hg
Zertürk Tesisat Mesut Zertürk
Zertürk Tesisat olarak Mersin lokasyonunda Su Tesi ... satçısı, Sıhhi Tesisatçı, Tesisat Döşeme, Tesisat Tamircisi, Batarya Tamircisi, Klozet Tamircisi, Musluk Tamircisi, Rezervuar Tamircisi, Sifon Tamircisi, Su Borusu Tamiri, Su Deposu Tamiri, Su Saati Tamiri, Taharet Musluğu Tamiri, Vana Tamiri, Tıkanıklık Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Boru Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Küvet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Su Kaçağı Tespiti, Banyo Su Kaçağı Tespiti, Duvar Su Kaçağı Tespiti, Havuz Su Kaçağı Tespiti, Mutfak Su Kaçağı Tespiti, Tavanda Su kaçağı Tespiti, Tuvalet Su Kaçağı Tespiti, Güneş Enerjisi, Kanalizasyon, Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme, Lağımcı, Vidanjör, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
1 Değerlendirme
5.0
2328 Hizmet Verdi
hg
Yetiş Baca Temizleme Adem Oruçoğlu
Yetiş Baca Temizleme olarak Konya lokasyonunda Bac ... a Temizleme, Baca Temizleme Raporu Firmaları, Fabrika Baca Temizleme, Doğalgaz Baca Temizleme, Fırın Baca Temizleme, Hastane Baca Temizleme, Kalorifer Baca Temizleme, Kombi Baca Temizleme, Kurumlu Baca Temizleme, Merkezi Sistem Baca Temizleme, Restoran Baca Temizleme, Soba Baca Temizleme, Şönt Baca Temizleme, Yağlı Kanal Temizleme, Havalandırma Kanalı Temizleme, Yetkili Baca Temizleme, Çöp Şutu Temizleme, Çamaşırhane Kanalı Temizleme, Kanalizasyon, Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme, Lağımcı, Vidanjör, Tıkanıklık Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Boru Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Küvet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
761 Hizmet Verdi
hg
Mert Sıhhi Tesisat Veli Bakır
Mert Sıhhi Tesisat olarak Aydın lokasyonunda Su Te ... sisatçısı, Sıhhi Tesisatçı, Tesisat Döşeme, Tesisat Tamircisi, Batarya Tamircisi, Klozet Tamircisi, Musluk Tamircisi, Rezervuar Tamircisi, Sifon Tamircisi, Su Borusu Tamiri, Su Deposu Tamiri, Su Saati Tamiri, Taharet Musluğu Tamiri, Vana Tamiri, Kanalizasyon, Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme, Lağımcı, Vidanjör, Su Kaçağı Tespiti, Banyo Su Kaçağı Tespiti, Duvar Su Kaçağı Tespiti, Havuz Su Kaçağı Tespiti, Mutfak Su Kaçağı Tespiti, Tavanda Su kaçağı Tespiti, Tuvalet Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Boru Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Küvet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme, Kalorifer Petek Temizleme, Kombi Petek Temizleme, Tesisat Petek Temizleme, Radyatör Temizleme, Kombi Arıza, Kombi Tamircisi, Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Montajı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
741 Hizmet Verdi
hg
Özgüven Tesisat Yapı Burak Özdemir
Özgüven Tesisat Yapı olarak Kayseri lokasyonunda K ... analizasyon, Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme, Lağımcı, Vidanjör, Tıkanıklık Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Boru Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Küvet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
654 Hizmet Verdi
hg
Gökçe Tesisat Mehmet Gökçe
Gökçe Tesisat olarak Sivas lokasyonunda Baca Temiz ... leme, Baca Temizleme Raporu Firmaları, Fabrika Baca Temizleme, Doğalgaz Baca Temizleme, Fırın Baca Temizleme, Hastane Baca Temizleme, Kalorifer Baca Temizleme, Kombi Baca Temizleme, Kurumlu Baca Temizleme, Merkezi Sistem Baca Temizleme, Restoran Baca Temizleme, Soba Baca Temizleme, Şönt Baca Temizleme, Yağlı Kanal Temizleme, Havalandırma Kanalı Temizleme, Yetkili Baca Temizleme, Çöp Şutu Temizleme, Çamaşırhane Kanalı Temizleme, Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisatçı, Tesisat Döşeme, Tesisat Tamircisi, Batarya Tamircisi, Klozet Tamircisi, Musluk Tamircisi, Rezervuar Tamircisi, Sifon Tamircisi, Su Borusu Tamiri, Su Deposu Tamiri, Taharet Musluğu Tamiri, Vana Tamiri, Kanalizasyon, Kanalizasyon Açma, Kanalizasyon Temizleme, Lağımcı, Vidanjör, Su Kaçağı Tespiti, Banyo Su Kaçağı Tespiti, Duvar Su Kaçağı Tespiti, Havuz Su Kaçağı Tespiti, Mutfak Su Kaçağı Tespiti, Tavanda Su kaçağı Tespiti, Tuvalet Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Banyo Tıkanıklığı Açma, Boru Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Küvet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Petek Temizleme, Doğalgaz Petek Temizleme, Kalorifer Petek Temizleme, Kombi Petek Temizleme, Tesisat Petek Temizleme, Radyatör Temizleme, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
624 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Emeğine Sağlık Verdiğin Hizmet 5

