Mersin

Mersin Uydu Servisi

1 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Çelikhan Teknik olarak Mersin 'de Klima, Uydu Servisi ve Elektrikçilik hizmetleri vermekteyiz. Tamir, bakım, arıza, montaj, kurulum konulardan hızlı, hesaplı ve kaliteli bir hizmet almak için arayın, hemen…

Mersin Uydu Servisi, Mersin‘ de 7/24 Uydu Servisi Hizmeti Vermekteyiz. Firmamız 25 yıldır değerli Mersin halkına hizmet vermekteyiz. Uydu Tamir, Bakım, Onarım, Montaj, Çanak Anten Satışı, Uydu Satışı, Receiver Satışı, En Uydun Fiyata Uydu Kurulum ve satışı gibi konularda hizmet vermektedir. Mersin ‘de tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.  Satın almak istediğiniz ürün veya tamir, montaj, kurulumu gibi her türlü konuda bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Nerede olursanız olun 15 dakika içerisinde hizmet vermekteyiz. Mersin ‘in tüm bölgelerine servis süremiz yaklaşık 15 dakikadır. İddia ediyoruz Mersin ‘de en kaliteli hizmeti sunan Mersin uyducu olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alacaksınız. Mersin Uyducu, Uydu Servisi, Uydu Tamircisi, Uydu Montajı.  Uydu Servisi, Çanak Anten Servisi, Uyducu, Uydu Kurulumu, Uydu Alıcı, Uydu Alıcısı Kurulumu, Uydu Arıza, Türksat Uydu Kurulumu, Çanak Anten Kurulumu, Anten Kurulumu, Çanak Kurulumu, Çift Çanak Kurulumu, Uydu Alıcısı Kurulumu, Uydu Çanak Kurulumu, Anten Tamircisi, Çanak Montajı, Anten Montajı, Çanak Anten Montajı gibi konularda bizi hemen arayınız! Mersin için %25 indirimli hizmet sunuyoruz. Servis süremiz yaklaşık 15 dakikadır. Hemen Arayın!

 

Mersin Uyducu

Mersin uyducu olarak 7/24 acil en yakın nöbetçi uydu servisi olarak hizmet veriyoruz. Digitürk, dsmart, lig tv, iptv, bluetv gibi ürünlerinizin kurulum anten montajlarını çok uygun fiyatlara yapıyoruz. Çanak anten montaj ve tamiri, uydu anten kurulumu, çanak montajı gibi hizmetlerimizde %25 ‘e varan indirim imkanları sunmaktayız.

Mersin ‘in tüm ilçeleri için “Mersin Uydu Servisi” hizmeti vermekteyiz. Yaklaşık servis süremiz 15 dakika olup, arayın, hemen geliriz!

 

Ev ve iş yerlerinde yeni televizyon yayını alınabilmesi veya bozulan televizyon yayınının düzeltilmesi için uydu kurulumu, tamir ve bakımı işlerini yürüten ve televizyon kanal ayarlarını düzenleyen uydu servisi kullanılan yayın sistemi ile ilgili karşılaşılabilecek tüm problemlere özel araç ve gereçler ile müdahale ederek sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

 • Taşınma veya yeni uydu alımı,
 • Kötü hava koşullarının etkisi,
 • Uydu servisinden sinyal alınamaması,
 • Kanal ayarlarının bozulması

Gibi televizyon yayını alınamamasına sebep olan sorunlarda uydu servisi hizmeti alınarak sorunun çözümü gerçekleştirilir. Haftanın her günü ve günün her saati hizmet veren uydu servisleri ile tarafınızdan giderilemeyecek uydu ve çanak problemleri profesyonelce giderilerek yeniden televizyon yayınınızı alabilirsiniz.

