hg
Mersin Mobilya Montaj Nakliye Ferhat Avcı
Mersin Mobilya Montaj Nakliye olarak Mersin lokasy ... onunda Marangoz, Mobilya Ustası, Taşımacılık / Nakliye, Hamal, Nakliyat Şirketleri, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
486 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Hizmetler
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Nakliyat Şirketleri – Teklif Al veya Hemen Ara!

nakliyat şirketleri günümüzde yoğun aşırı aktiftir ve bu sektör yoğun sayıda servisin hizmet verdiği bir sektördür. Her servisin hitap ettiği müşteri potansiyeli farklı olsa da nakliyat şirketleri genellikle nakliyat konusunda müşterilerine hizmet verirler. Hem ev taşımacılığı hem de ofis taşımacılığı konusunda müşterilerin beklentilerini sağlamak amacı ile hizmet veren nakliye sektörü bu konuda hem uzun yıllardır hizmet veren firmalara hem de yeni kurulmuş firmalara ev sahipliği yapmaktadır. firmalar kurumsal olarak hizmet verse de müşterilerin beklentilerini sağlamak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak oldukça zordur. Bu nedenle Hemen Geliriz Sitesi müşterilerin ne istediğini anlamaya yönelik hizmet verdiği için seçim edilmektedir. nakliyat şirketleri bu sitedeki girdiğiniz konuma ve hizmet türüne göre adresinize gelebilmektedir.  

 

Evden Eve Taşımacılık

nakliyat şirketleri ev taşımacılığı konusunda yoğun aşırı hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat konusunda kendini geliştirmiş firmaların bazıları sadece ev taşımacılığı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Yani ofis ya da iş yeri taşımacılığı gibi konularda bu firmalardan yardım alabilmeniz mümkün olmamaktadır. Bu nedenle evden eve nakliyat gibi bir durum söz konusu ise sınırlı firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.  

Ev taşımacılığının en basit yolu sınırlı eşyaların taşındıktan sonra diğer eşyalar için bir zorluk oluşmamasıdır. Yani kaba eşyalar olarak tabir ettiğimiz büyük eşyaların taşınması ile aslında ev taşımacılığı büyük oranda tamamlanmış olur. Bundan sonra küçük olan ev eşyalarının taşınması olmaktadır. Ev eşyalarının taşınması için de özel olarak ambalaj sistemi uygulanmaktadır. Eşyanın büyüklüğüne ve yoğunluğuna göre kolileme işlemi uygulanarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde zarar almadan taşınması amaçlanmaktadır.

 

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı yapan firmaları nakliyat şirketi olarak baz aldığımızda aslında en detaylı nakliyat biçimidir. Hem ofis eşyalarının kapsamlı olması hem de ofis taşımacılığının daha detaylı olması sebebi ile ofis taşımacılığı yapan firmaların bu konuda daha aşırı uzmanlaşmış olması gerekmektedir. Ofiste kullanılan bilgisayar gibi iş yeri eşyalarının sökülüp düzgün bir şekilde monte edilmesi genellikle nakliye firmalarının uygulamaları arasındadır. ancak bazı nakliye firmaları bu kısma karışmamaktadır. Yani sadece taşıma aşaması ile ilgilenen firmalar eşyaların sökülüp monte edilmesi gibi işlemler ile ilgilenmemektedirler.  

Bu da müşterilere ayrı bir maliyet ve iş yükü demektir. Bu nedenle müşteriler ofis taşımacılığı söz konusu olduğunda genellikle bu gibi işlemler için de firma ile anlaşmaktadır. Yani ofis eşyalarının kurulumunun gerçekleşmesi işlemi müşteriler için ayrı bir önem taşımaktadır. Ayrıca ofis taşımacılığının ev taşımacılığına göre daha kısa dakikada yapılması talep edilmektedir. Söz konusu iş yeri olduğu için iş yerinin kapalı kalması gibi bir durum söz konusu olmayacağından taşınma işini gerçekleştiren kişiler kısa dakikada taşınma işleminin bitmesini talep etmektedirler. Bu nedenle taşınma durumunda firma ile taşınma sürecini ve taşınma süresini mutlaka görüşmeniz gerekmektedir.  

 

Nakliye Şirketleri Özellikleri

nakliyat şirketleri kendi içlerinde bir ekip özellikleri mevcut firmalardır. Her bir nakliye firmasının özellikleri farklı olsa da genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

• Hem ev taşımacılığı hem de ofis taşımacılığı konusunda hizmet verirler

• İnsan gücü önemlidir

• Genel olarak taşıma sırasında eşya sigortası yapılmaktadır

• Hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye şirketleri hizmet verirler

Bu özellikler nakliye firmalarının en altyapı özelliklerinden bazılarıdır. Ülkemizde hizmet veren nakliye firmaları bu şekilde hizmet vermektedir. Bulunduğunuz konuma göre nakliye firması seçmeniz ücretlendirme açısından etkili olacaktır. Bu nedenle Hemen Geliriz sitesi avantajlı seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hem konum hem de içerik bakımından avantajlı kullanımlarda bulunmanız mümkün olmaktadır.  


