola çıkarak hangi konularda iyi olduğumuzu hangi konularda kendimizi geliştirmemiz gerektiği öğrenebiliriz. Tıkanıklık açma, gider açma, logar açma, pimaş açma, tıkalı boru açma, kanal açma, kanalizasyon açma, hizmetleri için en kısa sürede yorumlarınızı bekliyoruz. Köktem tesisat olarak güzel bir gün geçirmenizi dileriz.

Değerlendirme Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeler
Firma Hakkında Değerlendirme Yap