Mersin

Mersin Tıkanıklık Açma

3 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Mersin Mezitli  ve Yenişehir ilçelerinde Tesisatçı olarak Sıhhi Tesisat ve Tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz !

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Mersin Zerbay tesisat olarak su tesisatı, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, kalorifer petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet için arayın, hemen geliriz!

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Mersin Çelik tesisat olarak su tesisatı ve güneş enerjisi hizmetleri vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve hesaplı hizmet için arayın, hemen geliriz!

Mersin Tıkanıklık Açma Servisi olarak 20 yıldır Mersin ‘de hizmet vermekteyiz. Mersin ‘de tüm ilçe ve mahallelere servisimiz bulunmaktadır. Yenişehir, Mezitli, Akdeniz, Toroslar, Tarsus, Erdemli ‘de çok sayıda müşterimize hizmet vermiş olmanın gururunu yaşamaktayız. Hesaplı ve garantili hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık işleri ile ilgili olarak işinin uzmanı olmayan ve güvenilir olmayan ustalar ile çalışmak sizin için ileride sorun teşkil edebilir. Tıkanıklık geçici olarak açılabilir ancak kısa süre içerisinde tekrar sorun yaratabilir.

Tuvalet, banyo, mutfak gideri açma, pimaş, tıkalı boru, logar, kanal açma gibi konularda size hızlı ve hesaplı bir şekilde yardımcı oluyoruz. Görüntüleme cihazlarımız ve tıkanıklık açma makinelerimiz ile sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.  Bizimle hemen iletişime geçin, sorunu hemen çözelim. Hemen Geliriz, Her İşi Hallederiz. Hemen Arayın!

Gider tıkanıklıkları çok büyük sorunlar olarak görünse de üstesinden gelmek doğru firmalar bulunduğu sürece çokta zor değildir. Tam da bu nokta da Hemen Geliriz size yardımcı olacaktır. www.hemengeliriz.com olarak Türkiye’nin her bölgesinde her türlü gider tıkanıklığı  için anlaşmalı firmalarımız mevcuttur. Bu firmalardan alacağınız hizmetler kaliteli, garantili ve profesyonel olacaktır. Ayrıca en hesaplı hizmeti de firmamızdan aldığınızı göreceksiniz. Tıkanıklık Açma deyince akla  bir çok gider tıkanıklığı gelir bunlardan bazıları şöyledir ;

Tıkanıklık Açma,  Banyo Tıkanıklığı Açma,   Boru Tıkanıklığı Açma,  Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma,  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Küvet Tıkanıklığı Açma,  Lavabo Tıkanıklığı Açma,  Logar Tıkanıklığı Açma,  Mutfak Tıkanıklığı Açma,  Pimaş Tıkanıklığı Açma,   Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Kuyu  Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı, Logar Tıkanıklığı, Kanal Tıkanıklığı Açma,  gibi bir çok gider tıkanıklığını anlaşmalı firmalarımız en hesaplı ve en kaliteli şekilde açar. Hizmetlerimiz de her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.  Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve memnun bırakmak temel prensiplerimizdendir.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Giderlere kaçan herhangi bir cisim, tuvaletlerin, lavaboların, banyo ve havuz giderlerinin yanlış kullanımı, kalitesiz peçete kullanımı, giderlere peçete atılması ya da tuvalet kağıdı yerine farklı kağıt türleri kullanılması, saç, kıl vb cisimlerin atılması, giysi ve bez parçalarının atılması, yemek artıklarının dökülmesi,  büyük  ve sert cisimlerin atılması gibi bir çok etken gider tıkanıklığına sebebiyet verebilir. Ya da bunların dışında çocukların tuvalet giderine oyuncak atması, düşen telefonlar, anahtarlar  ya da kırılan duvar parçaları da tıkanmaya sebep olacaktır.  Tıkanıklıkları açmanın birçok farklı yöntemleri vardır. Yapacağınız tek şey tıkanıklık sorununda firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Firmamız size işinin ehli ve size en  hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Mersin Tıkanıklık Açma olarak konusunda nerede olursanız  olun günün ve haftanın  her saati  7/24  sizlere hizmet  vermesi için firmalar listeleyecektir.  En Hesaplı, en hızlı, en profestonel, en kaliteli hizmeti  firmamızdan alacağınızı garanti ederiz.  Size en yakın tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma ustalarını yönlendirerek minimum sürede hizmet almanızı sağlıyoruz.

