Konya

Konya Yetkili Baca Temizleme

0 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online
Konya Yetkili Baca Temizleme, olarak 7/24 Baca Temizleme hizmetleri vermekteyiz. Firmamız her zaman kalite ve güvenin simgesi olmuştur. Evlerdeki ya da iş yerlerindeki soba kurulumunda yapılması önerilen ilk işlem baca temizleme işlemi olmalıdır. Bacanızın çekmemesi veya dumanı geri tepmesi durumlarında, Bacanızın tıkalı ve kurum dolmuş olabilir. Çekmeyen bacanız özel aparatlar sayesinde profesyonel ekibimizle Baca açma işlemini gerçekleştirmektedir. Kömür bacası açma işlemi veya bacanız çekmediği zamanlarda kömür bacası temizlenmek veya açmak istenilirken kömür bacası içerisinde çuval kilogramağırlık taş kalması sebebiyle bacanız yanmaz ve çekmez. Baca açma işlemi Tıkalı kömür bacası açma işlemini Yetiş Baca Ekibi olarak profesyonel şekilde yapmaktayız. Arayın Hemen Geliriz!
Konya Yetkili Su Tahliyesi

Yağmur, dere taşkınları veya tesisat arızaları gibi durumlarda yaşanan su baskınları mülklerde ciddi zararlara yol açabilmektedir, baskınlardan dolayı biriken suyun bir an önce tahliye edilmesi gerekmektedir, Konya su tahliyesinde kesin çözümler. Yetiş Su Tahliyesi Olarak Yardımınıza Koşarız . Arayın Hemen Geliriz!

Konya Yetkili Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon ve Logar sistemleri, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanarak size sıkıntı yaşatabilir. Konut, işyeri, site gibi yaşam alanlarındaki problemli pis su atıkları ve bunları şehir hatlarına bağlayan kanallara ait tıkanıklıkların giderilmesi için Arayın Hemen Geliriz.!

Konya Yetkili Lavabo Gideri Açma

Lavabo Tıkanıklığı, Mutfak Tıkanıklığı, Logar Tıkanıklığı, Klozet Tıkanıklığı gibi sorunlarınız da giderlerinize zarar verecek kimyasallar kullanmadan önce bizi Arayın giderlerinize zarar vermeden açalım.