Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Oto Ekspertiz – Teklif Al veya Hemen Ara!

Locatio oto ekspertiz; sizlerin araçlarında meydana gelmiş olan araç hasarlarını çıkaran kişilerdir. 2. el oto alımlarında aracın dışarıdan bakılarak alınması zordur. Araçlar dışarıdan kusursuz gibi görünüyor mümkün . aracın beyninde mekan alan veya lokal boya gibi yöntemleri gözle görmek imkansızdır. aracın bir kazaya karışıp karışmadığını veya araçta ne türlü arızalar olup olmadığını öğrenmek için aracı oto ekspertize götürmeniz gerekmektedir.  

oto eksperleri, alacağınız aracın ne problemi olduğunu, kazaya karışıp karışmadığını ve araçta mevcut boyaları, araca yapılan yöntemleri sizlere söylerler. Eksperler sigortacılık alanında profesyonel kişilerdir. Ekspertize arabanızı götürdüğünüzde, profesyonel eksperler aracınıza zarar vermeden yöntemleri anlayan bilgisayarlar ile işlemlerini gerçekleştirirler.  

 

Otorapor Çıkarma işlemi

Eksperler arabadaki sorunları gördükten sonra bunların hepsini size bir rapor halinde sunarlar. Bu raporlar profesyonel kişilerce çıkarılmış oto rapor olarak geçmektedir. Otomobilinizde mekan alan boya işlemleri, tamir yöntemleri ne ararsanı bu raporda bulabilirsiniz.  

Araçları alırken ve satarken yapılan bu işlem, alıcının ve satıcının arasındaki güveni artırarak alım sırasında konuşulan fiyatlarda yanlışlık olmaması için yapılmaktadır. Araç alıp satarken kullanılan expertizler sizlere güvenli alım ve satım sunar. Araç alırken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de aracı alırken sahip olduğu hasarları bilmektir.  

Kimse hasarı yoğun olan bir aracı almak istemez. Alıcıya güvenmek günümüzde artık zorlaşmıştır. Bazı satıcıların aracın ağır zarar kaydının olmadığını ve hiçbir yerinde boya olmadığını öne sürerler ancak araç alındıktan sonra hasarları meydana gelmeye başlar. Böyle durumlarda kalmamak için araç almadan önce bir eksper raporu çıkartırmanız gerekmektedir.  

 

Ekspertiz Nelere Bakar?

Araç alt sistem testi  

Motor testi

Kaportadaki boya ekspertizi

Yol sürüş testi

Ön mekanik testi

Egzoz emisyonu

Fren testi

Süspansiyon testi

Bunlar eksperlerin çıkarabildiği bazı raporlardır. Eksperler aracınızın her sistemini kontrol edebilirler. Sizler araç alırken bu testleri yaptırmalısınız. Bu testleri yaptırmanın en büyük avantajı sürprizlerle karşılaşmamanız olacaktır. Araçlar eski model mümkün ancak sizler yine de en az hasarlı aracı almak isterseniz oto rapor almadan araç almayınız. Araç alım-satımlarında oto rapor zorunlu hale getirildiği söz konusu oldu.  

 

Ekspertiz Ücreti

Ekspertiz ücreti firmadan firmaya değişmektedir. firmalar kendi ücretlerini uygulamaktalardır. En ucuz oto ekspertiz Hemen Geliriz'de. Yaptıracağınız testler sonucu oto ekspertiz firmaları sizlere fiyatlarını sunacaklardır. En uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmet için Hemen Geliriz'den ulaşacağınız firmalara güvenebilirsiniz.  

Ücretler yapılacak işleme göre değişmektedir. Her test ve rapor için farklı ücret alınmaktadır. Yaptırılacak testlerin toplamı ile sizlere fiyat verilecektir. İndirimli oto eksper raporları için; Hemen Geliriz'den konumunuzu ve istediğiniz hizmeti girmeniz {yeterli|kâfi} olacaktır.  

Ücretler her şirkette değişmektedir. Piyasada mevcut aşırı para alan oto eksperlerine güvenmeyiniz. Sizler en uygun fiyatlarla işlem yaptırabileceğiniz firmalara Hemen Geliriz üzerinden hemen ulaşın.

 

En Yakın 7/24 Acil oto Ekspertiz

Size en yakın oto ekspertizi bulmak yoğun kolay! Çünkü Hemen Geliriz'den ulaşacağınız eksperler, sizlerin bulunduğunuz yerleri girmiş olmanız şartıyla en yakınınızda mevcut oto ekspertizleri listeleyecektir.  

Acil olarak yaptırmak istediğiniz araç testlerini yine aynı şekilde yaptırabilir, işinizin yoğun hızlı hallolmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 aktif eksperler aracınıza her türlü testi saat problemi olmadan yapabilmektelerdir.  