Nakliye Şirketlerinde Kullanılan Araçlar

Nakliye Şirketleri taşımaya uygun araçlar kullanmaktadır. Bu araçlar genellikle kamyon tipi araçlardır. Araçlar eşya taşıma konusunda ruhsatlı olmalıdır. Bu durum hem firma hem de müşteri güvenliği açısından önemlidir. Eşya büyüklüğüne ve yoğunluğuna göre taşıma aracı belirlenmektedir. Az eşyalarda daha küçük bir araç işleme konulurken daha büyük ve kalabalık eşyalar için arka kasası kapalı kamyonlar seçim edilmektedir. Tabii ki bu araçların yük taşımaya uygun olması ve yasal olarak bütün kontrollerinin yapılmış olması zorunluluğu bulunmaktadır. aksi halde ciddi şekilde yaptırımları bulunmaktadır. Bu nedenle nakliye firmaları özellikle kurumsal olarak hizmet verenler bu gibi konularda hassas davranmaktadırlar.

 

Nakliye Firması ile Süreyi Mutlaka Konuşun

Taşınma sırasında anlaştığınız firma ile taşınmasının süresini mutlaka konuşmalısınız. Bu süreç genellikle eşyaların yoğunluğuna göre uzayabilmektedir. Eğer acil bir durum söz konusu ise bu durumu taşınma şirketi ile önceden konuşmalısınız. örneğin ofis taşımacılığında süreç genellikle kısa tutulmak istenir. Bu nedenle ofis taşımacılığı gibi bir durum söz konusu ise taşınma süresini kısa tutmak istediğiniz firma ile görüşmelisiniz. genellikle ofis taşımacılıklarında aynı gün taşınma süreci bitirilmektedir. Böylece iş yeri uzun süre kapalı kalmamaktadır.

Ev taşımacılığında da bazı durumlarda ertesi güne taşınma süreci bırakılabilmektedir. ancak bu bazı durumlarda geçerli olmaktadır. Süreyi önceden konuşmama gibi bir durum söz konusu olduğunda bu durumda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fiyat konusunda da anlaşmalar gün bazında yapılmaktadır. Yani eğer taşınma süreciniz ertesi güne kalırsa bu durumda firma ile fiyat konusunu tekrar konuşmanız gerekmektedir. Aynı gün yapılan taşınma süresi için fiyat geçerli olmaktadır.

nakliyat şirketleri genellikle mesai saatleri içerisinde hizmet vermekte olup, 7/24 hizmet veren firmalar da bulunmaktadır. Acilen taşınmanız gereken durumlarda Hemen Geliriz üzerinden size en benzeyen bir nakliye şirketine ulaşarak taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Fiyatlar konusunda şirketlerle irtibata geçilmeli. Sizin eşya durumunuz, taşıma yapılacak yerler arası mesafe gibi koşullar göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Sizlere en uygun, en düzgün hizmeti verebilecek firmalar Hemen Geliriz'de sizleri bekliyor.

 

düzgün Bir Nakliye Şirketinde Olması Gerekenler

nakliyat şirketleri ülkemizde birçok ilde bulunmaktadır. genellikle her nakliye şirketi bulunduğu iş ve çevresine hizmet vermektedir. Bu durum daha küçük çapta aktif firmalar için geçerlidir. Büyük firmalar yani kurumsal olarak hizmet veren firmalar hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. düzgün bir nakliye firmasında olması gereken özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. İşlem süreleri kısadır.
  2. Eşya sigortası yaparlar.
  3. Eşya taşıma işleri tamamen profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal firmaların bu türlü yöntemleri son derece ciddi bir şekilde yapmaları dikkat çekmektedir. Bu nedenle eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için kurumsal firmalar ile çalışmanız önemlidir. düzgün bir nakliye firması taşıma konusunda size birçok alternatif sunabilmektedir. Hem uzak yol hem de benzeyen yol nakliyat için herhangi bir ayrımı bulunmaz. Yüksek katlı binalar için de asansörlü taşıma sistemini kullanabilmektedir. Bu asansörlü taşıma sistemi birçok kurumsal servisin kullandığı bir sistemdir. Özellikle yoğun yüksek katlara eşya taşıma gibi bir durum söz konusu ise bu taşıma sistemi hem taşıyanların hem de taşınan kişilerin işini kolaylaştırmaktadır.  

 

Eşya Sigortası

Hemen hemen birçok nakliye firmasında mevcut bir özellik olan eşya sigortası müşterilerin ve firmaların işini kolaylaştırmaktadır. Eşya sigortası yaptırdığınızda eşyalarınız konusunda kafanızda bir soru göstergesi kalmaz. Özellikle yoğun uzak mesafelere nakliyat yapılacaksa bu durumda eşya sigortası mutlaka yapılmalıdır. Böylece yolda oluşabilecek bütün riskleri de ortadan kaldırmış olursunuz. Zaten kurumsal olarak hizmet veren nakliye şirketleri bu konuda müşterilerini uyararak eşya sigortasını zorunlu tutmaktadırlar. Bu sayede hem müşterilerin eşya güvenliği hem de firmaların itibarı korunmuş olmaktadır. Bu nedenle özellikle uzak yol nakliye işiniz varsa bu durumda eşya sigortasını mutlaka düşünmelisiniz.