Gider Tıkanıklığı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Hemen Geliriz  olarak çalıştığımız tüm sektörlerdeki firmalar  işinin ehli ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık Açma Sektörü de bunlardan biridir. Yaptığımız ve Yaptırdığımız tüm işleri profesyonelcedir. Tıkanıklık Açma işleri sırasında son  model robotik cihazlar ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılır. Bu Cihazlar yıkalı kısmın tamamını görüntüleyebilecek kapasiteye sahip cihazlardır . Görüntüleme sayesinde tıkalı kısmın tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda  tıkanıklığın açılacağı yer tespit edilerek  çalışma alanına karar verilir.

İki Farklı Tıkanıklık Vardır: Bunlardan birincisi pis su tıkanıklığı ikincisi ise temiz su tıkanıklığıdır.

Temiz Su Tesisatının Tıkanması

Dairelerde ve işyerlerinde sık sık karşılaşılan  sorunlardandır. Uzun yıllar kullanılan temiz su tesisatı, suyun fazla kireçli olması, olası bir ihtimalle şebeke suyunun içinde yosun gelmesi, tesisatın çok dar olması temiz su tesisatının tıkanmasına sebebiyet verecektir. Temiz Su Tesisatını Açmak için firmamızda bulunduğunuz şehirde bir  Gider Tıkanıklığı Açma Ustası Bulup aramanız yeterli olacaktır.

Pis Su Tesisatının Tıkanması

Bilindiği üzere daire en önemli tesisatlarından biri de su tesisatıdır. Tesisat döşerken borulara zarar vermek, yanlış tesisat çekmek, tesisatçının tecrübesiz olması ya da gözden kaçan en ufak  bir sorun  pis su tesisatlarının tıkanmasına sebep olacaktır. Bunların dışında Tuvalet tıkanıklığına sebep olacak etkenler yanlış tuvalet kağıdı kullanımı, tuvalete oyuncak telefon gibi sert cisimler düşürmek, peçeteden daha sert cisimlerin atılması olacaktır.

Mersin Tıkanıklık Açma olarak mutfak Tıkanıklığında da hizmet vermekteyiz. Mutfak Tıkanıklığı ise, yemek atıklarının mutfak lavabosuna dökülmesi, çay limon çekirdeği gibi atıkların dökülmesi, donmuş yağların dökülmesi , katı cisimlerin olduğu suların dökülmesi de mutfak giderinin tıkanmasına sebebiyet verecektir. Banyo tıkanıklığına da  atılan cisimler, saç ve farklı cisimler, kullanılan zararlı atıklar, poşet ve farklı cisimler sebep olacaktır.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklığını açmanın bir çok yöntemi olsa da en profesyonel olanı kırmadan dökmeden robotik görüntüleme cihazlarıyla açmak olacaktır. Tıkanıklık Açma işlemi yaparken ekiplerimiz kırma dökme işlemi yapmazlar. Evler, İş yerleri, Okullar, Kurumlar, Cafeler ve daha birçok yerde  bulunan gider tıkanıklıkları işinin ehli ustalarımız tarafından tespit edilerek personellerimiz tarafından son model robotik cihazlarla gider tıkanıklığı açma işlemini yaparlar.

İşinin ehli olmayan firmalar tıkanıklığı kendi yöntemleriyle tespit etmeye çalışarak tespit ettiklerinin zannettikleri yeri kırmaya başlarlar . Fakat kırdıkları yer yanlış yer olabilir. Bu işlemler sizlere hem maddi hem manevi zararlar verebilir. Bu sebepten muhakkak profesyonel ekiplere yaptırmanız gereken bir iştir tıkanıklık açma işi. Mersin Tıkanıklık Açma olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bunun yanı sıra kimyasallarla tıkanıklık açma gibi bir işlem daha vardır mutfak ve lavabolarınız için marketlerde satılan kostik gibi kimyasallar küçük tıkanıklıklar için uygulanabilir fakat büyük tıkanıklıklar için kesinlikle bu kimyasallar işe yaramayacak ve yanlış kullanım sonucu bu kimyasallar sizlere de zarar verecektir.

