Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Sunulan Hizmetler
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Online Psikolog – Teklif Al veya Hemen Ara!

online psikologlar günümüzde yoğun aşırı iş yapmakta ve bu yaptıkları işlerde yüz yüze olan terapi seanslarından farklı bir başarı yoktur. İnsanlar yüz yüze terapiye ve psikolog seanslarına yeni alışmışken artık online olarak yapılan psikolog hizmeti, insanların daha basit adapte olabilmesini sağlamaktadır.  

İnsanlar günümüz şartlarında sosyal medya, diğer mecralar ve çevre baskısı gibi sebeplerle daha yoğun sıkıntıya girebilmekte ve profesyonel bir psikolog desteği almaktadırlar. artık herkesin aldığı bu destek, yoğun basit ve eğlenceli geçmektedir. Online olarak yapılan seanslar sizin internetinizin, laptop, tablet veya telefonunuzun bulunması halinde her yerde her koşulda yapılabilmektedir.  

 

Terapinin yeni Hali Online Psikolog Hizmeti

Online psikologlar artık yoğun aşırı çalışmakta ve ofisler yerine evlerde çalışarak yoğun daha rahat bir çevre kurulabilmektedir. Psikolog hizmeti telefon konuşması veya görüntülü sohbet ile verilebilmektedir. Sizin bütün rahatlığınız düşünülmüştür. Günü ve saati ayarladığınız psikoloğunuz ile o gün ve saatte telefon görüşmesi veya görüntülü sohbet üzerinden seans gerçekleştirebilirsiniz.  

Seansların 30 dakika, 40 dakika ve 1 saat gibi seçenekleri mevcuttur. Bu saatler içerisinde psikoloğun belirlediği ücret dahilinde seanslarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz seanslar gizlilik ilkelerine dayanarak psikolog tarafından kimselere söylenmesi söz konusu olamaz.  

E-terapi işlemi artık herkesin sohbet arkadaşı olarak da kullandığı bir terapi yöntemidir. İnsanlar gelişen dünyada oluşan lüksün gerisinde kaldıklarında kendilerinde sıkıntı hissedebilirler. Evliliklerin günümüzde boşanma ile sonuçlanması giderek artmakta ve arada kalan çocukların da bir ekip desteğe ihtiyacı doğmaktadır. Ebevenylerin sıkıntılı bir boşanma sürecinden çocuklar etkilenebilmekte ve bu durumda çocukların gelişim çağında sıkıntı yaşamasına sebebiyet verilmektedir. profesyonel psikologlarımız, Hemen Geliriz üzerinden online psikolog hizmeti vermektedirler.  

İyi üniversitelerin ilgili alanlarından mezun psikologlarımız sizin ve kendilerinin evlerden yoğun daha rahat bir ortamda seans gerçekleştirmesi adına teleterapi vermektedir. Teleterapi geçtiğimiz karantina sürecinde de işe yaramıştır. Evlerinde mevcut insanlar sıkıntılarını daha yoğun dert etmeye başlamış ve bunları online psikolog hizmetinden yararlanarak atlatmışlardır.  

 

Terapiler Ne şekilde Yapılmaktadır?

Terapiler ister telekonferans ister görüntülü sohbet (facetime) aracılığıyla yapılabilmektedir. Yapılan görüşmeler güvenlik önlemleri alınmış olan programlar ile yapılmaktadır. İnternetinizin, telefonunuzun veya tabletinizin bulunduğu her yerde e-terapi yapabilirsiniz. online psikolog hizmeti Hemen Geliriz üzerinde yapacağınız konum ve hizmet seçeneği ile sizlere listelenmektedir. Sizlere psikolog listesi sunulur ve içerisinden terapi almak istediğiniz kişilerle çağrı yaparak irtibat kurabilirsiniz. çağrı sonrası fiyat bilgisi alabilir, seans için gün ve saat belirleyebilirsiniz.  

Belirlediğiniz gün ve saatte güvenli olan programlara giriş yaparak seansa başlayabilirsiniz. Seansın hangi program üzerinden yapılacak olmasına psikolog ve siz karar verebilirsiniz. profesyonel psikologların daha önce kullandığı programlar üzerinden seans gerçekleştirebilirsiniz. Bu seanslar psikolog ve sizin aranızda gerçekleşecek olup üçüncü kişilere açık değildir. Üçüncü kişiler sizin isteğiniz ile seansa giriş yapabilir.  

Anlık mesaj olarak da gerçekleşen terapiler, terapistlerin sizin kendinizi en düzgün ifade ettiği işlemi seçerek sizlere sunmakta. Sizler konuşamayacak bir alanda veya video görüşme yapamayacak bir alanda olduğunuz zamanlarda anlık mesaj terapi yolunu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bu yol daha basit ve sizi kimsenin duymaması için düzgün bir seçenektir. Anlık mesaj yine dilediğiniz programlar üzerinden gerçekleştirilebildiği gibi sizin güvenliğiniz için daha güvenli programlar seçilerek de gerçekleştirilebilir.  

