X
X
X

Mersin Tıkanıklık Açma

Mersin Tıkanıklık Açma Servisi olarak 20 yıldır Mersin 'de hizmet vermekteyiz. Mersin 'de tüm ilçe ve mahallelere servisimiz bulunmaktadır. Yenişehir, Mezitli, Akdeniz, Toroslar, Tarsus, Erdemli 'de çok sayıda müşterimize hizmet…
Firma Yetkilisi: Mesut Zertürk
Sektör: Tıkanıklık
Telefon: 0 505 190 18 67
Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat
Firma Adresi: Viranşehir Mh. 2042 sk. No:6/A
Posta Kodu: 33100
Mahalle: Virahşehir
İlçe: Mezitli
Şehir: Mersin

Mersin Tıkanıklık Açma Servisi olarak 20 yıldır Mersin ‘de hizmet vermekteyiz. Mersin ‘de tüm ilçe ve mahallelere servisimiz bulunmaktadır. Yenişehir, Mezitli, Akdeniz, Toroslar, Tarsus, Erdemli ‘de çok sayıda müşterimize hizmet vermiş olmanın gururunu yaşamaktayız. Hesaplı ve garantili hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık işleri ile ilgili olarak işinin uzmanı olmayan ve güvenilir olmayan ustalar ile çalışmak sizin için ileride sorun teşkil edebilir. Tıkanıklık geçici olarak açılabilir ancak kısa süre içerisinde tekrar sorun yaratabilir.

Tuvalet, banyo, mutfak gideri açma, pimaş, tıkalı boru, logar, kanal açma gibi konularda size hızlı ve hesaplı bir şekilde yardımcı oluyoruz. Görüntüleme cihazlarımız ve tıkanıklık açma makinelerimiz ile sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.  Bizimle hemen iletişime geçin, sorunu hemen çözelim. Hemen Geliriz, Her İşi Hallederiz. Hemen Arayın!

Mersin Tıkanıklık Açma Servisi

Google Çerezleri Kullanmaktayız Detay

0 505 190 18 67
Tıkla Hemen Ara!