Kanalizasyon Tıkanması

Binaların atık sularının toplandığı alana Kanalizasyon denir. Kanalizasyon tıkanmalarına sebep olan etkenler ise yine  giderlere atılan cisimlerin sert olması, kullanılan kağıt havlu, ıslak mendil ve tuvalet kağıtlarının çözülemeyecek maddelerden oluşması,  temizlik anında kullanılan kimyasalların çözülemeyecek durumda olması ve olduğu gibi giderlere dökülmesi, saç ve ambalaj gibi çöplerin gidere dökülmesi  kanalizasyon hattının tıkanmasına sebep olacaktır.

Bu sebeplerin dışında yanlışlıkla tuvaletlere düşürülen telefon, anahtar, oyuncak, para, bez parçaları, cam parçaları, beton parçaları gibi cisimler de kanalizasyon hattına ulaşarak  kanalizasyon tıkanıklıklarına neden olacaktır. Ayrıca eskimiş kanalizasyon hattı da bir süre sonra çürümeden kaynaklı kırılacak bu tıkanıklıklara mahal verecektir.

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma işlemi basit tıkanıklıktan daha zordur.  Tıkanan yere tıkanıklık açma robotları ya da vidanjörler müdahale edilmedir. Bilinçsiz müdahale edilen kanalizasyon tıkanıklığı hiç açılmayıp giderin taşmasına sebep olabilir ve bu da çok büyük hasarlara sebebiyet verir.  Açılamayan Kanalizasyon ve Logar tıkanıklıklarında genelde vidanjör ile müdahale edilir.

Vidanjör Nedir  ve Ne İşe Yarar?

Vidanjör foseptik kuyularında biriken atıkları çekmek için kullanılan bir araçtır. Vidanjör ekipmanlarında bulunan parçalar kanalizasyon ve foseptik kuyularında biriken pis suları emerek ve süzgeçten geçirerek kırsal alanlara dökülür.

Uzman Kadrolardan oluşan firmalarımız her türlü tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, küvet tıkanıklı, havuz tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kuyu tıkanıklığı gibi sorunlarda sizlere en hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaklardır. Kırmadan Dökmeden Robotla Tıkanıklık Açma işlemini yapan firmalarımız  için  hizmet verdikleri müşteriler referanstır.

Tıkanıklık ile karşı karşıya kaldığınızda bu  işi mutlaka işinin ehli bir ustaya danışmanız gerekecektir. Bilinçsiz yapılan müdahaleler sizi çok zararlı çıkartacaktır. En Hesaplı Tıkanıklık Açma hizmetini  www.hemengeliriz.com   da listelenen ustalarımızdan alabilirsiniz. Sizlere minimum sürece maksimum memnuniyetli hizmet sunulacaktır.  Hemen Geliriz ile yapılan anlaşmalar sayesinde indirimli ve garantili hizmet alacağınızı garanti ederiz.   Firmalarımız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak isterseniz  Arayın, Hemen Geliriz!

Mersin Logar Açma

Mersin Logar Açma servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 acil hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Lavabo Tıkanıklığı Açma Tuvalet Tıkanıklığı Açma Gider Tıkanıklığı  Açma Logar Tıkanıklığı Açma Pimaş Tıkanıklığı Açma Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Tıkalı Boru Açma Küvet Tıkanıklığı Açma vb. tüm arızalarınız için Arayın Hemen Geliriz.

Mersin logar açma, logar tıkanıklıkları açma, logar temizleme gibi hizmetler vermektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize her daim, hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Mersin Kanal Açma

Mersin Mezitli, Yenişehir, Toroslar ve Akdeniz ilçelerinde 7/24 acil en yakın kanal açma hizmet sunmaktayız. Son model gelişmiş teknolojik cihazlarımız ile kırmadan dökmeden noktasal olarak tıkanıklık tespiti yapıyor ve kanalizasyon açma hizmeti veriyoruz.