 

oto Eksper  

Hemen Geliriz'de mevcut eksperler, profesyonel ekipleri ve profesyonel olan ürünleri ile bu işi yapmaktalar. alanında profesyonel bu kişiler, son teknoloji ürünleri takip ederek sizlere en doğru bilgileri vermek için hizmet sunmaktalardır.  

oto eksperlerimiz gelişen teknoloji ile her geçen gün değişen teknolojiyi takip ederek aracınıza en hızlı raporu çıkarabilmek ve size en doğru sonuçları vermek için hizmet vermektelerdir. Alacağınız arabarlarda ne hasarı olduğunu, ne kadar boya olduğunu öğrenmek için oto eksperler sizlere rapor sunarlar.  

On binlerce araç raporlamış profesyonel ekiplerimiz, yeni hata ile işlemlerini gerçekleştirmekteler.  

Raporlar bölümlerin ustaları tarafından çıkarılmıştır. Mesela bir motor ustası, kaporta boyası işlemine bakmamaktadır. Kendi alanında profesyonel olan kişiler kendi alanlarında hizmet vermektelerdir.  

Eksperler; aracın değerini biçmek, araçta mevcut gözle görülür şekilde anlaşılmayan eski kazaların masraflarını çıkarır. Sizlere en doğru bilgileri vermek için alanında profesyonel kişiler tarafından raporlama işlemi yapılır.  

 

oto Computest  

Computest, ekspertizlerdir. oto ekspertizler bilgisayar üzerinden araçlara test yaptığı için bu isim verilmiştir. Aracınızdaki sıkıntılar bilgisayar tarafından anlaşılıp size o şekilde rapor çıkarılmaktadır. Araçlar tamamen bilgisayarlara güvenilerek test edilmemektedir. Araçlar bilgisayar testinden geçtikten sonra alanında profesyonel kişiler aracın bölümlerini inceleyerek raporları doğrularlar.  

Araç alış ve satışlarda iki tarafın da zarara uğrayıp, dolandırılmasının önüne geçilmesi için oto ekspertizler işlemlerini yapmaktadırlar. oto ekspertizler sizlerin özellikle araç alırken dolandırılmaması için çalışmaktadır ve müşteri ile satıcı arasındaki güven bağını oluşturmaktadır. Bu durumlarda iki tarafın da düzgün bir alış veriş yapmasını gerçekleştirmek için uğraşılmaktadır.  

Ekspertizler sizlerin müşteri ile olan anlaşamanızdan sorumlu tutulamazlar. Aracı alacağınız kişi ile yaptığınız anlaşma iki tarafı bağlamaktadır. Ekspertizler sadece size raporlama hizmeti verirler. Verecekleri hizmet karşılığı ücretlerini alırlar. Ücret alımından sonra verilen bir rapor varsa para iadesi alamazsınız. işlemi gerçekleştiren ustalar daha sonra para iadesi yapmazlar.  

 

Hangi Marka Araçlara oto Ekspertiz Bakıyor?

oto ekspertizler her türlü araç markasına hizmet vermektelerdir. Bunlardan bazırları şunlardır;

BMW

Wolksvagen

Renault

Nissan

Honda

Opel

Toyota

Benzeri bütün araç markalarına bakmaktalardır. Marka farkı gözetmeksizin eksper raporu verilmektedir. Eksper raporları profesyonel ekiplerce verildiği için güvenilir raporlardır. Eksper firmalarının vereceği hasar, firmaların garantisi altındadır. firmalar araç muayene sırasında araca vereceği zararlardan sorumludurlar. Hemen Geliriz üzerinden en güvenilir firmalar ile çalışabilirsiniz.  

Hemen Geliriz'de gireceğiniz konum ve hizmet bilgisi size en yakın, en hesaplı, en düzgün firmalara ulaşmanızı sağlayacaktır.  

Uzman oto ekspertiz bulmak artık yoğun kolay! Sizlere en yakın ve en uygun hizmeti verecek eksperler bu sitede.  

Eksperler; egzoz emisyonu kontrolü, araç alt sistem testi, kaportada ve aracın farklı yerlerinde olan boya tespiti, araç sürüş testi gibi birçok testi yapar ve raporlarlar. Bu raporlama sonucu, sizler aracın zarar durumuna bakarak alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Kararınızı verirken doğru eksperden rapor almış olduğunuzdan güvenli olmalısınız. doğru eksper raporu değil de yanlı bir rapor verilmişse size, o süre sizler yetkili yerlere şikayet edebilirsiniz. şikayet ederken elinizde kanıt olmasına dikkat edin.

Aracı satıcısıyla konuştuğunuzda hasarsız olarak duydunuz ve gördünüz ancak araçta eksper raporunda arızalar ortaya çıktı ve bunun sonucunda siz eksper raporu ücretini satıcısının ödemesi konusunda ikna edebilirsiniz.  

Hemen Geliriz üzerinden yapacağınız aramalar sonucu sizlere en yakın olan oto ekspertizleri bulabilirsiniz. Aramalar yaparak en ucuz olan oto ekspertiz ile anlaşabilirsiniz. çağrı sırasında ekspertiz raporu hakkında bilgi alabilir ve fiyatlar hakkında konuşabilirsiniz. Size en uygun ve güvenilir gelen oto ekspertizlerle çalışabilirsiniz. Hemen Geliriz size oto ekspertiz  hizmetini yoğun hızlı bir şekilde sunmaktadır.