Emeğinize sağlık teşekkürler titizlikle çalıştınız herkese tavsiyemdir


En İyi 10 Lağımcı – Teklif Al veya Hemen Ara!

lağımcı tıkanmış olan kanalizasyonları açan veya sıfırdan kanalizasyon döşeme işlemlerini yapan kimsedir. Lağımcılar eskiden beri bulunmaktadırlar. Bu kişiler sizlere her türlü lağım işlemleriniz için yardımcı olabilmektedirler. Lağımlar binaların pis giderlerinin bağlandığı yerlerdir. Bu yerlerin tıkanması veya yeniden açılması gibi durumlar genellikle olarak meydana gelmektedir.  

Lağımların tıkanmasının belli başlı nedenleri bulunmaktadır. Lağımlar genellikle tuvaletlere atık erimeyen maddelerin birikmesi veya boruları tıkaması ile beraber tıkanmaktadır ve açma işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Lağımların tıkanmaması için kişilerin Wc veya lavabolara erimeyen maddeleri atmaması gerekmektedir. Bu türlü maddeler atıldıkça lağımcı ihtiyacı artmaktadır.  

 

Tıkanıklık Açma İşlemi

Banyo lavaboları, mutfak lavaboları veya tuvaletlerin giderlerinin bağlandıkları yerler, genel olarak tıkanabilmektedir. Buralara atık maddelerin biçimlerine bağlı olarak tıkanmaları mümkündür. Wc ve lavaboların genellikle tıkanmasını önlemek için kullanımları sırasında oluşacak sorunlara dikkat etmek gerekmektedir.  

Tıkanıklık açma durumlarında gereken olan birçok malzeme ve ekipmanı lağımcı sağlamaktadır. Lağımcılar temizleme ve tıkanıklık açma işlemi yapacakları yerlere uygun olarak yanlarında sınırlı bir donanım getirmektedirler. Kişilerin kullanımına bağlı olarak temizleme ve tıkanıklık açma yöntemleri sıklaşabilmektedir. Lağımcılar sizlere temizleme işlemi ve tıkanıklık açma işlemi sunabilmektedirler.  

Eskilerden beri olan bu meslek şimdilerde teknolojik aletlerle beraber giderek kolaylaşmakta ve hızlanmaktadır. Lağımcı kendi yöntemleri sırasında birçok teknolojik cihaz kullanabilmektedir. Eskilerde kullandıkları materyaller genellikle kürek, kazma benzeri şeyler olsa bile şimdilerde böyle bir malzeme kullanma işlemlerine ihtiyaç kalmamaktadır.  

