Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Özel Ders – Teklif Al veya Hemen Ara!

özel ders veren öğretmenler ile beraber çalışmak için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan öğretmenler sizlere en etkili ders çalışma programlarıyla beraber ders vererek sizlerin eğitiminizde daha da ileri gitmenizi sağlamaktadırlar. Hocalar birebir veya birkaç kişi ile beraber sizlere ders verebilmektedirler. Sizlerin isteğinize göre tek kişilik veya 4-5 kişilik sınıflar ile beraber ders alabilmeniz mümkündür.  

Artık eğitimde bir fark yaratmanın zamanı gelerek derslerde aşırı daha başarılı olabilmek için özel ders eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. özel ders veren öğretmenler ile beraber çalışarak derslerde farkınızı yaratabilirsiniz. Her dersiniz için ustalık ortamı farklı olan farklı öğretmenlerle çalışmanız gerekmektedir. Her öğretmenin eğitim modeli de farklı olabildiği gibi anlaşabildiğiniz, anlatım tarzından anladığınız öğretmenler ile beraber yola çıkmak geleceğiniz açısından önemlidir.  

 

İngilizce özel Ders

İngilizce özel ders almak dilediğiniz zamanlarda Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan hocalar ile beraber çalışarak ingilizce seviyenizi yükseltebilmeniz mümkündür.  

İngilizce artık herkes tarafından anlaşılabilir bir dil olduğu için sizlerin İngilizce konusunda bir fark yaratmanız ve bu konu hakkında profesyonel olmaya çalışmanız gerekmektedir. ihtiyaç meslek hayatınızda gerekse eğitim alanınızda her süre gereken olan İngilizce için özel ders alabilmeniz mümkündür. Bu özel dersler sayesinde ilerlediğiniz yol ile beraber İngilizce konuşmanız ve yazmanız da gelişmektedir.  

TOEFL , YDS, YÖK-DİL ve diğer sınavlar için birebir veya ekip halinde İngilizce özel ders alabilmeniz mümkündür. Sınavlar sonucunda sizin geleceğiniz söz konusu ise sizi yarı yolda bırakmayacak, eğitime önem veren ileri görüşlü ve kararlı bir öğretmene ihtiyacınız bulunmaktadır.  

Öğretmenlerin size olan inançları ve sizin de kendinize olan inancınız ile beraber İngilizce öğrenebilmeniz artık aşırı kolay. Kendinize inancınız ve İngilizce öğrenmeye olan motivasyonunuz ile beraber özel derslere başlamanız durumunda kısa sürelerde sizlere en düzgün İngilizce eğitimi verilebilmektedir. İngilizce veya diğer derslerde de geçerli olan motivasyon ve programlı çalışma ile öğrencilerin yapamayacağı, başaramayacağı bir sektör yoktur. Herkes kendi alanında özel ders vererek öğrencilerin daha da başarılı olmalarını sağlayabilmektedirler.  

İngilizce alanında gereken üniversite bölümlerinden mezun ve formasyonu olan kişilerin İngilizce özel ders verebilmesi mümkündür. Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mekan alan hizmet ve konum bilgisini girerek sizlere en yakın mevcut öğretmenlere ulaşabilmeniz mümkündür. Öğretmen olmayı başarmış ve artık öğretmenlik hizmetini sunan kişilerden ders alabilmek için Hemen Geliriz üzerinden anlaşma sağlayabilirsiniz. Sitede mekan alan telefon numaralarından özel ders hocalarına ulaştığınız zamanlarda bu kişilere, nasıl hizmet verdiklerini, haftalık alabileceğiniz ders saati sayısını ve bu ders saati ücretlerinin ne kadar olduğunu sorabilirsiniz. Bu kişiler ile önceden fiyat hakkında konuşmanız halinde sizlere bu fiyatlar üzerinden ders verme hizmetini sunacaklardır.  

İngilizce öğrenmek için ciddi olan şeylerden bir tanesi de bol bol konuşma yapabilmektedir. Öğrencilerin bol bol öğrenme yapabilmesi için özel ders alarak hocalar ile beraber konuşma yapması gerekmektedir.  

Kalabalık sınıflarda çocuklarınızın eğitimini tam olarak alamamasından korkuyorsanız ve çocuğunuzun daha düzgün bir eğitim almasını istiyorsanız Hemen Geliriz'de mevcut özel ders öğretmenleri ile beraber anlaşma sağlayabilmeniz mümkündür. özel ders veren öğretmenler ile önceden telefon üzerinden konuşma sağlayarak, daha sonra olmaması gereken şeylerin önüne geçebilmeniz mümkündür. Bu kişiler ile beraber çalışarak İngilizce seviyenizi A1'den, C1 seviyelerine kadar çıkarabilmeniz sağlanmaktadır. Öğretmen, öğrencisine nasıl yaklaşması gerektiğini bilerek öncelikli olarak çocuğun seviyesini belirlemektedir. Belirlenen seviyeye uygun olarak da özel ders vermeye başlamaktadırlar.  

