hg
ALTINOLUK MOBİLYA Mesut Çevik
ALTINOLUK MOBİLYA olarak Karaman lokasyonunda Mara ... ngoz, Mobilya Ustası, Mobilya Boyama, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
1 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Mobilya Boyama – Teklif Al veya Hemen Ara!

mobilya boyama işlemi profesyoneller tarafından uygulanabilen bir işlemdir. Bu işlemin yapılma amaçlarından bir tanesi de yeniliktir. Evlerinizde mevcut mobilyaların yenilerini almak yerine boyama işlemi yaparak evlerinizde değişim yapabilirsiniz. Mobilyaların görüntüsünden, renginden sıkıldıysanız ve mobilyalarınız henüz eskimemişse mobilyalarınızı değiştirmek yerine mobilya boyama işlemi yapabilirsiniz.  

Mobilya boyama işlemini alanında profesyonel olmuş kişiler yapmaktadır. Kişiler evlerde kendileri de deneyebildiği gibi bu durumlarda başarısızlıklar meydana gelebilmektedir. Mobilyalarınızı boyamak istediğinizde alanında uzmanlaşmış kişiler ile çalışmak isterseniz Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.  

 

Ahşap Boyama

Evlerde, ofislerde veya mobilyaların bulunduğu her anada değişim yapabilmeniz mümkündür. Bu değişimi mobilyaların boyanması ile yapmanız maliyetleri düşürürken sevdiğiniz mobilyaları da atmamanıza yaramaktadır. Eskiden beri yoğun sevdiğiniz ancak rengini açık veya koyu bulduğunuz mobilyalar için boyama yapabilir ve yeni moda renklerle mobilyalarınızı boyayabilirsiniz.  

Ahşap mobilyalar genellikle uzun yıllar sağlam mobilyalardır. Ahşaptan yapılmış bir TV ünitesi, sandalye veya masalarınız uzun yıllar sağlam olabilmektedir. sağlam ve modelini beğendiğiniz mobilyalarınızı atmak istemediğinizde mobilya boyama işlemi yaparak yeni bir mobilya gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.  

Zamanında severek aldığınız mobilyaların renklerini artık beğenmediğinizde bir usta tutarak mobilyalarınızı boyatabilirsiniz. Boyama işlemi sırasında yanlışlıkların kişiler tarafından pek yoğun kez yapıldığı görülmektedir. Bu yanlışlıkların yapılmaması ve kullanıcıların boyama işlemi yaparken mobilyalarını kullanılmaz hale getirmesi yerine Hemen Geliriz üzerinden ulaştığınız ustalar ile beraber profesyonel bir boyama işlemi yaptırabilmeniz mümkündür.  

Ahşap mobilyaların o klasik tarzı veya modelleri itibari ile evlerimizden veya kullandığımız ofislerimizden hiç atmak istemeyiz. Ahşap olan herhangi bir kutuyu veya bir süs eşyasını rengini beğenmediğimiz için atmak yerine boyayabilmekteyiz. Ustlar ile beraber çalışarak ahşap olan her mobilyanız veya süs eşyalarınız için boyama hizmeti alabilmektesiniz.  

Ahşap olan mobilyaların yapıları özel olduğu için ahşap boya çeşitleri de değişmektedir. Her mobilya için aynı boya çeşidi kullanılmamaktadır. Kullanılan boya markaları ve yapıları her malzeme için değişmektedir. Değişen bu çeşitler ile beraber sizler bunları bilmeseniz bile ustalar hangi boyaların hangi malzemeler için kullanıldığını bilerek sizlere profesyonel bir ahşap mobilya boyama hizmeti sunacaklardır.  

Ahşap olan mobilyalarınız için boyama işlemi yaptırırken alanında uzmanlaşmış kişiler ile beraber çalışmanız gerekmektedir. gereken olan boya çeşitlerini ve ahşaptan yapılma mobilyalar için kullanılan malzemelerin farklılıklarından dolayı bunları bu alanda çalışmadan bilebilmeniz pek mümkün değildir. Hemen Geliriz'de mekan alan mobilya boyama ustaları sizlere ahşap boyama hizmeti sunacaklardır. Ahşap mobilyalarınız ne kadar değerli olursa olsun ustalarımız bu mobilyalara hiçbir zarar vermeden sadece boyama işlemi yapacaklardır. Ahşap boyama işleminde kullanılan boyalar diğer mobilyalarda kullanılan boyalardan değişiklik göstermektedirler.  

 

Dolap ve Mobilya Boyası

Mutfak dolabı, yemek takımlarınızın dolabı veya yatak odası takımınızdaki dolaplar için boyama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Mutfak dolapları insanların en yoğun kullandıkları dolaplardan bir tanesidir. Mutfak dolapları yapımında en kaliteli malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar kullanılması mümkün olmaktadır. Uzun yıllar kullanılan mutfak dolaplarının da sökülmesi oldukça zahmetli olduğu için mutfak dolaplarını yenilemek pek de basit olmamaktadır. Mutfak dolaplarının sökülmesi zahmetli olduğu için mutfak dolabı boyama işlemi daha basit bir şekilde yapılmaktadır.  

Mutfak dolaplarınız sağlam ve modelleri de gayet güzelse bu dolapları boş yere söktürmek ve yenilerini yaptırmak yerine boyama ustaları ile beraber çalışarak mutfak dolaplarınızı yenileyebilmeniz mümkündür. Mutfak dolaplarınızın yenilenebilmesi bir boyama işlemi ile beraber mümkün olabilmektedir.  