Tıkanıklıkların giderilebilmesi için artık komple tuvaletin veya fayansların sökülmesine ihtiyaç kalmamaktadır. Lağımcı artık işlemlerini son teknoloji aletlerle beraber yapmaktadır. Lağımcıların yaptıkları işler için farklı teknolojik cihaz üretilmektedir. Üretilen materyalleri kullanan lağımcı sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır. Tuvaletlerinizin tıkanması sonucunda Hemen Geliriz üzerinden çağıracağınız lağımcı, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadırlar. 

Lağımcıların çalışabilmesi için Hemen Geliriz Web Sitesi üzerinden ulaşacağınız kişiler ile anlaşabilirsiniz. Lağımcıların işlerini yapabilmesi için gereken olan donanım ve ekipmanları yanlarında getirerek işlemlerini yapabilmektedirler. Tuvaletlerinizin tıkanmasını önlemek için de Wc kullanımlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Wc kullanımları sırasında yanlış bir uygulama olursa bir lağımcıya ihtiyaç doğmaktadır. Eski yıllarda olduğu gibi el aletleri yerine yeni teknoloji ile yapılmış robot cihazlar ile beraber lağım temizleme ve lağım tıkanıklığı açma yöntemleri yapılabilmektedir.  

Tuvaletlerin giderlerinin biriktiği yerlerde bazı durumlarda tıkanıklıklar meydana gelebilmektedir. Lağımların kapasitesinin üzerinde kullanımı veya Wc ve lavaboların yanlış kullanımı ile beraber buralarda meydana gelebilecek tıkanmalar nedeniyle bir lağımcı aramaya başlarsınız. Bu kişilere ulaşmanızın en hızlı yolu da Hemen Geliriz Web Sitesi'dir. Hemen Geliriz Web Sitesi'nde mekan alan lağımcı sizlere kanalizasyonlarınızın bütün sorunları için yardımcı olacaktır. Lağımcılar kanalizasyonların bulundukları yerlere kamera sistemleri ve diğer sistemler ile beraber bakarak tıkanıklıkların tespitini yapmaktadırlar.  

Kameralı sistemler sayesinde artık fayansları veya klozetleri kırmaya, çıkarmaya ihtiyaç kalmadan tıkanıklığın nerede olduğunu görerek yine robot makineler sayesinde tıkanıklığı yapan maddelere ulaşılarak bu maddelerin oradan çıkarılması sağlanmaktadır.,

 

Lağım Temizleme

Lağımlar aşırı kullanımları sırasında sıkça dolabilmektedir. Dolan lağımların ise bazı iş makineleri tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Lağımların temizlenmemesi gibi durumlarda pis kokuların dışarıya çıkması söz konusu olmaktadır. Lağımlar 2 ya da 3 yıla bir temizlenmeli ve boşaltılmalıdır. mekan altında mevcut bu yerlerin dolması halinde pis suların dışarıya çıkması da söz konusu olmaktadır. Söz konusu pisliklerin dışarı çıkması ile beraber etrafta oluşabilecek kötü görüntü kişiler tarafından güzel karşılanmamaktadır.  

Lağımları temizlemek için aktif lağımcı Hemen Geliriz üzerinden sizlere hizmet verebilmektedir. Verdikleri hizmet karşılığında sizlerden sınırlı ücretler talep etmektedirler. Talep edilen fiyatların kabul edilmesi ile beraber işlemlerin yapılması için başlama onayı verebilirsiniz. Lağımcı sizlerin onayı olmadan işleme başlamayacaktır. Lağımcının çalışma alanlarından bir tanesi de lavabolarda mevcut tıkanıklıklardır. Buralarda mevcut tıkanıklıklar yine aşırı aşırı koku ve pis bir görüntü oluşturacağı için işinde profesyonel olmuş lağımcı ile çalışılması önemlidir.  