 

Matematik özel Ders

Çocuklarınızın kalabalık sınıflarda veya okul ortamında matematik öğrenemediğini veya yetersiz kaldığını düşünüyorsanız, matematik özel ders alarak çocuğunuzun derslerine takviye uygulayarak dersler başarısını artırabilmeniz mümkündür. özel dersler genel olarak her sektör için verilmekte olup her ders için profesyonel olan kişiler tarafından verilmesi sağlanmaktadır. özel ders verilen bazı branşlar şu şekildedir;  

Türkçe,

Tarih,

Geometri,

Edebiyat,

İngilizce

Matematik,

Bu derslerden herhangi birinden ders almak dilediğiniz süre Hemen Geliriz adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan özel ders öğretmenleri sizler için ders vermeyi beklemektedir. özel ders için olması gereken bütün ortamı öğretmen veya sizler sağlayabilirsiniz. Ders verme alanları genellikle aşırı aşırı kalabalık olmayan yerler, aşırı aşırı eşyası bulunmayan odalar ve masa sandalyesi mevcut yerler olmalıdır. Ders çalışma alanlarında kişilerin dikkatinin dağılmaması için bütün önlemlerin alınmış olması gerekmektedir. Telefonların ders saati süresince kapatılması öğretmenlerin, öğrencilerden beklediği şeylerden bir tanesidir. Telefonlar, müzik aletleri, radyo vs gibi elektronik veya öğrencinin ilgisini çekebilecek, derse odaklanması zorlaştıracak herhangi bir  şeyin ders işlenen alanda bulunmaması gerekmektedir. Bazı hocaların kendi evlerinde özel ders vermesi ve bazı hocaların ise öğrenci evine gidebilmesi mümkündür. Bu imkanlar dahilinde hocalar ile nasıl bir anlaşma sağlarsanız o şekilde ders işlemeye devam edersiniz. Daha sonraları farklı şekilde anlaşmanız ile ders programınızın değişebilmesi mümkündür.  

Ders veren hocalar genellikle kendi evlerinde veya ofis ortamlarında öğrencilere özel ders hizmeti sunmaktadırlar. Öğrenci ve öğretmenin anlaşması ile beraber farklı bir yerde de ders alabilmek mümkün olabilmektedir. Ders çalışma imkanı mevcut herhangi bir yerde özel ders hizmeti verilebilmektedir. özel ders hizmetinden yararlanabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan öğretmenler sizlere dilerseniz kendi evlerinizde dilerseniz de sizin evinizde özel ders verebilmektedir. özel derslerin verildiği yerler ciddi olmayıp dersin işleyişi ciddi olmaktadır.  

 

Birebir Ders

Birebir ders almak için Hemen Geliriz Web Sitesi'nden öğretmenlere ulaşabilmeniz mümkündür. Öğretmenler genellikle ders verirken birebir veya en aşırı 5 kişilik olacak şekilde sınıfları ayarlamaktadırlar.Hocaların ön gördüğü sayılar ile beraber ders alabilmeniz mümkündür.  

Derslerin tekrarı ve soru çözümü için aldığınız derslerde 5 kişilik sınıflar {yeterli|kâfi} gelebilmektedir. Öğrencilerin beraber tekrar yapması daha motive edici olduğundan dolayı bu şekilde hocalar tarafından birleştirilmiş sınıflar mevcut olabilmektedir. Kişiler dilerse yine ders tekrarını ve sınava hazırlığı birebir şekilde yapabilmektedirler.  

Sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilerin birbirlerinin motivasyonunu bozmaması için tek kişilik dersler alarak daha motive bir şekilde sınavlara hazırlanması mümkün olabilmektedir. Birebir derslerin etkisi daha aşırı olduğu için öğrenciler genellikle bu şekilde ders almayı seçim etmektedirler.  

 

özel Ders Ücretleri  

özel ders almak isteyen öğrencilerin kafalarındaki en büyük sorulardan bir tanesi de bu derslerin fiyatlarının ne kadar olduğudur. özel ders fiyatları için dersi veren öğretmene ulaşmak gerekmektedir. gereken durumlarda Hemen Geliriz'den çağrı yaparak özel ders ücretlerini öğrenebilirsniz. Öğretmenler birebir veya birkaç öğrenciye beraber ders verebilmektedir. Birebir ders ücretleri ve VIP sınıf ders ücretleri değişmektedir.  

VIP sınıflar genellikle 5 öğrenciyi geçmeden işlenen ders sistemidir. Bu sistem ile beraber öğrencilere ders saati içerisinde daha aşırı etkileşimde bulunarak öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Öğretmenlerin en büyük hedefleri çocuklarla kaliteli dersler geçirmektir. Çocukların bir alanda ustalık kazanabilmesi için aktif öğretmenler, öğrencilerin seviyesine göre değişen eğitim programları ile beraber öğrenciler derslerini alabilmektedirler.  

Öğrencilerin seviyesine en uygun şekilde ders anlatımı sağlayan öğretmenler öğrencilerin verdikleri özel ders alanında başarılı olmalarını hedeflemektedirler.