Yatak odası dolaplarınız veya evinizde iş yerinizde bulunan, depo için kullandığınız dolaplarınızın renklerini artık beğenmemeye başladıysanız, mobilya boyama ustaları ile irtibat kurabilirsiniz. Hemen Geliriz üzerinden ulaşabileceğiniz birçok boyama ustası mevcuttur. Bu sitede mekan alan ustalara ulaşmanız halinde boyanması gereken dolaplarınızın ne kadar maliyetle boyanabileceğini hesaplayabilmeniz mümkündür. Ustalara boyanacak mobilyanızın boyutlarını verdiğinizde sizlere özel olarak bir mobilya boyama ücreti çıkaracaklardır.  

Boyama ücretlerinin sabit bir fiyatı yoktur. Mobilyanın boyutuna ve türüne uygun olarak  fiyatlandırma yapılmaktadır. Ustaların boyama yaparken kullandıkları boya markalarından bazıları şunlardır;

Matrıx

Polisan

Casati

Filli Boya

Dyo

Hickson Decor

Marshall

Cuprinol

Bunun gibi markaların ahşap veya diğer mobilyalar için uygun olanı mobilya boyama işleminde kullanılmaktadır. Mobilyalar boyanırken, özel olan mobilya boyası seçilerek işleme başlanmaktadır.  

Mobilya boyama işleminin profesyonellerce yapılması kişilerin de memnun olmasını sağlamaktadır. Evlerde yapılan mobilya boyama işlemi sırasında boyaların evlerin sınırlı yerlerine sıçrayabilmesi mümkün olmaktadır. Boyama işlemi yapılmadan önce evlerde birçok boyanın sıçramaması için güvenlik önlemi alınmalıdır. Boyama işlemi yapılırken kıyafetlere değmemesi için bir boyama tulumu giyilmelidir. Boyanın kullanımına dikkat edilmelidir. Bunlar gibi pek yoğun şeye ev içerisinde, boyama yöntemleri öncesinde dikkat edilmesi gerekmektedir. gereken önlemler alındıktan sonra ise boyama işlemine başlanmalıdır. ancak usta kişiler mobilya boyama yöntemleri yaparken boyanması gereken mobilyaları atölyelerine götürerek orada boyama işlemini gerçekleştirmektedirler.  

Mobilya ustaları sizlere basit ve hızlı bir hizmet vermektedirler. Bu hizmetler kapsamında da sizlerden yoğun cüzi ücretler almaktadırlar.  

 

En düzgün Mobilya Boyama

Bölgenizde mevcut en düzgün mobilya boyama ustaları için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mekan alan hizmet ve konum bilgilerini girmeniz dahilinde sizlere mobilya boyama ustaları listelenecektir. Listelenen kişilerden seçtiğiniz ustayı arayarak sizlere mobilya boyama hizmeti vermeleri için anlaşabilirsiniz.  

En düzgün mobilya boyama teknikleri ile beraber sizlere hizmet sunan ustalar Hemen Geliriz'de mekan almaktadırlar. Bu sitede mekan alan kişiler ile anlaşarak dilediğiniz mobilyalarınızı boyatmanız mümkündür. mobilya boyama işlemini en düzgün şekilde yapan kişiler ile beraber çalışmak istiyorsanız Hemen Geliriz ile aktif ustalardan hizmet alınız.

Mobilyalarınız sizler için yoğun değerli mümkün ancak eskiyen renkleri veya cila yöntemleri için gereken olan durumlarda güvenilir ve garantili olarak aktif kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Güvenilir ve alanında en düzgün ustalar ile çalışmak için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.  

 

Mobilya Boyama Fiyatları

lake boya, ahşap boya veya diğer boyalar ile beraber aktif ustalar her mobilya için farklı boya çeşidi kullanmaktadır. Kullanılan mobilya boyalarının fiyatları da farklı farklıdır. Bu değişiklik dahilinde mobilya boyama işlemlerinin de fiyatları değişmektedir. Değişen fiyatlar ile beraber sizlerin mobilyalarınızın da büyüklüğü ve cinsi de mobilya boyama hizmetinin ücretini değiştirmektedir.  

Mobilyalarınızın tek parça veya birçok parça olarak boyanması için mobilya boyama ustaları ile konuşabilirsiniz. Hemen Geliriz üzerinden anlaşacağınız ustalar ile beraber konuşarak mobilyalarınızın ne kadara boyanacağını hesaplatabilirsiniz. Ustalar ile beraber hesapladığınız fiyatları uygun görmeniz halinde ustalar ile anlaşarak mobilya boyama hizmetini alabilirsiniz. Mobilya boyama işleminin evlerde yapılmasından daha yoğun atölyelerde yapılması daha doğrudur. Bu yerlerde yapılan işlemler başka taraflara dağılmayarak atölye içlerinde kalarak etrafı kirletebilecek bir durum oluşturmamaktadır.  

Mobilya boyama ustaları sizlerin mobilyalarınızı alarak, atölyelerde bu işlemi tamamladıktan sonra yenilenmiş renkleri ile mobilyalarınızı geri getirmektedirler. Mobilya boyama ustalarında son moda renkler bulunarak sizlerin zevklerinize uygun modaya hakim renkler ile dekorasyonunuza renk katmanız mümkündür. En düzgün ve en ucuz mobilya boyama hizmetini alabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.