Uydu Kurulumu

Uydu kurulumu birbirini takip eden birkaç aşamadan oluşan sıralı bir işlemdir. Uydu servisi hizmeti alınarak mevcut veya yeni satın alınan uydular TV’den sağlıklı yayın alınana kadar bir dizi işlemden geçirilmektedir. Uydu kurulumunda;

 • Uydu sisteminin doğru noktaya konuşlanarak hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde sabitlenmesi,
 • Yayın ayarlarının sağlıklı alınabilmesi için ince yön ayarlarının yapılması,
 • Kablolama ile uydudan gelen yayının TV’ye aktarılması,
 • Kanalların kurulumunun gerçekleştirilerek eksiksiz şekilde uydunun çektiği tüm kanalların görüntülenmesi

Aşamaları sırası ile takip edilerek taşınma veya uydu değişimi haricinde herhangi bir ek işlem yapmadan TV yayınının sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi sağlanmaktadır. Uydu kurulumunda dikkat edilmesi gerekli hususlardan birisi hizmeti veren servis elemanının sinyal alıcı cihazı ile hazır bulunması ve uydunun sabitlenirken en zorlu hava koşullarına dayanacak şekilde tespitinin yapılmasıdır. İki aşamada problem yaşanmaması halinde servis elemanının tecrübesi ile herhangi bir sorun yaşanmadan uydu kurulumu tamamlanabilmektedir.

Çanak Anten Kurulumu

Taşınma veya yeni satın alımlar sonrasında kurulacak olan çanak anten için uydu servisi hizmeti veren firmalardan destek alarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Uydu anten servisi personeli tarafından mevcut çanağınız balkon veya çatıya sağlıklı sinyal alacak şekilde ayarlanmanın ardından sabitlenerek uydu yayınlarının tümünden faydalanabileceğiniz şekilde hizmet sonlandırılır. Hizmeti veren servis personelinin tecrübeli ve sinyal alıcı cihaza sahip olması gerekli olup;

 • Özellikle çatı montajlarında çatıdan düşme problemleri ile karşılaşılma riski,
 • Sağlam monte edilmeyen çanak antenin olumsuz hava şartlarında düşme riski,
 • Uydu yayınında yer alan tüm TV kanallarının izlenememesi riski

Servis personelinin tecrübesi ve gerekli araç ve gereçlere sahip olması ile düşürülecektir.

Merkezi Sistem Uydu Kurulumu

Ev ve işyerlerinde tüm binanın TV yayını aldığı merkezi uydu sistemleri kurulumunda uydu servisi hizmeti alınarak binada yer alan herkesin TV yayını alması sağlanır. Uydudan sinyal alacak anten ve çoklu LNB montajının ardından binada yer alan her daire ve işyerine kablo çekilerek TV yayınının ulaştırıldığı merkezi sistem uydu kurulumunda merkezi uydu sistemleri servisi personeli;

 • Binada yer alan her daire ve işyerinin yayın alabilmesi için çoklu LNB cihazında yeterince girişin bulunmasına,
 • Anten kurulumunun kaliteli sinyal alarak sağlam bir şekilde bina çatısına sabitlenmesine,
 • Binada yer alan daire ve işyerleri için yeterli anten kablolarının çekilmesine,
 • Binada yer alan daire ve işyerlerinde talep edilen sayıda odadan TV yayını alınabilmesine

Dikkat ederek kurulumu tamamlaması gerekmektedir.

Kanal Tarama ve Düzenleme

Mersin Uyducu, Dahili veya harici uydu ile yayın alan TV’lerde ilk kurulum, değişen frekans ve bozulan kanal ayarları sonrası Mersin uydu servisi talep edilerek uydunun sinyal aldığı tüm kanalların taranarak düzenlenmesi gerçekleştirilmektedir. 7/24 uydu servisi hizmetinin sağlandığı kanal tarama ve düzenleme hizmetinde günün her saati oluşabilecek aksaklıklar servis personelince kısa süre içerisinde giderilmektedir. Kanal tarama ve düzenleme hizmetinde servis personelince;

 • Uydudan gelen sinyalin kontrolü,
 • Sinyalde problem olması halinde antende yapılacak iyileştirmeler,
 • Uydu kanallarının taranarak kurulumun gerçekleştirilmesi,
 • Müşteri talebi doğrultusunda kanalların belirli sıralamada düzenlenmesi

İşlemleri gerçekleştirilmektedir. Ana yayıncı TURKSAT tarafından değiştirilen frekans dönemlerinde çok rağbet gören kanal tarama ve düzenleme hizmetinde alınan hizmetin uygun fiyatlı olması son derece önemlidir. Hizmet alınmadan önce referans alınarak veya güvenilir kanallar aracılığıyla servis personellerine ulaşılarak hem hesaplı hem hızlı hizmet alınabilmektedir.