Mersin Tıkanıklık Açma, En uygun fiyatlar ile hızlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Kanal açma makinelerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tıkalı Boru Açma

Mersin tıkalı boru açma işlemleri yapmaktayız. Tıkalı boru, pimaş açma, tıkanmış boruların makine ile açılması gibi hizmetler veriyoruz. Sadece 200 TL den başlayan fiyatlar ile 7/24 emrinizdeyiz. Tıkalı boru açma ve pimaş açma işlemlerinizde arayın, hemen geliriz!

Pimaş tıkanıklığı açma uzmanlık gerektiren ve işinin ehli ustalar tarafından yapılması gereken bir iştir. Bu nedenle aynı sorun ile tekrar karşılaşmamak için tıkalı boru açma ve pimaş açma işlemlerinizde bizi hemen arayın.

Mersin Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mersin Tuvalet Tıkanıklığı açma hizmeti kategorisinde, wc tıkanıklıkları, klozet tıkanıklıkları, tuvalet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı açma hizmetleri sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini 08:00 – 21:00 saatleri arasında vermekteyiz. Elimizdeki teknolojik cihazlar sayesinde tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini yaklaşık yarım saat içerisinde tamamlıyoruz.

Mersin Tıkanıklık Açma, Tuvalet, klozet, wc, kanal, kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerinde kullandığımız kimyasallar son derece etkili ve güçlü kimyasallardır. Etkisini yaklaşık olarak 30 dakika içerisinde gösteren bu kimyasallar ile tuvalet tıkanıklığı sorununuz bir daha tekrarlamayacaktır.

Mersin Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti için Mersin Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Akdeniz, Erdemli, Tarsus bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Bu lokasyonlara bağlı olarak Çeşmeli, Kargıpınarı, Soli, Davultepe, Erdemli, Viranşehir, Pozcu, Menteş, Akkent, Batıkent, 50. Yıl, Deniz mahallesi, Mezitli, Merkez Mahallesi, Tarsus gibi konuımlara da yaklaşık servis süremiz 30 dakikadır.

Mersin lavabo tıkanıklığı açma hizmeti konusunda da yine son model ve en iyi marka tıkanıklık açma makineleri ile hizmet veriyoruz. Arayın, Hemen Geliriz!

 

Evde Tıkanıklık Nasıl Açılır ?

Mersin Tıkanıklık Açma

Mersin Tıkanıklık Açma

Evde tıkanıklık açmanın bazı yolları vardır. Kostik, tuz ruhu gibi ürünler ile tıkanıklık açma işlemlerini yapabilirsiniz. Ancak bu kimyasallar yeterince etkili olmadığı için size geçici bir çözüm sunacaktır.

Tıkanıklığa sebep olan cisimlerin erimesi ve yok olması için işinin ehli uzman tesisatçıların kullandığı kimyasalları kullanmanız ve tıkanıklığa sebep olan cisimleri makine ile açmanız gerekmektedir. Bu nedenle siz de vakit kaybetmeden ve sorun büyümeden arayın, hemen geliriz!

 

 

 

 

 

Verdiğimiz Hizmetler;

 1. Mutfak Tıkanıklığı açma
 2. Lavabo tıkanıklığı açma
 3. Kanal tıkanıklığı açma
 4. Logar tıkanıklığı açma
 5. Pimaş tıkanıklığı açma
 6. Kanalizasyon tıkanıklığı açma
 7. Tıkalı boru açma
 8. Mutfak tıkanıklığı açma
 9. Rögar Tıkanıklığı Açma
 10. Banyo tıkanıklığı açma
 11. Duşakabin, Küvet açma
 12. Tuvalet Lavabo Tıkanıklığı açma

 

Hizmet Verdiğimiz Mahalle ve Semtler;

Mersin Mezitli, Yenişehir, Toroslar ve Akdeniz ilçelerinde; Kargıpınarı, Çeşmeli, Soli, Davultepe, Viranşehir, Merkez Mahallesi, Pozcu, GMK Bulvarı, Menteş, Göçmen, Macit Özcan Civarı, Kipa ( Sayapark ), Marina, Hilton Civarı, Silifke Caddesi, Hastane Caddesi, 50. Yıl, Yeni Mahallesi

 

Hizmet Bölgelerimiz;