Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Kuru Temizleme – Teklif Al veya Hemen Ara!

kuru temizleme firmaları kıyafetleriniz için en güvenilir adrestir. Hassas kumaşlardan yapılmış kıyafetlerin temizlenmesinde birinci seçim olmuştur. Kuru temizleme özel malzemeler ve özel yöntemlerle yapılan bir işlemdir. Kıyafetinizin üretildiği kumaşa bağlı olarak uygulanmaktadır. Her kumaşın temizlenme modeli farklıdır. Bu işte profesyonelleşmiş firmalar temizleme yöntemlerinin hepsini bilerek sizlere hizmet sunmaktalardır.  

Kuru temizleme firmalarını bulmak için en hızlı yol Hemen Geliriz'den çağrı yapmanızdır. Kuru temizleme firmalarının çoğu evlerden hizmet yapmaktadır. Evlerinizden kıyafetlerinizi alarak sizin için onları temizler ve tekrar evlerinize bırakırlar.  

 

Kuru Temizleme Ne Yapar?

Her türlü kıyafetlerinizin temizliğini yaparlar. Mont, kaban, gelinlik, pantolon, gömlek ve diğer bütün kıyafetlerinizin temizliğini yaparak sizlere lekesiz, modeli bozulmamış kıyafetleri iade ederler.  

 • Kuru temizleme;
 • Su ile temassız
 • Kıyafetlere özel kimyasal maddeler
 • Özel makineler
 • Özel deterjanlar

ile yapılmaktadır. Bunların kullanımından dolayı kıyafetlerinizde su lekesi, suya temasından kaynaklanan kumaşın şeklinin bozulması gibi hasarlar yaşanmaz.  

Kuru temizleme yapılan kıyafetlerin kalitesi ilk günkü gibi kalır. Yıpranmasını ve eskimesini istemediğiniz kıyafetlerinize kuru temizleme yaptırmanız gerekmektedir.

 

Kuru Temizleme Hangi Kıyafetleri Temizler?  

Her türlü kıyafetlerinize temizleme işlemi uygulayan bu işletmelerin teknik yaptığı bazı kıyafetler şunlardır;

 • Gelinlik
 • İpek gömlek
 • Gömlek
 • Erkek/Kadın kumaş pantolon
 • Damatlık
 • Nişan kıyafetleri
 • Söz kıyafetleri
 • Kınalık
 • Mont/Kaşe kaban

Bu gibi kıyafetlerinizi kuru temizlemeciye götürerek temizletebilirsiniz. Böyle ürünlerin genellikle etiketinde, kuru temizleme ile temizleyin etiketi bulunmaktadır. Böyle etiketli kıyafet gördüğünüzde, normal deterjan ve normal makineler ile temizleme yapmayınız.  

Her türlü kıyafetiniz için bu temizleme işlemini kullanabilirsiniz. Bu gibi işletmelerin en düzgün yanlarından bir tanesi sizin evinizden aldığı kıyafetleri tekrar evinize bırakırlar. birçok avantajı olan bu temizleme yönteminin insan hayatını kolaylaştırıcı tarafları vardır. Bunlar temizlemeye ayrılan sürenin boşa gitmemesidir. Kıyafetleri temizlerken harcanan süre yoğun fazladır. Yıkama süresi, asma ve kuruma süreleri de insanları bıktırmaktadır. Kuru temizleme sizin kıyafetlerinizi titizlikle temizlediği gibi dolabınıza direkt koyabilecek şekilde size teslim eder.

 

Kuru Temizleme Leke Çıkarır Mı?

Sevdiğimiz kıyafetlerimizin üstüne çay,yemek,meyve suyu gibi şeylerin dökülmesi bizleri lekenin geçip geçmeyeceği konusunda tedirgin eder. Bu tedirginliklerin üzerine internette kesinliği yabancı çözümler bulup uygulayarak kumaşı daha da zedeleriz. Böyle durumlarda sevdiğiniz kıyafetlerin lekeli kalmasını istemezsiniz. Lekeli kalmasını istemiyorsanız evde üzerine limon, tuz, bulaşık deterjanı vs gibi maddeler sürmeden önce en yakın kuru temizlemeciye götürerek sevdiğiniz kıyafetlerin sizde kalmasını sağlayın.

