Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Lazer Epilasyon – Teklif Al veya Hemen Ara!

lazer epilasyon son dönemlerde giderek çoğalmış bir yöntemdir. Eskilerden beri acılı ağrılar ve jiletler ile uğraşmaktan sıkıldıysanız ve artık kesin çözümler görmek istiyorsanız lazer epilasyon yaptırmayı deneyebilirsiniz. Bu yöntemde acı olmamakla beraber kesiklere yol açacak veya ağda lekelerinin kaldığı gibi bir durum söz konusu değildir. Bu politika aralıklı bir şekilde yapılarak kıl köklerine işlemi uygulayarak sorunları kökten çözmektedir.  

Lazer yaptıracağınız firmalarda doktorlar bulunarak ilk önce sizin cilt tipiniz öğrenilir. Cilt tipinizin nasıl olduğu konusunda bir karar verildikten sonra işlemlerin kaç derecede yapılacağı, ne genellikle yapılacağı teknik yöntemleri ve diğer ayrıntılar için kararlar verilir. Bu kararların ardından yapılacak işlemle başlanabilir. Yapılacak bölgenin temizliği önemlidir. işlem yapıldıktan sonra uygulanan bölgeye su değmemesi gerekmektedir. İşlemin nasıl ve hangi yöntemle yapılacağı kararlaştırıldıktan sonra profesyonel kişilerce bu teknik yapılmaya başlanır. sınırlı aralıklarla bu bu bölgelere lazer epilasyon işlemi uygulanır.

 Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Lazer epilasyon uygulaması profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu teknik yönteminde lazer ışınları sayesinde kıl köklerine nüfus ederek kıl köklerinde mevcut kıla rengini veren pigmentlerin özelliklerini yitirmesi için çalışılmaktadır. Bu politika uygulandıktan sonra kıllarınızda seyrelmeler, kıllarınızın renklerinde değişmeler meydana gelir. Kıl köklerini en düzgün gören makineler sizlere en düzgün hizmeti veren makinelerdir. Bu makinelerin hangi cilt tipine göre kullanılacağı uzmanlar tarafından kararlaştırılmaktadır. Sizin cilt tipinize göre hangi makinenin kullanılacağına uzmanlar karar vermektedirler.  

Bu uzmanlar ile beraber en uygun makinenin seçimine sizler de karar verebilirsiniz. Etkilerini en düzgün gördüğünüz makineleri seçim ederek, seans sayınızı azaltabilir ve daha az masrafla tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon çeşitlerinden bazıları şunlardır;

Diode lazer

Alex lazer

Nd Yag lazer

Buz lazer

Bunlar epilasyon cihazlarının çeşitleridir. Bu cihazlardan istediğinizi seçerek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptırılırken hangi yaşta olduğunuz da önemlidir. Yaşa bağlı olarak kıl dökülmeleri meydana geldiği için kıllarınızın ne derece olduğunu uzmanların öğrenmesiyle size daha düzgün hizmet verebilmektedirler. Her yaşa uygun olarak lazer uygulamaları farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar ile beraber kıl kökleriniz zayıflatılarak kıllarınızın sizi rahatsız etmesi artık olanaksız hale gelmektedir.  

Lazer epilasyon yapılırken, yaşınız sorulduğu gibi ten renginiz ve cinsiyetiniz de sorulmaktadır. Bu kriterler uygulanan lazer epilasyonun ne şekilde uygulanacağı planlamısında kullanılmaktadır. Ten renginiz kıl renklerinizi de belirlediği için kıl köklerinize uygun olarak kıl yakma işlemi uygulanacaktır. Kıl köklerinizi makinelerin yoğun daha düzgün görmesi için makinelerin derecelerinin ayarlanması gerekmektedir. Bu ayarlamalar ile beraber dilediğiniz bölgede, size uygun derecelerde lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir.  

lazer epilasyon yapan firmalar sizlere en düzgün hizmeti sunabilmek için alanında oldukça deneyimli kişilerle beraber hizmet vermektedirler. alanında profesyonel güzellik uzmanları ve doktorlar ile beraber lazer epilasyon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yaptırdığınız işlemin garantili ve acısız olduğunu önceden firmaları konuşarak öğrenebilirsiniz. Bu işlemler yapılırken genellikle doktor ile aktif firmalar sizlere garanti hizmeti vermektedirler. Bu hizmetler ile beraber teninizde mevcut tüylerden kısa süreler içerisinde kurtulmanız planlanır. Eğer birçok seanstan sonra hâlâ tüylerinizde dökülmeler meydana gelmediyse veya tüyleriniz hâlâ uzamaya devam ediyorsa uygulanan işlemde bir yanlışlık vardır. Bu yapılan yanlışlığın kısa süreler içerisinde düzeltilmesi gerekmektedir.

Lazer epilasyon kısa sürelerde sonuç veren bir hizmet değildir evet, ama yoğun uzun süreler henüz sonuç alamadıysanız işlemin uygulanışında bir yanlışlık vardır. İşlemeğer sizin üzerinizde etki etmiyorsa; yaşınız, cilt renginiz veya cinsiyet bilgilerinizde yanlışlık olmuş mümkün ve bundan dolayı teknik yanlış devam ediyor olabilmektedir.  

