Ladik

Ladik Çamaşır Makinesi Tamircisi

0 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Samsun Ladik Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Kişisel kıyafet ve ev tekstil eşyalarının kullanıma bağlı olarak meydana gelen temizlenme ihtiyaçlarını karşılayan çamaşır makinesinde meydana gelen arıza ve sorunlar çamaşır makinesi tamircisi tarafından giderilir. Kullanım süreleri boyunca;

 • Yanlış deterjan kullanılması,
 • Tesisat bağlantılarında ortaya çıkan sorunlar,
 • Kapasiteden fazla çamaşır yüklemesi,
 • Su basıncı değişimleri,
 • Filtre tıkanıklıkları,
 • Elektronik aksam problemleri

Kaynaklı olarak çamaşır makinelerinde hata ve arızalar meydana gelebilmektedir. Çamaşır makinesi arızaının hemen giderilmesi gerek Kişisel ve genel hijyen açısından, gerek kullanım ömrünün kısalması bakımından önemlidir; Samsun Ladik

Çamaşır makinelerinin kullanım ömürlerinin uzatılabilmesi için yapılacak düzenli bakım ve onarımlar da önemli rol oynar. Çamaşır makinesi tamircisi tarafından yapılan çamaşır makinesi bakımları meydana gelecek pek çok arızayı önlemenin yanında çamaşır makinesinin temizleme performansını artırma ve kullanım ömrünü uzatma açısından faydalı bir uygulamadır.

 

Çamaşır Makinesi Tamircisi Gerektiren Arızalar Nelerdir?

Çamaşır makinelerinde ortaya çıkan hata ve arızaların büyük bölümü kullanımlarına bağlı olarak meydana gelmektedir. Çamaşır makinesi tamircisi tarafından ilgili hata ve arızaların tespit ve gerekli durumlarda yedek parça temini yapılarak tamiri gerçekleştirilmektedir. Yaygın olarak karşılaşılan çamaşır makinesi hata ve arızaları genellikle yerine yapılan tamir müdahaleleri ile kısa sürede çözüme kavuşurken kimi durumlarda parça temini için uzun süreli beklemek gerekmektedir. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak;

 • Su kaçağı,
 • Tambur arızası,
 • Aşırı köpük oluşumu,
 • Motor arızası

Ladik; Meydana gelerek çağrılan tamircinin yaptığı arıza tespit çalışması ardından sorunun nedeni belirlenmektir. Usta seçimlerinde titiz davranılması gerek arızanın tespit edilerek onarılması, gerek gereksiz maliyetin çıkarılmaması açısından önemlidir. Çamaşır makinelerinde ortaya çıkan arıza ve sorunlarda tamir alınacak usta seçimlerinde güvenilir, referanslı ve denetlenebilir ustalar arasından seçim yaparak çamaşır makinenizin en kısa sürede faal duruma geçmesini sağlayabileceğiniz gibi aldığınız hizmet için minimum ücret ödemeyi sağlayabilirsiniz.

 

Çamaşır Makinesi Bakımı

Çamaşır makinelerinin kullanım ömrünü uzatmak ve olası hata ve arızalar önüne geçmek amaçlı olarak çamaşır makinesi bakım işlemleri gerçekleştirilir. Çamaşır makinesi tamir hizmetleri veren ustalardan bakım hizmeti alınarak çamaşır makinesinin gelen kontrolü ve filtre temizliğini içeren bakım işlemi yaptırılabilir. Çamaşır makinesi tamircisi tarafından yapılan bakım çalışmalarında filtre temizliği ile birlikte makinenin değişmesi gerekli parçaları tespit edilerek değiştirilip genel kontrolün tamamlanması ile birlikte bakım çalışması sonlandırılır.

 

Çamaşır Makinesi Sökme – Takma

Taşınma veya çamaşır makinesinin yerini değiştirme ihtiyaçlarında çamaşır makinesi tamircisi tarafından sökme ve takma hizmeti sunulmaktadır. Gerek çamaşır makinesi bağlantılarının usulüne uygun olarak sökülmesi, gerek taşıma sırasında çamaşır makinesinin zarar görmesinin engellenmesi açısından tamirci hizmeti almak karşılaşılabilecek riskleri minimize etmektedir. Taşınma işlemi için planlanan günde çamaşır makinesinin de demontaj ve montaj işlerinin tamamlanabilmesi için acil çamaşır makinesi tamircisi bulunarak mevcut çamaşır makinesini çalışır vaziyette yeni taşınılan evde kullanabilmek mümkündür.

Çamaşır makinesi sökme ve takma işlemleri gerek düşük işçilikle ücretlendirilmesi, gerek acil ihtiyaç kapsamına girmesi nedeniyle hizmet almak isteyen çamaşır makinesi sahiplerini zor durumda bırakabilmektedir. İyi bir referans aracılığı ile aynı gün içerisinde ustayı temin etmek için güvenilir ve güçlü denetleme mekanizmasına sahip hizmet sağlayıcıları kullanarak planlarınızda herhangi bir aksaklık yaşamadan uygun maliyetlerle çamaşır makinelerinizi naklederek yeni taşındığınız evde çalışır vaziyette teslim alabilirsiniz.

 

En Kısa Yoldan Çamaşır Makinesi Tamircisi Nasıl Bulunur?