Temizlemeciye götürdüğünüz lekeli kıyafetlerin durumuna profesyonel personeller bakarak sizlere geçip geçemeyeceği konusunda bilgi verirler. Lekenin geçmesini istiyorsanız lekenin kıyafetin üstünde yoğun aşırı mekan almasına izin vermeden profesyonel kişilere götürerek lekelerinizden kurtulun.  

Lekelerin zorluk derecesine uygun bir temizleme şeklini profesyonel personeller gerçekleştirecektir. Sizlerin tek yapması gereken Hemen Geliriz üzerinden en yakın kuru temizlemeyi bularak çağrı yapmanız. Daha sonrasında verdiğiniz kıyafetlerin temizlenmesi için bekleyerek hızlı bir şekilde temizlenmiş kıyafetlerinize kavuşabilirsiniz.  

 

Gelinlik/Damatlık Temizliği

Özel günlerinizin biricik kıyafetlerini güvenilir kişilerin ellerine bırakınız. Gelinliğiniz veya damatlığınız çekim sırasında ya da yemek yerken kirlenmiş olabilir. Böyle durumlarda panik yapmadan Hemen Geliriz'den kuru temizleme firmalarına ulaşın. Böyle ciddi günlerinizde giyeceğiniz kıyafetleriniz sizler için ne kadar değerliyse bu miktarı bu firmalar anlayarak kostümlerinize o şekilde davranmaktalardır.  

Özel günlerinizin mahvolmasına izin vermeyin. En düzgün şirketlere temizletme işlemi yaparak kıyafetlerinizi garantiye alın. değerli ve değerli kıyafetleriniz firmalar tarafından hassaslıkla temizlenmektedir. Kıyafetlerinizde oluşmuş olan sararmalar, lekeler profesyonel kişilerce temizlenerek giderilmektedir.  

 

7/24 Açık En Yakın Kuru Temizleme

Davetlerde, yemeklerde ve özel günlerde giyeceğiniz kıyafetleriniz o gün içerisinde kirlendi. Böyle durumlarda, "akşam ne giyeceğim?", Nasıl davete giderim?" gibi sorular sorarsınız. ancak 7/24 aktif firmalar sizin acil ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Bu firmalar sizin istediğiniz saatte temizleme işlemi yaparak sizin davete, yemeğe yetişmenizi sağlarlar. En hızlı firmalar Hemen Geliriz yapısında bulunmakta ve sizin için en yakın konumda olanlar sizlere sunulmaktadır. Siz de evinize yakın bir kıyafet temizleme şirketi arıyorsanız Hemen Geliriz ana sayfasından konumunuzu girerek size en yakın firmayı bulun. Arayın ve hizmetinizi en hızlı şekilde alın.  

7/24 açık olan bu firmalar, sizlere gece gündüz hizmet vererek işlerinizin yoğun daha hızlı olmasını sağlamaktalardır. Bu firmalar işlerinizin aksamaması için size en hızlı hizmeti vermeye çalışmaktalardır.  

 

Yorgan/Battaniye Temizliği

Evlerinizin genel temizliklerinde başlıca temizliklerden bir tanesi de yorgan battaniye yıkamaktır. genellikle olarak üstümüze örttüğümüz bu yün veya elyaf şeyler zamanla içlerine kiri, pisliği doldurmaktadır. Bunlar yoğun basit kirlenen ürünlerdir. genellikle nevresim değiştirilse bile yine de yoğun aşırı faydası olmamaktadır. detaylı bir temizlik gerektirmektedir. Böyle ürünler evlerde mevcut makinelerde yıkanması zor olan ürünler olup yıkayan kişiler de mevcuttur. ancak yıkama sırasında ev makinelerinde detaylı bir temizlik söz konusu değildir. Daha detaylı bir temizlik için yorgan ve battaniyelerinizin temizliğini kurumsal kuru temizleme firmalarına yaptırınız.  