 

Lazer Epilasyon Uygulamasından Sonra Yapılması Gerekenler

Lazer epilasyon uygulanan bölgeye öncelikle işlem sonrası dikkat edilmelidir. işlem görmüş yere soğuk hava veya buzla kompleks yaparak o bölgenin rahatlatılması mümkün olabilmektedir. Bu bölgelere en az 24 saat su bağlantı etmemelidir. Su temasının mecbur olduğu durumlarda suyun ısısının yoğun sıcak olmamasına dikkat edilmelidir. Sıcak sular o bölgeyi daha aşırı rahatsız edeceğinden dolayı temasından kaçınılmalıdır. Bölgede işlem sonrası oluşan kızarıklıklar veya kabarmalar soğuk hava yoluyla giderilebilmektedir. Lazer işlemi sırasında küçük tefek leke bırakmayan kızarıklıkların oluşması normaldir. Bu lekeler genellikle lazerin ısısından kaynaklı cildin reaksiyonudur.  

Lazerin uygulandığı bölgeye dikkat edilerek güneşle temasından kaçınılmalıdır. Lazer sonrası dışarıda güneş var ise anında güneş kremi sürülmelidir. Güneş kremi sürülmeden önce güneş ile bağlantısı gerçekleşmemelidir. Lazer epilasyon sonrası en az 1 hafta güneşlenme, solaryuma gitme gibi işlemler yapılmamalıdır. Bu işlemler lazerin uygulandığı bölgede leke kalmasına ve bölgenin zarar görmesine neden olmaktadır.  

 

Kaç Seans Lazer Epilasyon Yapılmalıdır?

Lazer epilasyon seansları birçok kritere göre değişmektedir. Bu kriterlerden bir tanesi ten renginiz ve kıl köklerinizin belirginliğidir. Bu durumlarda ten renginizin durumuna göre işlem derecesi ayarlanmaktadır. Ayarlanan derecenin sizin kıl köklerine ne şekilde etki edeceği bilinmemektedir. Bunu uzmanlar dahi bilemezler. Her kişi için değişiklik gösterir. Bu farklılıklar ile beraber teknik yapılacak seans sayısı da değişmektedir. Değişkenli  bu seasn sayısı, sadece ten renginize göre değil daha birçok nedene bağlı olarak değişmektedir.  

Lazer epilasyonda seanslar yaşınız ve teninizin bu işlemlere ne kadar tepki gösterdiği ile de alakalıdır. Bu işlemler sırasında cildiniz ne kadar yoğun tepki gösterirse o kadar az seans ile dilediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Planlanan seans sayısında işlemin hâlâ bitmemesi durumunda lazer epilasyon merkezleri sizlere işlem bitimine kadar olan süre için garanti verebilmektedirler. Bu durumlarda mesela 10 seans üzerinden anlaştığınız lazer epilasyon merkezi sizin kıl köklerinizde hâlâ bir değişim olmaması gibi durumlarda ek lazer sayısını sizlere ücretsiz bir şekilde vermektedirler.

 

Lazer Epilasyon Seans Ücretleri

Lazer yaptırmak dilediğiniz süre Hemen Geliriz üzerinden lazer işlemi yapan firmalara ulaşmanız oldukça kolaydır. Bu firmaları arayarak hizmet hakkında, seanslar hakkında ve ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu firmalar genellikle her işlem başına fiyat almaktadırlar. Lazer yapılacak konum ve bölgenin özelliğine göre seans fiyatları değişebilmektedir. Lazer yaptırmak için gittiğiniz her firma sizlere farklı fiyatlar verebilmektedir. Bu fiyatları her firma kendisi belirlemekte olup bir standardı bulunmamaktadır. Her servisin kullandığı cihaz ve politika farklı olduğu için aldıkları ücretler de değişiklik göstermektedir. Bu fiyatları önceden öğrenmek için Hemen Geliriz üzerinden lazer epilasyon yapan firmalara ulaşabilirsiniz.  

Ulaştığınız merkezlerdeki uzmanlar ile konuşarak uygulanacak hizmetin nasıl gerçekleştiğini ve aklınızdaki bütün soruların cevaplarını almak için arayabilirsiniz. Aradığınız firmalardan aldığınız bilgiler ile beraber lazer epilasyon yaptırmaya karar verirseniz, bu firmalardan gün ve saat alarak işlemlerinizi o gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz. dilediğiniz bölgeye uygulanacak, en ucuz lazer epilasyon ücreti için firmalara ulaşabilirsiniz bu firmalar sizlere en düzgün hizmeti sunmak için çalışmaktadırlar. Lazer epilasyon genellikle acısız bir işlemdir. Bu işlemi yaptıran çoğu müşteri acısız olduğu için bu işlemi seçim etmektedir. Bu işlemi seçim eden insanların çoğu işlem sonucunda memnun kalmışlardır. firmalar ile pazarlık edebilir, paket fiyatları olarak anlaşabilirsiniz. En düzgün epilasyon firmalarını bulabilmek için Hemen Geliriz üzerinden aktif lazer epilasyon firmalarına ulaşabilirsiniz.