Lapseki

Lapseki Camcı

0 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Çanakkale Lapseki Camcı

Camcı

Lapseki Camcı; Cam, geçirgen bir madde olması dolayısıyla içinden ışığın geçmesine izin verir. Ayrıca arkasındaki şeylerin görünmesini sağlar. Camlar çoğu zaman sert yapıdadır. Fakat ne kadar sert olursa olsun kırılabilir maddelerdir.  Cam hayatımızın önemli bir kısmında yer alır. Nereye elimizi atarsak atalım camdır diyebiliriz. Camlar hayatımızda önemli bir yer kaplar. 

Camın hangi usta tarafından icra edildiği de önem arz eder. Temiz işçiliğin yapılması önemlidir. Çünkü örneğin camlar kışın bizleri soğuktan korur. Ya da camlar dışarıdan gelen seslerin direk iletilmemesi konusunda önemlidir. Bazı camlar vardır ki dışarıda oluşan bütün sesi evde hissedersiniz. Ama bazı camlar da vardır ki sesi olabildiğince yalıtıp içeri girmesini sağlar. Günlük yaşantımızı, hayat şartlarımızı, hayattan duyduğumuz memnuniyeti, zevki etkiledikleri için camlar bu bakımdan önemlidir. Camlarımız ne kadar sağlam olursa, camlarımız ne kadar istediğimiz seviyede olursa  o kadar mutlu oluruz. En iyi cam için Arayın, Hemen Geliriz.

Lapseki Aynacı

Lapseki Aynacı; Aynacı, Camın hayatımızdaki yeri bu kadar önemliyken camcılık mesleğinin önemi de kaçınılmazdır. Camcılık yapan cam ile uğraşan en kaliteli hizmet veren, işinin ehli olan, camcılık konusunda ustalaşmış uzman ustalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Her şeyin en kalitelisini, en hesaplısını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Çok çeşitli camlarımız bulunmaktadır. bunlardan biri normal pencere camlarıdır. Normal pencere camları değişik kalınlıklarda ve çekme yöntemi ile üretilen camlardır. İstenilen kalınlıkta her türlü cam takımı yapılmaktadır. Normal pencere camlarının yanı sıra hava tabakalı camlar, kristal camlar, float camlar, empirme camlar, güvenlik camları, temperlenmiş camlar, telli camlar gibi cam çeşitleri oldukça çok sayıda bulunmaktadır. 

Bunların yanı sıra sadece oturulan odaya yapılan camlar değil aynı zamanda şimdi balkonların da camdan yapılması rövanştadır. Cam balkon uygulaması oldukça giderek önemi artan bir konu haline gelmiştir. Modernliğin bir göstergesi olarak görülen balkon camlar siz değerli halkımız tarafından tercih edilen bir uygulama olmuştur. Fakat herkes aynı işçiliği gösteremez. Çünkü cam balkon uygulaması hem görsellik hem de kullanılabilirlik açısından oldukça önemlidir. Bu açıdan yapımı da ayrıca önem arz etmektedir. En iyi cam balkon uygulamalarını yapmaktayız. Güvenilir hizmetin tek adresiyiz. Camcılık sektöründe her açıdan güvenebilirsiniz. Arayın, Hemen Geliriz.

 

AYNA MODELLERİ

Türkiye camcılık sektörünün en önemli ülkelerinden birisidir. Yıllık 8 milyar Dolarlık iş hacmi bulunan camcılık sektörü ara eleman yetersizliği yüzünden her yıl yüzde 90 civarında küçülmektedir. Camcılık sektöründe de yetişmiş eleman sıkıntısından dolayı işletmelerin çoğu düşük performans ile çalışmaktadır. Fakat bizim çalışma sistemimiz oldukça sistemli bir şekilde devam etmektedir. Ayrıca elemanlarımız alanında uzman ustalarımız işlerini en iyi şekilde icra etmektedir. Cam üretiminin antik çağlarda ilk olarak cam boncuklar ve küçük objelerle başladığı bilinir. O dönemden bu yana kesintisiz devam eden boncuk yapımı, cam sanatı içinde önemli bir yere sahiptir. Camcılık oldukça önemlidir. Cam hayatımızın en önemli alanında yer almaktadır. Camların üretiminden ulaşımına kadar her türlü tadilatı bizler tarafından en iyi şekilde gerçekleşmektedir. Taşınıp takılması konusunda Türkiye’nin tek adresiyiz. Aktif olduğumuz her ilçede ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Telefonumuzu aradığınız takdirde hızlı hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tek yapmanız gereken hemengeliriz.com internet sitemizden bize ulaşıp telefonumuzu aramanızdır. Günün her saati aktif olarak hizmet vermekteyiz. Her saat bizleri arayıp sorunlarınızı, görüşlerinizi paylaşıp en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Arayın, Hemen Geliriz!