Güvenilir ve referanslı çamaşır makinesi tamirci numarası sahibi değilseniz olası çamaşır makinesi hata ve arızalar yanlış seçimler yapabilirsiniz. Çamaşır makinenizin tamir ve bakımı için usta çağırmadan önce Hemen Geliriz web sitesini ziyaret ederek yaşadığınız il ve ilçede sorununuzu çözmek için bekleyen çok sayıda usta arasından aynı gün içerisinde çamaşır makinenizi tamir edecek ustayı Hemen Geliriz’e özel indirimli fiyatlarla seçebilirsiniz. Ustanın evinize geliş ve arızayı gideriş aşamalarının tümünde Hemen Geliriz denetiminin sürdüğü ilgili hizmette garantili olarak tamir hizmeti verecek çamaşır makinesi tamircisi ile en hesaplı fiyatlarda sorunu kökünden halledebilirsiniz.

 

Çamaşır Makinesi Yedek Parça Temini 

Çamaşır makinelerinde meydana gelebilen arızada çamaşır makinesi tamircisi tarafından tamir edilemeyen parçaların yenisi ile değişimi için yedek parça temin hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Tamircilerin çalıştıkları markaların sıkça parçalarını kullanması sebebiyle bireysel siparişlere göre daha hesaplı ve hızlı sürelerde çamaşır makinesi yedek parça temini yapabildikleri bilinmektedir. Arıza tespit aşamaları sırasında arızaya neden olan parçanın tespiti ve tamir olanağının bulunmaması kararının verilmesi ardından çamaşır makinesi marka ve modeline göre ilgili parçanın tamirci stoklarında bulunmaması halinde siparişi verilir.

Yedek parça temini hizmetinde ustanın işinin ehli ve dürüst olması son derece önemlidir. Yedek parça teminlerinin gerek tamir maliyetini yükseltmesi, gerek orijinal parça yerine çıkma veya yan sanayi parçaların kullanılabilmesi çamaşır makinesi sahiplerini mağdur edebilmektedir. Güvenilir ve ehil ustalar öncelikle arızalı parçanın onarılması için yapılabilecek çözümler arayarak ilgili arızayı minimum maliyette gidermeyi amaçlarlar. Ehil olmayan ustalar ise doğrudan parça siparişi geçerek tamir maliyetlerini artırırlar. Çamaşır makinesi arıza ve sorunlarında güvenilir ve kaliteli ustalarla çalışan hizmet sağlayıcılar vasıtası ile tamirci ustalarına ulaşarak ilgili riski ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Çamaşır Makinesi Su Kaçağı Arızası Tamir ve Onarımı

Ladik; Çamaşır makinesinin yıkama işleminde kullandığı suyu dışarıya kaçırma şikayetleri yaygın olarak görülebilen çamaşır makineleri arızaları arasında yer alır. Su kaçağı problemleri gerek çamaşır makinesinin kaçak sebebiyle daha fazla su kullanması, gerek sızarak çamaşır makinesi dışına çıkan suyun mahal duvar ve döşeme kaplamalarına hasar vermesi sebebiyle acilen giderilmesi gereklidir. Çamaşır makinesi tamircisi tarafından yapılan inceleme sonrası;

 • Yüksek su basıncı,
 • Çatlak ya da yerinden çıkmış giriş veya tahliye borusu,
 • Delik kapı körüklü contası,
 • Yerinden oynayan rezidans

Kaynaklı olabilmektedir. Arıza ile karşılaşıldığı an itibari ile en hızlı şekilde 7/24 çamaşır makinesi tamircisi hizmetlerine başvurularak arızanın giderilmesi sağlanır.

 

Çamaşır Makinesi Motor Arızası Tamir ve Onarımı

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arıza ve sorunlar içerisinde ne yüksek maliyetli arızalar arasında yer alan motor hata ve arızaları iyi bir çamaşır makinesi tamircisi tarafından hızlı ve olabilecek en ekonomik koşullarda giderilmektedir. 

 • Çamaşır makinesi kazanının dönmemesi,
 • Makinenin su tahliye etmemesi

Şeklinde kendini belli edebilen çamaşır makinesi motor arıza en yakın çamaşır makinesi tamircisi çağrılarak şikayetlerden bahsetmenin ardından arıza tespit çalışması gerçekleştirilir. Usta tarafından tespit edilen motor arızasının tamir ile yapılabilme ihtimali olması halinde motor sökülerek tamir edilmesinin ardından çamaşır makinesi yeniden çalışır duruma getirilirken tamir olamayacak durumda olan motorlar için yeni motor siparişi verilerek sorun çözülmektedir.

 

Çamaşır Makinesi Tambur Arızası Tamir ve Onarımı

Çamaşır makinelerinin çalışma esnasında gürültülü çalışma şikayetlerinin ardında tambur arızaı yatmaktadır. Çamaşır makinesi tamburu yıkama işleminin gerçekleştirildiği hazne olarak görev alan çamaşır makinesi bileşeni olup kullanım süresi ve şekline bağlı olarak farklı sebeplerden arıza verebilmektedir. İlgili arıza ve sorunlar kendisini çamaşır makinesinin gürültülü olarak çalışması şeklinde belli ederken muhtemel arıza kaynağı;

 • Arızalı tambur yatak rulmanları,
 • Gevşemiş tambur yarak gövdesi,
 • Kazan ile tambur arasında sıkışmış yabancı bir cisim,
 • Yerinden çıkarak tambura sürten rezistans,
 • Arızalı yıkama motoru rulmanı

Gibi farklı nedenler olabilir. Çamaşır makinesi tamircisi tarafından çamaşır makinesinin çalışma sesi dinlenmesinin ardından arıza kaynağı tespit edilerek yapılan söküm ardından tamir işlemi gerçekleştirilir. Yedek parça ihtiyaç olması halinde ilgili parçanın temin edilmesi ile birlikte arızalı parça değiştirilerek çamaşır makinesinin yeniden sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır.

Sektörler;

Beyaz Eşya Tamiri