Evlerde yapılan mevsimsel genel temizlik sonucu sizler, yorgan ve battaniye temizliğine dikkat etmemiş olabilirsiniz. ancak yoğun ciddi bir ayrıntı olan bu temizlik profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Gece boyu üstünüzde mevcut yorganlar toz ve kirleri içinde barındırdığı için sizin gece boyu temiz bir nefes almanıza engel olmaktadırlar.  

Battaniye ve yorganlar gece boyu soluk aldığınız yerde bulunduğu için detaylı bir temizliği hak ederler. Kuru temizleme firmaları da sizlere dilediğiniz boy ve ebatlarda olan yorgan ve battaniye temizliği yapmaktalardır. Evlerde mevcut makinelerin kilo hacmi, firmalarda mevcut makinelerden yoğun çok küçük olması evlerde yorganlarınızı yıkama imkanı vermemektedir. Bu {imkân|olanak|fırsat} 10kg üstü makinelerde ancak mümkün olabilir. Bu durumlarda da güvenilir ve ucuz temizleme firmaları ile anlaşarak yorgan ve battaniye temizliklerinizi yaptırabilirsiniz.  

 

Kuru Temizleme Ütü Yapar Mı?

kuru temizleme firmaları sizlerin kıyafetlerinizi temizlediği gibi sizin direkt olarak dolabınıza asabileceğiniz duruma getirmektedir. Ütülenmesi gereken, kumaş pantolonlarınız, gömlekleriniz, abiye elbiselerinizin ütüsünü de profesyonel bir şekilde yaparak sizlere sunarlar.  

Özel günlerinizin özel kıyafetlerinin kumaşları da farklıdır. normal gündelik olarak giydiğiniz kıyafetlerden farklı olan bu kıyafetler, dikkatle temizlenmelidir. Abiye kıyafetlerin kumaşı, aksesuarları özel şekilleri itibari ile özel temizleme gerektirir. Bunlara özel temizliği profesyonel kuru temizleme firmaları yapmaktadır. firmalar kıyafetin cinsine, şekline göre uygulanacak temizleme işlemini kararlaştırmaktaladır.  

Özel temizleme teknikleri gerektiren bu sektörde alanında uzmanlaşmış kişilere güvenin. Temizlenme işleminden sonra yapılacak ütü işlemi de ek ücrete tabidir.  

Kuru Temizleme Fiyat Listesi

Ücretler her firma için farklıdır. Her parça ürüne farklı ücret alınmaktadır. Parçanın büyüklüğü, firmaya olan tehlikesi, parçanın kumaşı gibi durumlar fiyatları değiştirmektedir. Fiyatların bir standartı olmayıp her firma kendi fiyat listesini oluşturmaktadır. Ütü işleminden alınan ücret ise bazı yerde temizleme ücretinin içerisinde bazı yerde ise ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. işlem yapılacak olan ürün göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. zor lekeleri olan ürünlerden alınan fiyatlarda lekelerin zorluğuna göre ve lekenin büyüklüğüne göre değişmektedir. yoğun lüks bir hizmet olmayıp, kıyafetlerinizi koruduğu için yoğun da ciddi bir hizmettir. Bu hizmeti veren insanlar kullanılan kimyasalların nasıl kullanılacağı konusunda eğitim almış ve bu işi bilen kişilerdir. Elbiselerinize verilen zararların bazı firmalar tarafından garantisi mevcuttur. Bu firmalar garantili çalışarak elbisenize bir şey olması durumunda size hasarı karşılayan maddi ödemeyi yaparlar. Temizletme işlemini yaptırmadan önce garantisi olup olmadığı gibi bilgileri öğrenebilir. Fiyat listelerini isteyebilirsiniz.  

Sizler kuru temizleme hizmeti almak için Hemen Geliriz üzerinden firmalara ulaşabilirsiniz.