 

BANYO AYNASI

Ülkemiz modernleşmekte, gelişmekte olan bir ülkedir. Her gün giderek artan teknolojiyle birlikte her türlü alanda iyileşmeler meydana gelmektedir. Bu alanlardan biri de camcılık sektörüdür. Önemi giderek artan konulardan biri de aynalardır. Aynalar hayatımızın her alanınında karşımıza çıkmaktadır. Evimizin salonunda, yatak odamızda, banyolarımızda, lavabolarımızda aynalar bulunmaktadır. Bu aynaların sağlamlığı bizler açısından arzu edilen bir durumdur.   Güler yüzlü işinin ehli ustalarımız tarafından yapılan aynalardan oldukça memnun kalacaksınız. Temizlik, titizlik bizler açısından üzerinde sıklıkla durulan önemli bir konudur.  Rahatlıkla ulaşabileceğiniz sitemiz hemengeliriz.com’a girerek sektörler kısmından camcı kısmını seçmeniz yeterlidir. En hızlı hizmet için sizlerden gelen aramayı beklemekteyiz. Bize ulaşımın kolaylığı bizleri size en hızlı şekilde ulaştıracaktır. Arayın, Hemen Geliriz!

 

DEKORATİF AYNA

Evlerimizde bulunan aynaların yanı sıra iş yerlerimizde de çokça bulunan bir maddedir. Özellikle sektörüne göre artmaktadır. Örneğin; alışveriş merkezlerinde, kuaförlerde aynalar çok sayıda bulunur. Yine bu aynaların sağlamlığı kullanışlı olması ve görselliği oldukça önemlidir. En güzel size özel aynaları yapmaktan kıvanç duyuyoruz. En kaliteli hizmeti almak herkes tarafından istenen bir durumdur. Çünkü yapılan iş ne kadar temizse ne kadar uzun süreli işlevini yitirmezse o kadar memnun kalınacaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti üzerinde önemle durduğumuz konuların en ön sırada gelenidir. Çünkü memnun kalan müşterilerimiz bizleri tekrar aradığında her defasında mutlu olmaktayız. Karşılıklı güven, karşılıklı memnuniyet çok önemlidir. Evlerimizde, iş yerlerimizde kullanılan aynaların yanı sıra arabalarımızda da aynalar bulunur. Yan aynalar, dikiz aynası bunlardan bir kaçıdır. Bu aynaların önemi araba için büyüktür. Çünkü araba kullanmak ciddi bir tecrübenin yanı sıra eksiksiz her şeyinin tam olması gerekir. Bir kazaya sebebiyet vermemek, can ve mal güvenliğini sağlamak açısından araba aynalarının önemi büyüktür. Her türlü ayna işleri için Arayın, Hemen Geliriz!

 

DUVAR AYNASI

Camcılık mesleğinin öneminin yanı sıra camcıların yerine getirdiği görevler de oldukça önemlidir. Binalara montajı yapılacak cam ürünlerinin hazırlığını yapmak, cam takılacak doğramanın ölçülerini tespit etmek, camı doğrama ölçülerine göre çizmek, çizilen yerlerinden ayırmak, kullanılacak macunu hazırlamak, binaların kapı-pencere cam montajını yapmak, cam çıtalarını çıkartmak, cam yuvalarını temizlemek, camın denge ayarını yapmak,cam macununu cam yuvalarına çekmek, fazlalıkları düzeltmek, cam çıtalarını çakmak, lastik fitilleri cam yuvalarına geçirmek, işin son kontrolünü yapmak, binaların dış (giydirme) cephe cam montajını yapmak, kapı ve vitrin montajı yapmak, cam kapının denge ayarını yapmak, cam kapının fren ve hız ayarını yapmak, binaların kapı, pencere ve vitrin camlarını sökmek, cam kapı ve ayna ürünlerine şekil vermek ( delik açmak, pah yapmak vb.), binaların kapı-pencere ve vitrin camlarının bakımlarını yapmak, macun, izolasyon elemanı lastik fitilleri yenilemek, kırık camları değiştirmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir. İşlevleri yerine hem hesaplı hem de oldukça özverili şekilde yerine getirmekteyiz. 

 

AYAKLI BOY AYNASI

Hemengeliriz.com ailesi olarak Türkiye’nin seksen bir ilinde uzun yıllardır aktif olarak hizmet vermekteyiz. Ülkemizin en küçük ilçelerinde bile aktifleşerek ustalarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluyuz. Ustalarımızla iş birliği içinde çalışarak her sektörde en güvenilir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Gerek doğu gerek Doğu Anadolu gerekse Marmara bölgelerinde tüm il ve ilçelerde çalışan mesleğini hakkıyla yerine getiren ustalarımız ile sizlere ulaşmaktayız. Ulaştığımız her müşteriden birebir dönüt aldığımız onların memnuniyetini dinlediğimiz doğrudur. Bizlere olumlu şekilde her dönen müşteri bizim mutluluk sebebimiz olmuştur. Sektörlerimiz önemlidir. bunların içerisinde önemi oldukça büyük olan camcılıkta vardır. Cam ile ilgili her türlü hizmetin verilmesi bizlerin olumlu dönüt almamızda etkendir. Camcılık sektörünün öneminin bu derece yüksek olması bu görevi icra eden ustalarımızın da oldukça önemli olduğu gerçeğiyle bizleri karşı karşıya bırakır. Uzman ustalarımız, en kaliteli hizmetimizi sizlere ulaştırmak için Arayın, Hemen Geliriz!