 

Online Psikolog ve Yüz Yüze Görüşme Arasındaki Farklar

Online psikolog ile seansınız olduğunda, evinizden çıkmadan hizmet alabilirsiniz. Evinizde yattığınız yerden konuşma yaparak terapi hizmeti almak mümkün . Engelli vatandaşlar için de sunulan bu hizmet, bu kişilerin yollarda çektiği sıkıntıları daha az yaşaması için sunulmuştur ve hayatı kolaylaştıran bir hizmettir.  

online psikolog ile görüşmenin daha düzgün olduğunu düşünen kullanıcı sayısı yoğun fazladır. İnsanlar psikolog yanında rahat edemeyerek yoğun daha açık konuşamayabiliyorlar. Telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden verilen bu hizmet sayesinde insanlar utanç duygularında biraz da olsa değişiklik sağlayabiliyor ve kendilerini daha düzgün ifade edebiliyorlar. güvenli konum olarak adlandırılan evlerinde, gerçekleştirilen seanslar insanları yoğun daha rahat ve rahat hissettirerek gerçekleştirilmektedir.  

Yüz yüze görüşme sağlandığında gidilecek yol masrafı, uzakta olan düzgün bir psikologtan hizmet alma isteği vs gibi durumlar insanların terapi almasını daha zor hale getirmektedir. zahmetli bir yolculuk gerçekleştirerek gidilen terapiler, insanlara bir süre sonra yoğun daha zor gelerek gidilmeme kararları aldırıyor. Bu durum, terapinin devam etmemesini, yarıda kalan bir tedaviyi yaratıyor. Yarıda kalan tedavide insanlar tam bir iyileşme sağlayamadığı için bir süre sonra tekrar seanslara başlama kararı alıyor.  

Online psikolog hizmeti ile şehir merkezlerinden uzakta yaşayan insanların da seans alabilmesi sağlanmaktadır. Uzakta yaşayan insanlar yol masraflarından korkmakta ve psikoloğa gitmemekte karar kılmaktadırlar. Online psikologlar ise evlerinde oturdukları yerden hizmet sunarak insanların bu hizmeti alabilmesini sağlamaktadırlar.

 

Size Yardımcı Olmalarına İzin Verin

Çoğu insan, psikoloğa gitmek istememektedir. Bunun nedeni; bulunduğu konum, statü, toplum baskısı, utangaçlık vs olabilir. Yüz yüze görüşme sağlamak istemeyen kişiler online danışma hizmeti alarak bu korkularını yenebilmekte ve terapistler tarafından yardım alabilmektedirler. Online danışmanlık hizmeti sizlere yardımcı olarak hayatınızı kolaylaştırmak için sunulmuş bir hizmettir. Bu hizmeti alırken en düzgün psikologtan almaya dikkat etmelisiniz. En düzgün psikologlar Hemen Geliriz'de sizleri beklemekte!

 

ücretsiz 7/24 Online Psikolog/Danışmanlık

online psikolog hizmeti veren kişiler sınırlı bir ücret almaktadır. En ucuz, en uygun ücretleri sunan psikologlar Hemen Geliriz üzerinden ulaşabileceğiniz uzaklıkta. ücretsiz seans veren psikologlar genellikle kısa görüşmeler sunarak deneme seansı gerçekleştirmektelerdir. Bu ücretsiz danışmanlar sizlere düzgün hizmetler sunabilmektelerdir. Online psikolog hizmet ücretini öğrenebilmek için aramaya başlayın. Aradığınız psikologlara seans hakkında sormak istediğiniz soruları, fiyat bilgisini sorabilirsiniz. Fiyat ve seans olarak anlaştığınız online psikolog ile seans saatinde görüşmek için sözleşirsiniz.  

Görüşme saatleri 7/24 olan online psikologlar, sizlerin çalışma hayatınıza göre seans saati ekleyebilmektedir. Saat ve gün problemi olmayan psikologlar ile çalışmak için Hemen Geliriz üzerinden hizmet alınız.

Online psikolog hizmeti her şehirde, her ilçede ve köyde verilebilmektedir. Sizlerin psikologlara uzaklığı ciddi değildir. Sizler Türkiye'nin dilediğiniz yerinde olursanız olun İstabul'da, Ankara'da mevcut psikologlardan hizmet alabilirsiniz.  

Psikolog hizmetinin en iyi, en hızlı işlemi online olarak alınmasıdır. Psikologlar size en düzgün hizmeti, online olarak artık verebilmekte.

 

Çocuk, Ergen ve Çift Terapileri

Her türlü terapiyi online olarak alabilmeniz mümkündür. Çocuğunuz için alacağınız terapi sırasında psikoloğun önerdiği şekilde siz de yanında rahatlıkla olabilirsiniz. Çocuğunuz için de kendi ortamında bir seans gerçekleştirmesi yoğun daha kolaydır.  

Çift terapileri de yine aynı şekilde online psikologlar tarafından alınabilmekte ve eşinizle beraber seanslara katılmanız mümkün olabilmektedir.  

Eşiniz ve sizin müsait olduğunuz zamanlarda daha az vakit kaybederek alacağınız terapi her iki taraf için de düzgün olacaktır. dilediğiniz saatlerde ve günlerde hizmet veren online psikologlar çift terapileri için de hizmet vermektedir.  

Ergenlik dönemlerinde bazen çocuklarınızı tanıyamazsınız ve nasıl başa çıkacağınızı bilemezsiniz. İşte böyle anlarda profesyonel kişilerden yardım almak çocuğun gelişimi açısından yoğun çok önemlidir. Ergen, yetişkinliğinde daha az problem yaşasın diye; bu dönemde profesyonel kişilerden yardım almasının faydası vardır. Ergen çocuklarınızın gelecekte olabilecek sorunlarının önüne geçmek için çocuklarınıza profesyonel desteği aldırınız.  

En iyi, alanında profesyonel online psikolog Hemen Geliriz'de hizmetinizde.