Uydu Bakım, Onarım ve Tamirat

Mevcut merkezi veya bireysel uydu sistemlerinde meydana gelebilecek arızalarda Mersin uydu servisi hizmetleri aracılığıyla arızanın tespit ve onarım işlemi gerçekleştirilmektedir. Anten, LNB veya kablo kaynaklı olarak çıkabilen uydu arıza şikayetlerinde servis personeli öncelikle arızanın nedenini tespit ederek giderilmesi için yapılabilecek çözümleri müşteriye sunarak istenen çözüm doğrultusunda bakım, onarım ve tadilat işlemini tamamlamaktadır.

 • Yerinden çıkan veya arızalanan antenin bakım ve onarımı,
 • LNB cihazında meydana gelen arızanın tamiratı,
 • Kablolarda meydana gelen arızanın kablo değişimi ile onarımı

Servis personelince gerçekleştirilerek hizmeti talep eden müşterinin yeniden sağlıklı TV yayını alması sağlanır.

Çanak Uydu Anten Ayarı

Mersin Uyducu, Kötü montaj veya hava koşulları nedeniyle çanak anteninde sağlıklı TV yayını alınmasını engelleyen ayar bozulmalarında Mersin uydu servisi hizmeti alınarak çanak antenin ayarları yaptırılmaktadır. Uydu teknik servis elemanı müşterinin şikayeti sonrası balkon veya çatıda yer alan bireysel veya merkezi çanağın iyi sinyal alabilmesi için sinyal alıcı cihazı yardımıyla doğru yön ve doğrultuda ayarlama yaparak anteni sağlam bir şekilde sabitlemektedir. Mevcut uydu sistemi ile izlenebilen tüm TV kanallarından iyi sinyal alınması tamamlanana kadar ince ayar işlemi sürdürülerek müşterinin tüm TV kanallarını izleyebilmesi sağlanmaktadır.

Santral İle Daire Arası Kablo Tespiti

Yeni taşınılan daire ve işyerlerinde sıklıkla karşılaşılan daire anten kablosunun tespiti işleminde Mersin uydu servisi hizmeti alınarak kısa sürede doğru kablonun tespit edilip anten ile bağlantısı gerçekleştirilmektedir. Hizmet için firmadan temin edilen uyducu kablo bulma işlevi yürüten cihazı ile daire veya işyerine gelerek bir ucunu eve diğer ucunu antenin yer aldığı bölgedeki kablo uçlarına takarak santral ile daire arası kablo tespitini gerçekleştirmektedir. Kullanılan teknolojik cihaz yardımı ile birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilen tespit işlemi ardından doğru kablodan TV yayını alınabilmektedir. İlgili hizmet temininde;

 • Hizmet alınacak servisin ilgili cihaza sahip olması,
 • Servisin müsait olması,
 • Servis ücretlerinin uygun olması

Gereklidir. Kimi servisler ilgili hizmetin düşük ücretli olması sebebiyle kasti olarak müşteriye hizmet vermek istememektedir. Sizi düşünen ve alacağınız hizmeti kaliteli ve hesaplı almanıza yardımcı olacak referanslar ile ilgili hizmeti veren servislere ulaşarak herhangi bir sorun yaşamadan daireniz için doğru anten kablosunun tespitini yaptırabilirsiniz.

Uydu Servisine En Kolay Nasıl Ulaşılır?

Yoğun olarak çalışan uydu servis firmaları arasından işinizin büyük veya küçük olmasını önemsemek yerine memnuniyetinizi kazanmayı amaçlayan firma seçimi sandığınızdan daha zordur. Kanal ayarı, çanak ayarı, kablo tespiti, vb. küçük işler için hizmet vermek istemeyen servisler sebebiyle uzun süre TV yayını almamayı kabullenmek yerine Hemen Geliriz bünyesinde yer alan firmalara müracaat ederek en kısa sürede TV yayınınızı alarak keyfinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

Kullanışlı ara yüze sahip web sitemizden Türkiye ’nin her bölgesi için uydu servislerine kolayca ulaşarak aynı gün içerisinde TV yayınızı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hemen Geliriz ayrıcalığı ile alacağınız indirimli hizmet tamamlanarak memnuniyetiniz sağlanana kadar Mersin uydu servisi tarafımızca denetlenmekte ve herhangi bir mağduriyet yaşamanız önlenmektedir.

 

Mersin Uydu Servisi -Mersin Uyducu

Mersin Uydu Servisi – Mersin Uyducu