Lağımlar temizlenmediği zamanlarda oluşan hasarlar büyük ve zahmetli olmaktadır. Oluşan lağım sorunları için gereken olan kişilere ulaşabilmeniz için Hemen Geliriz sizlere hizmet sunmaktadır. Lağımlarınızın aşırı aşırı dolması veya tıkanması gibi sebeplerden dolayı ortaya çıkan pis koku ve görüntülerin giderilmesi gerekmektedir. lağımcı sizlere bu konuda yardımcı olacak kişilerdir. Bu kişilerin yapması gereken işleri yapabilmesi için öncelikli olarak özel makineler ve insan gücü kullanılmaktadır. Lağımların içerisine direkt olarak insanlar giremediği gibi iş makinelerinin de girmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeplerden dolayı öncelikli olarak yeni teknoloji kameralar ile beraber lağımların içerisinin görüntüsü çıkarılmaktadır. Tıkanmaların hangi noktalarda olduğunu belirleyen lağımcılar ile beraber işlerinizi halletmeniz mümkündür.  

Kendi evlerinizde mevcut lağım çukurlarının gereken olan programlı temizliklerini lağımcılara yaptırabilmeniz mümkündür. Lağım çukurları ve lağıma giden boruların temizlenmesi için de yine lağımcı ile çalışabilmeniz mümkündür. Bu işleri yapan kişiler özel kıyafetler ve özel makineler ile beraber işlemlerini sürdürmektedirler. Bu işleri yapan kişilerin özel olarak kullandıkları cihazlar sadece lağım içerisinde kullanılmakta olup daha sonrasında da sterilize edilmektedir. Sterilize edilerek daha sonrasında mikropların yayılması engellenmektedir.  

Lağımlarda mevcut mikropların lağımcıya ve diğer insanlara mikrop saçmasının önüne geçebilmek için lağımcılar oldukça titiz davranmaktadırlar. Titiz davranarak daha sonra oluşabilecek hastalıkların da önüne geçmektedirler.  

 

Lağım Temizleme Fiyatları

Lağımların programlı olarak taşmadan önce temizlenmesi gerekmektedir. gereken olan durumlarda da acil olarak en yakın lağımcı Hemen Geliriz üzerinden çağırılabilmektedir. Lağımcıların sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunmasını dilediğiniz zamanlarda Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mekan alan konum bilgisini doldurmanız gerekmektedir. gereken olan durumları sizler belirleyerek programlı bir şekilde lağım tahliye işlemlerini yaptırabilmeniz mümkündür.  

Kendi evleriniz için açtıracağınız lağım çukurları için yine Hemen Geliriz Web Sitesi'nde mekan alan firmaları veya kişileri arayabilirsiniz. Aradığınız kişiler ile beraber lağımların temizlenme fiyatlarını veya lağımcının yapacağı diğer hizmetler için verdiği fiyatları öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz fiyatlar dahilinde bu ustalar ile beraber çalışmak istiyorsanız, lağımların bulunduğu yere ustaları çağırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Lağımların etrafa vereceği veya sizlere vereceği hasarlar nedeniyle özel olarak önceden temizletilmesi ve süre zaman boşaltılması gerekmektedir. gereken temizleme ve tahliye işlemi yapılmayan lağımlarda çıkabilecek sorunların giderek büyümemesi için daha önceden alınabilecek önlemleri lağımcı ile beraber alabilmeniz mümkündür. Lağımcılar sizlere lağımlarla ilgili olarak bütün hizmeti sunabilmektedirler. Lağımlar içerisinde mevcut atıklar için temizleme yöntemleri oldukça zor olmaktadır. zor olan bu temizleme işlemini gerçekleştirebilecek alanında profesyonel olan lağımcı ile Hemen Geliriz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.